Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
53%

00: 14 es, én értem miről beszélsz, és szerintem ne is erőlködj, hogy ennek a sok okosnak megmagyarázd, úgyis beléd fognak kötni. Valószínűleg nekik nem adatott meg a tanulás, vagy nem volt rá lehetőségük, vagy igényük, és most is minimális fizetésből tengődnek, napi gondjaik vannak és küzdenek a túlélésért és rettentően b@ssza az irigy csőrüket hogy van itt olyan, ráadásul egy nő, aki elért valamit. Nem tetszik nekik hogy nem állsz be a sorba sírni ríni, amiért szar az éteted, ezért fiktív sztorikat kreálnak a magánéletedről, hogy a párod majd úgyis meg fog csalni, ill. kényszerképzeteik vannak a kinézetedről, hogy tuti bűn ronda vagy, mert egy nő természetesen nem lehet egyszerre okos, szép és művelt és hogy még önbizalmad is van...hát hogy képzeled?

Tök logikus, vegyük van 2 ember, egy diák ill. egy pl egy építőmunkás. A diák megcsinált egy 5éves egyetemet, 10 féléven keresztül 10 vizsgaidőszakon esett át, amikor éjjel nappal tanult, x számú könyvet, szakirodalmat olvasott el, és megtanult min. 2 nyelvet hogy le tudjon vizsgázni belőlük. Az építő munkás ezalatt elment dolgozni, este hazament megitta a sörét, szexelt az asszonnyal és lefeküdt aludni, és talán életében egy büdös könyvet nem olvasott ki, max csak a kötelezőket a 8 általánosban...mert több iskolája nincsen. Na melyik a műveltebb marhák? olyan nagyra vagytok magatokkal, hogy így a munka úgy a munka, és azt nem kéne tisztelni aki éveken keresztül nyomorgatja az agyát a tanulással hahó! idióták...

2010. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
36%

Jó hogy felhoztad, a műkörmösöm pont közgazdász:) Úgyhogy sohasem tudhatod hogy az adott "szakmunkás" nem-e rakott le vagy 3 diplomát, csak épp elhelyezkedni nem tud vele, mert a se*gét törölheti ki a diplomáival. Még az is lehet hogy egyszer te is műkörmöket fogsz reszelni, aztán majd bizonygathatod a hozzád hasolnó majmoknak hogy nem is vagy hülye.

Fodrászom (ugye ezt szintén szakmunkásképzőben oktatják) elvezeti a vállalkozását, könyvel, és havi kb 800-900E-et keres, mégse végzett egyetemet. Akkor most ő is hülye?

Egy diploma letétele meg nem valami ünnepelni való teljesítmény, már ne is haragudj de az egyetemisták nagy része segget vakar, meg bulizni jár minden nap.

Egy kis szösszenet a "kemény" egyetemista életből:

Corvinus egyetemnél 4 fős társaság száll fel a villamosra.

-Fúúú, meg kéne csinálni a szakdolgozatot, már két hete be kellett volna adni...

-Jaj ne is mondd, 5 oldalt kell írni...


No comment.

2010. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
44%

" most is minimális fizetésből tengődnek, napi gondjaik vannak és küzdenek a túlélésért és rettentően b@ssza az irigy csőrüket hogy van itt olyan, ráadásul egy nő, aki elért valamit"


Na ez volt a csúcs, de tényleg, ilyen szöveget, szénné röhögöm magam :D

Na, de egy kis komolyságot. Tehát.

Saját vállalkozást vezetek, férjem a honvédségnél dolgozik, a bevételeinekt nem részletezem, mert nem tartozik senkire, de legyen elég annyi hogy köszönjük szépen, nagyon jól élünk:)

Egy ilyen primitív, öntelt, okoskodó, nevettséges, visszataszító mentalitású kis libára, aki itt bizonygatja hogy ő milyen művelt, okos és szép, és bunkó módon lenézi a szakmunkásokat, és jó hogy nem műveletlen hülye parasztnak titulálja őket, köszönöm szépen, nem irigykedek:)

Drága agyoniskolázott szépségkirálynő, nekem meg te nem kellenél a világ minden kicséért sem ha férfi lennék, bottal se piszkálnék meg ilyen nőt mint te.

Na jóccakát.

2010. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
54%

nem mondtam hogy mindenkinél jobb vagyok, ne légy igazságtalan, ezt te képzelted bele, és saját magad húztad fel. Érdekes volt végignézni ahogy összevesztél magaddal.

