Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
46%
Te se vgy jobb,dugni jó ugye,de szégyenled mások előtt,ő meg a kártyádért van meletted,és ezt még te is tudod,na hát ez csak a szexről,meg a pénzről szól.
2010. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
100%

21.49 én spec a szakmunkás után egy érettségiset választottam, de igazából a szakmunkáson az sem segített volna, ha ott tartják érettségire. Szerintem nincs a kettő között olyan nagy különbség, azért hangsúlyoztam ki, hogy a mostani még is sokkal értelmesebb felvállalhatóbb társ. Egyszerűen van ilyen. Elvan vele az ember, aztán változik, új környezetbe kerül és rájön, hogy ő tulajdonképpen inkább odatartozik, de a párja meg baromira nem, és jobb lesz nekik külön.


Aki itt fikázik, biztos még nem fogott ki olyan párt, aki miatt bizonyos helyeken szégyenkezni kell VAGY nem is jut el ilyen helyekre ezért jól megvan.


Senki sem marad ugyanolyan élete végéig, mint ahogy azt kezdte, változunk. Ebben az is benne van, hogy előfordulhat, az a pár, aki egykor megfelelt, és olyan marad amilyen volt, már nem illik hozzánk egyáltalán mikor mi változunk.

2010. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
87%
Az a pár, aki egykor megfelelt, és olyan marad amilyen volt, már nem illik hozzánk egyáltalán mikor mi változunk.Hát az akkor se illet igazán,mikor még megfelet,rég rossz ha a társam csak megfelel,mert épp nincs más...
2010. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
37%

21:49

nem hiszem hogy intelligens vagyok hanem tudom. Van 2 diplomám, beszélek 4 nyelvet és jó pozícióban dolgozom. Mellette még jól is nézek ki, és ezzel tisztában is vagyok. Én nem az a fajta nő vagyok akinek 0 önbizalma van, tudom mit értem el az életben és hogy amit elértem, nem egy férfi bánkártyájának, hanem saját magamnak köszönhetem. Nem azt mondtuk, hogy egy buta faszival nem lehet megjelenni, hanem hogy ciki...mellesleg mégis miért állnék le pl egy sarki bolti eladóval őszintén? max azért mert jó az ágyban, nagy a férfiassága, stb, de nem az eszéért, kifinomultságáért vagy műveltségéért. Nekem egy férfi attól is szexi ha okos. Gondolom a kérdező is így van ezzel, vica versa. Az meg hogy a párom megnézi e vagy sem a cicababákat hidegen hagy, mert én is megnézek egy csinos, jóképű férfit, az még nem bűn. Nyilván egy művelt nő nem, a teszem azt, 4es metró építkezésén fog egy építőmunkás 0 iq jú partnert keresni....ezen lehet háborogni, tetszik vagy sem ez így van, nem tudom ezen mi a meglepő

2010. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát én diplomások közt is akadtam már össze ostoba köbunkóval,a diploma egy dolog,de nem ad sem intelligenciát,se életképességet,nekem is van kettő,még se reklámozom.És kedvesemnél se az volt a fő ok hogy megszerettem,hogy hány diplomája van,10 éves már a kapcsolatunk.

Aki igazán szeret az nem a diploma vagy a végzettséged miatt szeret...Aki meg Eszerint válogat,hát bolodgságot hozzá...De az nem őszinte szeretet,az őszinte szeretet,nem diploma függő.

2010. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
91%

Tisztában vagyok azzal hogy mit értem el és miből, ugyanúgy tisztában vagyok a hibáimmal is.

Annyira kiszámítható vagy...tipikus magyar sztereotípia ....fáj és szúrja a szemed, ha valaki nem egy elesett, depresszív szerencsétlen. Ettől még kevesebbnek érzed magad? Rosszindulatú megjegyzésekkel (tükör meg önsegítő tanfolyam) próbálsz vagdalkozni, mert neked nincs önbizalmad és irigyled ha másnak van?

A diploma nem jár együtt az intelligenciával...ezt hol láttad leírva? mert én ilyet nem állítottam. Olvass figyelmesebben

2010. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
46%
Előző az ilyen nőket szokták a férjük évekig csalni,és perzse ők is tudják,de becsukják a szemüket,mert nekik a látszat még a boldogságuknál is fontosabb...
2010. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
57%

most neked tulajdonképpen mi a problémád? értelmetlen és meddő ez a vita. Nekem nem jönnek be a szakmunkások...ahogy pl a szőke férfiak sem. Ez miért zavar téged?

Volt már olyan párom aki szerint pl Salvador Dalí (kedvenc festőm) egy ital....vagy épp Egyiptom a Közel Keleten van, és a többi. Én szeretek a páromra felnézni, és ha butább vagy műveletlenebb nálam akkor nem tudok. Ez nem azt jelenti hogy lenézem, vagy elítélem, egyszerűen csak nem választok olyat, mert tudom, hogy úgysem lennék boldog mellette. És már megbocsáss, de aki megtanul tárgyalóképes szintre x nyelvet, és végig csinál 5 év egyetemet, meg egy mesterképzést, megállja a helyét külföldön multinacionális cégeknél annak azért van némi sütnivalója úgy gondolom. Ez száraz tény, semmi más. És tetszik vagy sem, ne mondja nekem senki, hogy egy építőmunkás aki az állványon ácsorogva utánam fütyülget, ugyanolyan művelt mint egy közgazdász pl.

A korom,a diplomám, a párkapcsolatom pedig személyeskedés, és nem látom értelmét, hogy egy anonim oldalon egy vadidegennek kiadjak ilyesmi infot.

Nem akarom tovább ragozni....nem azt mondtam hogy egy diplomás ember jobb vagy rosszabb, szükség van mindenkire, ezért kerek és színes a világ. Viszont abba ne szólj bele, hogy nekem milyen típusú férfiak jönnek be, és főleg ne bunkózzál, mert semmi okot nem adtam rá.

2010. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem fér bele az új "életedbe",az új társaságodba egy szép,dekoratív nő????
2010. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
75%
A korom,a diplomám, a párkapcsolatom pedig személyeskedés, és nem látom értelmét, hogy egy anonim oldalon egy vadidegennek kiadjak ilyesmi infót.Anomnim azért lehet ide nyugodtan leírni,ez csak kifogás.De ÁÁÁ,meddő vita,amúgy sem azzal van bajom,hogy nem jön be neked,hanem a stilussod van a baj,miss tökély aki mindenkinél tökélyebb na ez ami irritál az ilyen nőkben,nekem is két diplomám van,bezsélek nyelveket is,jó állásom van,bántalmazottak gyerekeken fiatalokon,nőkön,segítek.Párom villamosmérnők,informatikus.De nem a diploma számított mikor összejöttünk...De mindegy meddő vita,és bocs ha megsértettelek,de én ilyen nyers és őszinte vagyok mindig. Mentem,nyugodalmas jóéjszakát.
2010. nov. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!