Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több, mint tíz éve váltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint tíz éve váltam, egy gyermek után fizetésem 20%-a a tartásdíj, ami jelenleg 70000 Ft. Ha most másodállást vállalok, akkor annak is mindenképp köteles vagyok a 20%-át kifizetni?

Figyelt kérdés

júl. 16. 14:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
93%
#10 de a kedves férfiak azt várják el, hogy se természetben, se anyagilag ne kelljen hozzájárulniuk.
júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg felfoghatatlan, hogy 70 ezer forinttal akar valaki hozzájárulni a gyereke neveléséhez...


És megy a csodálkozás ezerrek, hogy a nők nem akarnak gyereket vállalni. Hát még szép, baszki.

júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
81%
#12 és annyival is csak azért, mert kötelezve van rá. A legtöbb faszi a válás után a gyerek felé se szagol, ha teheti…borzasztó.
júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
35%

10!

Azért azt tedd hozzá, hogy sok esetben a foglalkozással történő gyermekgondozés elmaradása nem önszándékű, hanem épp az anya kényszeríti ki.


Persze, nyilván vannak olyan apák is, akik nem akarnak kellőképp foglalkozni porontyaikkal, de azt se hagyd figyelmen kívül, aki nevelné minden szempontból, de az anya magának követeli a felügyeletet, az apát eltiltja, de a pénze az kell. Ez ebben a felállásban mennyire igazságos szerinted?

júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
91%

14-es

Eltiltja? Hogy értve?

Ha nem engedi, hogy a bíróság által meghatározott láthatást érvényesítse az apa, akkor azt nyilván orvosolni kell.

Erre gondolsz?

Vagy arra, hogy ragaszkodik a felügyelethez?

júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
36%

16!

Szövegértés megy? Tudod értelmezni a kérdező sorait?


"egy gyermek után fizetésem 20%-a a tartásdíj, ami jelenleg 70000 Ft" - azaz 10 éve 70 ezret fizet... Tetszel érteni? Nem sóher kiadni a 70-et, azt 10 éve csengeti, nem erről szólt a kérdés.

júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
38%

Elvált gyerektartást fizető férfiként mondom, hogy semmi sem fekete és fehér.

Itt a szokásos: megdobáljuk a sóher rohadék apákat akik egyedül hagyták a gyereküket!

Ugye? Csak ez lehet!

Olyan nem létezik hogy anyuci lefalcol a gyerekkel, kikényszeríti a gyerek felügyeleti jogát és még a lehető legmagasabb összeget követeli? :)

Ugye ilyen nincs kedves hölgyek? :D

Mennyi olyat hallottam hogy a nő megfogta a jól kereső pasit, csinált egy gyereket, majd lefalzolt max gyerektartással.

Nyilván a férfi is megér egy misét, de na…

Rám ez nem vonatkozik, mert az én exnejem felérte ésszel hogy azért valamiből nekem is élnem kell.

Nem beszélve arról hogy asszonypajti össze szedi az új embert, ott közös kassza ugye, máris nincs gond ugye? 2pasitól szedi a pénzt.

Mennyi ilyen van, csak ők ide nem jönnek.

Kedves hölgyek, ne ítélkezzetek.

37F

júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
72%

17

Valóban nem. A kérdés arról szólt, hogy a másodállásából szerzett jövedelméből köteles-e fizetni.


Hányok, komolyan...


Én még nem hallottam olyan egyedül álló anyáról, akinek ha megemelték a fizuját, vagy lett valami plusz bevétele, azt szigorúan elkülönítette volna magának. De a kérdező képes lenne rá, hogy a jövedelmének növekedéséből ne részesítse a gyerekét, hanem megtartsa. Hihetetlen, de tényleg.

júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
8%
Bilibe lóg a kezed akkor...
júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
80%

"Nem beszélve arról hogy asszonypajti össze szedi az új embert, ott közös kassza ugye, máris nincs gond ugye? 2pasitól szedi a pénzt."


Miért szedné két pasitól? Eddig is eltartotta a gyereket. AKkor ha te összejössz valakivel és közös kassza lesz, már neked is könnyebb, hiszen két ember keresi meg a pénzt a gyerektartásra.

júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!