Hát ha hiszitek ha nem, valóban megtörténhet hogy én is kétkezi munkát fogok végezni...habár vannak tartalékaim, és okosan próbálok élni, sosem tudhatom mit hoz a jövő és megeshet...mondtam hogy nem? mondtam hogy akinek nincs diplomája hülye? mondtam hogy egy fodrász rosszabb nálam? ha igen, kedves hölgyek, másoljátok már be ide nekem, hagy lássam, mert roppant kíváncsi vagyok. Nem veszitek észre hogy saját magatokkal vitáztok? Elkönyveltek beképzeltnek, holott csak annyit írtam, hogy tisztában vagyok azzal amit elértem, és büszke is vagyok rá, mert hosszú évek áldozatos kőkemény munkája. Nem fogok sunnyogni és szégyenkezni, büszke vagyok a sikereimre, és mindenkinek így kéne tenni. Rám húzzátok a vizes lepedőt, hogy egy szociopata vagyok aki lenézi a diploma nélküli embereket, holott azt írtam, nekem olyan férfi kell aki művelt. Belemagyaráztok mindenféle hülyeséget a mondataimba és hisztériáztok mint a bevadult parasztok a fáklyákkal...

Az egyik lemajmoz, a másik vagdalkozik, a harmadik sérteget...hány csúnya szót írtam én rátok? Nézzetek már egy kicsit magatokba, és vegyetek vissza, mert gyerekesen viselkedtek.

2010. nov. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
52%

00:45 ráb@sztál mert én férfi vagyok...

Hol írta amúgy az a nő akire itt ugatsz hogy ő lenézi a szakmunkásokat? pont azt írta le, hogy NEM nézi le őket, te házisárkány.

Azt sem bizonygatta hogy ő milyen jó, te tetted most azt, magasról teszek rá, hogy élsz a kedves férjeddel, engem tényleg nem érdekel más élete veled ellentétben.

Mi a visszataszító gondolkodás anyukám? az hogy más mint a tiéd? legyél már egy kicsit elfogadóbb és szedd már ki a zabszemet a kis seggecskéd.ből, jó? nem egyedül élsz ebben az országban. És bizonygasd továbbra is, hogy egy szakmunkás ugyanolyan művelt mint egy diplomás, sok sikert hozzá....

2010. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim válasza:
59%

Na az ilyen diplomások miatt tart itt az országunk...És az ilyenek nevelnek gyerekekett,a jövő generációját...Szánalomland.

54 éves pedagógus vagyok és sajnos tapasztalatból írom ezt.

2010. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim válasza:
65%
Igazságtalanok vagytok. Nem akarom védeni a nőcit akit szidtok, de én sem látom, hogy bármi rosszat is írt volna vagy bárkit megsértett volna. Annyi volt a véleménye, hogy neki nem jönnek be a műveletlen pasik. Tényleg ti majmozzátok, meg libázzátok, meg olyan durván oltjátok, mintha fene tudja mit művelt volna. Utána meg rámondjátok hogy primitív....hát no comment. Én is egy jól szituált, tanult nő vagyok, most akkor hogy ezt leírtam, én is kapom az anyázást? én is meg vagyok elégedve önmagammal, és az eddig elért dolgaimmal. Ez talán baj??? és most jön a hab a tortán: én sem választanék szakmunkás pasit. Most össze fog dőlni a világ gondolom
2010. nov. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
91%
Ha szó nélkül lelépsz, egy gyáva féreg vagy, ha megmondod neki, hogy nem akarod tovább akkor egyenes ember. Nem nagy igényed lehet az életben a fontos dolgokra, ha egy ilyen kapcsolatba belevágtál.
2010. nov. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
menj be vele egy puccos plázába, azt amint elmerül a nagy plázaélményben, gyorsan lelépsz.
2010. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak értelmetlen veszekedés, mint már korábban is mondtam. Az ember internetek keresztül könnyen félre érti a másikat, nem látja a reakcióit, a hangtónust mint ugye a beszédnél. Lehet ha pl élőben beszélgettünk volna, abszolút megértettük volna egymást. Sajnálom ha beképzeltnek tűnt amit írtam, egyáltalán nem ez volt a célom vele. Nem vagyok elszállva magamtól, sok-mindent elveszítettem, sokszor megrágott és kiköpött az élet, végeztem már én is fizikai munkát, és azért vagyok büszke magamra, mert nem törtem össze, hanem a semmiből felálltam. Az a hölgy akinek szakmunkás férje van, pedig szerencsés nő, hogy megtalálta a párját, függetlenül iskolázottságtól vagy háttértől. Csak az számít hogy jönnek ki egymással. Félreértettetek, az az érzésem direkt, úgyhogy én nem is folytatom tovább a "vitát", főleg hogy teljesen elmentünk az eredeti kérdéstől. Ezúton is bocsánat a kérdezőtől.
2010. nov. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!