Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:
Ő legalább annyira kihasznált engem, legalábbis a bankkártyámat, úgyhogy nyugodj le kicsit utolsó...
2010. nov. 29. 20:50
 32/78 anonim ***** válasza:
28%
Vajon miért csak a kártyád a vonzó benned?Ezen gondolkozz el...
2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
Ebbe ne menjünk már bele jó,hogy ennek a nőnek miért a bankkártyám kell, nem ez volt a kérdésem..
2010. nov. 29. 20:56
 34/78 anonim ***** válasza:
77%
Jaj má, azért hogy írhattok ilyeneket? Nem is ismeritek.... az egész szitut sem, meg őt sem! Mit ítélkeztek felette? Ti talán jobbak vagytok?? Hogy írhatsz ilyet? Utolsó! -.-"
2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
92%
Most mit kell itt fszolni? Van egy sggfejünk, aki kepeszt a rátarti társasga elismerése után. Az előéletében arra futotta, hogy egy IQ fighter csajt tudott összeszedni. A csaj is kihasználta, ő is a csajt, akkor mi itt a gond? Be kell vállalni, hogy nincs tovább. Mindazonáltal az őszintétlenség és a kihasználósdi mindkét oldalról szánalmas. Én inkább az IGAZI szerelemre és párkapcsolatra voksolok.
2010. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi hgy megtiportam férfiúi önérzetedet,hogy csak a kártyád vonzó benned,De általában a kőgazdag bunkó sznobokban csak ez a a vonzó...De szerinted miért hisztizik a csaj,mert olyan nagyon szerelmes beléd,hát nem a pumpolásod fog hiányozni neki,azért hisztizik,mert ha kirakod,kell kersni egy másik kártyásat...De az meg a te bajod,hogy hagyod,hogy kihasználjon....Jó üzlet,te neked van kit dugni,neki meg van tőled lovetta,szép kapcsolat...
2010. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
63%

Szóval te kihasználtad őt, mert szép és buta?

Ő kihasznált téged, mert volt bankkártyád?



Zsák a foltját! :)

Én nem nevezném azt a csajt butának, aki - annak ellenére, hogy a pasi tudja a pénzére pályázik - képes pénzzel lehúzni a barátját. :)

2010. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
51%
20:58-as, gratulálok. Tömören és lényegretörően megfogalmaztad azt, amiről szó van. Én is így gondolom. Csak szegény kérdező majd akkor fog pofára esni, amikor majd rájön, hogy milyenek is az új barátai.
2010. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd el neki, hogy már nem akarsz vele lenni. Hisztizik, majd abbahagyja. Nem kell bántani. A többihez inkább nem fűznék semmit.
2010. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ezt mifelénk prostitúciónak nevezik.
2010. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!