Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
70%

"ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal"

Előtte nem gondolkoztál? Meg mi ez, ő neki is ott kéne dogozni veled?

2010. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mit problémáztok ezen, én is kitenném a pasimat ha elkezdenék dolgozni, és nem illene bele az ottani társaságba. Nem lehet egyszerre két világ között ingázni.
2010. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
94%
Fuu nem szeretem a plázacicákat. De előző, hogy érted, hogy nem illene bele az ottani társaságba?
2010. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazatok, sajnos előtte nem gondolkodtam. Valahol éreztem hogy nem kéne de aztán mint mondottam kényelmesebb volt.

Nem, nem kell velem dolgoznia, de időről időről meg kellene jelennem vele, és mit mondjak mindig, hova tettem a barátnőmet? Meg aztán egy férfinak eljön az az idő, hogy intelligens társ is kell, nem csak szép.

2010. nov. 29. 20:15
 15/78 anonim ***** válasza:
86%
nem igazán értem..azért akarod csak kitenni mert szégyen egy elit társaságban?, ha igen, akkor kabbe. ha nem szereted, csak hajtsd el a fenébe..ennyi
2010. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy tegyük fel akikkel együtt dolgozol, kultúráltak, intelligensek, jól öltözöttek stb, neked ez nagyon tetszik... és akkor utána úgy mész haza hogy otthon egy buta, visongós lány/igénytelen pasi vár.. hát szerintem ez elég kiábrándító lehet. De ugyanez igaz fordítva is, ha jobban érezném magam egyszerű életet élve, akkor munkahelyet váltanék.
2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz. Mert hiába szép a csaj, ha esze semmi, meg a pénzre hajt. Fuu de nem szeretem az ilyent. Intelligensen is lehet szakítani. Ha nem szereted, akkor meg jobb lesz a szakítás.
2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
97%
Na meg ez a másik, hogy viszed el társaságba azt aki egyértelműen kilóg onnan?
2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
72%

Először magadban tedd helyére a dolgot. Kiábrándultál és már nem szereted, vagy a nagy megfelelniakarás miatt szégyelled?

Ha tényleg nem szereted, akkor tisztességesebb szakítani, mint konfliktuskerülési kényelemből kerülgetni a forró kását. Ha már a barátnőd volt, akkor magadat és őt is tiszteld meg annyira, hogy:

-nem kertelsz, ha nem érzel semmit, lezárod a kapcsolatot

-nem beszélsz róla így

Ezutóbbival magadat is blamálod.

Ha meg szereted és bejön a stílusa, akkor meg ne esdekelj a magasanhordott orrú beképzelt majom elitek előtt, hanem vállald a lányt. De csak, ha még van köztetek valami.

2010. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
63%
Még annyit, 20:20 vagyok, hogy ha én szeretek valakit, akkor akárhogy is szemétkedjenek a társaságban, én kiállnék. Az olyanok elimeréséért én nem esdekelnék, akik ilyen szánalmasak. Mert szánalmasak, ez tény, ha nem tudják elfogadni az egyik "társaság-tag" partnerét.
2010. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!