Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
56%
Az új barátai valószinű,úgyszint lehúzzák majd...
2010. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
67%
Hmm szép, igényes... a haverok előtt jó volt menőzni vele hogy te mekkora csődör vagy és neked milyen bombanőd van, most meg már az "elitebb" környezeted előtt uj szinben akarod feltüntetni magad, akiknél már tudod nem jönne be ez a stilus, és most már megszabadulnál tőle! Te irod azt, hogy bankkártya? Te is kihasználtad őt ugyanugy! Amugy meg ha valaki szereti a másikat elfogadja ugy ahogy van! Én nem a barátaimhoz választom a társamat, hanem magamhoz!
2010. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
75%

Magadnak kerested a bajt, amikor járni kezdtél vele. Mondd meg neki egyenesen, aztán hagy hisztizzen - az már nem a te problémád.

Nem hiszem el, hogy nem találtál volna magadnak egy értelmes, mégis csinos nőt ehelyett a nyomorult helyett!

2010. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem biztos, hogy majd pofára esik stb. Én is így jártam, csak én voltam a nő.


Jártam egy sráccal, egész jól megvoltunk, bár volt, ami zavart benne, de igazából elsiklottam felette, mert másrészt úgy gondoltam illik hozzám. Olyan igazi nagyhangú, szórakoztató, falu bikája, bulizós, nagy baráti körrel stb. Szakmunkás végzettségű. Míg együtt voltunk, buliról bulira jártunk, a közös baráti körünkről, egyik fesztiválról a másikra stb. megvoltunk.


Aztán én is, úgymond elindultam felfelé. Hát mit mondjak, leesett az állam, mikor megismertem az új embereket, először az egyetemen. Rájöttem, hogy a velem közös érdeklődésű, hasonlóan művelt/olvasott komolyabb emberekkel is milyen jól lehet szórakozni. És milyen kultúráltan. És színházba is lehet velük menni, meg hangversenyre is. És lehet velük beszélgetni könyvekről is, meg filmekről, amik nem a Transformers szintjén vannak. És ha írnak valamit, akkor nem úgy írják, hogy nyüzsög az általános iskolás hibáktól. (Pl.: Hilyányzol.)


És akkor elkezdtem teljesen másként nézni a barátomra. Rájöttem, hogy valójában buta, a szabadideje arról szól, hogy leissza magát ilyen-olyan bulikban, nincs semmi értelmes, ami iránt érdeklődik, ha valamihez nem értett, de én épp azt tanultam, ő akart borzasztó ostobán kioktatni belőle, mert majd ő megmondja, ugye ehhez szokott hozzá a társaságban, hogy ő a hang. És egyre többször úgy éreztem, egy vacsoránál például, hogy fogtam az asztal alatt a kezét, és mikor már kezdett nagyon ciki lenni, egyre jobban szorítottam a kezét, hogy vedd már észre magad te idióta. De soha nem vette észre magát. Soha. Egyre égőbb volt. Teljesen kiábrándultam belőle és elhagytam.


Lehet, hogy én lettem a hülye és sznob. Viszont most már másik barátom van, van egy darab érettségije, meg egy szakmája (fizikai munka), viszont udvarias, olvasott, sok minden érdekli, és észre is veszi magát ha kell. Bárhol meg lehet vele jelenni, és nem fog hangosan vihogva paraszt poénokat benyögni egy hangversenyen például.

2010. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
53%
kérdező én nő vagyok, de megértelek. A sok bíráskodó, ítélkező ember itt, biztos tiszta lelkű angyalka, akik mindig mindent a nagykönyvben megírtak szerint csinálnak...na szóval, nekem is volt már olyan párom, aki aranyos volt kedves, de rettentő buta és tanulatlan, és bizonyos helyeken egyszerűen gáz lett volna vele megjelenni. Vége is lett. Úgyhogy csak azt tudom tanácsolni, hogy vedd elő a tökeidet, légy férfi és kerek perec szakíts vele. Lesz pár kellemetlen órád, napod, biztos fogsz kapni pár dühös smst, de előbb utóbb majd lenyugszik és abbahagyja a hisztit. Ennyi "büntit" meg el kell viselni, arról ne is álmodj, hogy majd értelmesen, racionálisan és simulékonyan fog menni a szakítás. Hajrá!
2010. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
45%

mi az hogy cseréld le a zárat??? most olvasom...basszus nem puhatestű gerinctelen férgek vagyunk, hanem emberek, nem?

gyönyörű taktika mondhatom....

2010. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
29%
Hmm most olvasható az egyetemet végzett féltékeny irigy nők sorai, akik azt hiszik hogy ők mennyire intelligensek és már egy kétkezű munkát végző szakmunkás férfi, vagy bolti eladó nő már nem társas lény és nem lehet velük "megjelenni"... pff fogadjuk ezek a nők kisebbségi komplexussal küzdenek és bűnrondák... A párotok mégis megnézi ezeket a "buta szőke cicákat" ;)
2010. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyszerűen mondd meg, hogy vége és le van zárva. Ha balhé lesz elmész onnan, szóval ne a saját lakásodban közöld a dolgot.


Egyébként nem tudom mit pattogtok, kölcsönösen kihasználták egymást. Akkor meg?

A srác nem feltétlenül buta, hogy hagyta magát lehúzni, akkor lenne buta, ha észre sem venné, hogy lehúzzák. Simán csak futotta rá neki és ennyi.

Durvább dolgokért is mentek már tönkre kapcsolatok. Na meg nem is szeretik egymást..

2010. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő kommenteket, különösen a két hölgynek. Hát igen, korábban kellett volna gondolkodnom . Ja és az úgymond új társaságomat kár leszólni, nem új társaság, hanem új munkatársak, műveltek, intelligensek, de emellett normális emberek, nem sznobok akinek az elismerését ki kell vívni, de ebbe sem megyek bele itt.
2010. nov. 29. 22:06
 50/78 anonim ***** válasza:
70%
21:49-nek: én spec nem járok egyetemre. Szóval, ezt buktad :)
2010. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!