Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nők párválasztása genetikai alapon történik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a nők szemében messze a legfontosabb kritérium a magasság. A magasság genetikailag adott és megváltoztathatatlan. Köztudott, hogy a pasikat ellenben baromira nem érdekli a nők magassága (colos pasi-cuki csaj párosítás 40 centi differenciával). Az is köztudott, hogy valamilyen szinten számít a péniszméret. Elsősorban, hogy ne legyen kicsi (de szerintem inkább az, hogy a szürke átlagnál picit nagyobb/vastagabb legyen). A péniszméret genetikailag adott és változtathatatlan. A férfiasságnak a női leképezése a mellméret. Köztudott, hogy a pasik túlnyomó többségét baromira nem érdekli a mellméret (lásd: szexis apró mellű filigrán lányok). Eddig 2:0 a pasik javára a kompromisszumkészség-versenyben. Amúgy ezeket a kompromisszumokat a korábbi gyk-s kérdések százai is alátámasztják. De mondhatnánk az arcot is (ami részben szintén genetikailag adott), hiszen ahány lány annyiféle szép arc és minden pasinak megvan a saját ízlése, de a pasik jóképűségének intervalluma jóval szűkebb (vagy helyes vagy nem), emiatt a csajok is sokkal jobban tudnak ítélkezni fekete-fehér elv alapján. Ez pedig akkor már 3:0 a pasik javára. És akkor a testalkatot meg sem említem (igaz az teljes mértékben már nemcsak genetika), hiszen a pasiknak egyaránt bejön a vékony és szexisen molett csajok közötti intervallum bármelyike, de a nők esetében már megintcsak szűkebb ez a határ: vékony kizárva, vékonyan sportos/szálkás szódával elmegy, izmos bejön, férfiasan mackós pedig a nők egy részének bejön és itt is a vége.

2019. júl. 23. 15:58
 71/99 anonim ***** válasza:

69#


Az meggyőzne ha elküldeném a saját facebookomról az esküvői képeinket? Arra nem mondhatnád, hogy kamu, mert egy 400 valahány ismerősős facebook profilt ami már 8 éve létezik nem tudom bekamuzni. A esküvői képeken pedig egyezne a fénykép a facebook profillal. Benne vagy?

2019. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:

#69


Amit Te vinnyogásnak nevezel az sajnos nagyon sok férfit érintő problémák őszinte feltárása és kibeszélése. Nem is értem, hogy ha nem értesz egyet valakivel akkor miért kell egyből személyeskedni. Ez valami női taktika vagy mi? De tegyük fel igazad van egy aggszűz vagyok aki soha nem volt nővel (Egyébként nem vagyon az csak tegyük fel) akkor én nem írhatom le a véleményemet? Azért mert neked nem tetszik akkor lúzer vagyok. Nem érdekel, hogy mit gondolsz rólam.

2019. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
95%

Én átlagos nő vagyok, idősebb is, szóval már nem az általatok preferált korosztály, de bármilyen hihetetlen is, voltam fiatal is, tehát van abból az időszakból is ismerkedési tapasztalatom.

Ami a következőképpen néz ki: nálam kétféle típusú pasi próbálkozott magától, az alfák (nevezzük így az egyszerűség kedvéért), akik ugye MINDENKINÉL próbálkoznak, ráadásul párhuzamosan - dugásra. OK, én elfogadom, hogy ez a nem alfa pasiknak a szívfájdalma, hogy a nőknél ilyen nincs, hogy a "legmenőbbek" minden férfinak adnak esélyt, pedig hát milyen jó lenne. De itt ugye az a gond, hogy mi, átlagos nők megkapjuk azt, amire nincs is igényünk, vagyis lehet egyéjszakás kalandunk egy alfa pasival... csakhogy mi idióta nők ezt nem tudjuk kellőképpen értékelni, mert mi érzelmekre vágyunk... :D Amikor azzal jöttök, hogy de jó a nőknek, mert bármikor kaphatnak szexet, az olyan, mintha azt mondanátok egy vegetáriánusnak, hogy de jó nektek, bármikor ehettek húst... lehet, hogy megeszi a húst, de nem esik jól neki, legalábbis nem olyan jól, mint a zöldségek.


A másik férfitípus, aki próbálkozni szokott, azok a teljesen kétségbeesettek. Mintha azt üzennék, hogy ha nem vagy bombanő, akkor az én "szintemen" vagy... függetlenül attól, hogy mondjuk más téren esetleg vannak igényeim... tehát mondjuk értelmiségi nőként össze kellene jönnöm egy közmunkással, mert - szerinte - ő az én szintemen van (külsőre). Ami szerintem nincs így, de mindegy...


Akik a kettő között vannak, na az az én célcsoportom, az "átlagos" pasik, akikkel kapcsolatot lehet kialakítani. Átlagos külsővel, egzisztenciával, kiegyensúlyozott személyiséggel. Akikkel lehet értelmesen beszélgetni is. Na ennél a körnél bizony nekem kell kezdeményeznem, ha valamit akarok, mert vagy bátortalanok, vagy ők is bombanőknél próbálkoznak, csak nem jön össze semmi. Maguktól nagyon ritkán vesznek észre, vagy ha mégis, akkor sem igazán lépnek. (Mondjuk azért, mert azt látják, hogy éppen egy "alfa" udvarol nekem, aki amúgy nem kell...) Szóval én átlagos nőként ugyanúgy kezdeményezek, mint a férfiak, legalábbis megadom a kezdő lökést. És ez nem mindig jön be! Igen, volt már részem elutasításban is, nem is egyszer. Nem omlottam össze tőle. Ismerkedtem tovább a saját "szintemen", miközben próbáltam elhajtani a mindenkinél próbálkozó alfákat és a - most nevezzük így - "gamma" pasikat.

Nekem a társkeresőzés is így néz ki... igen, jönnek a megkeresések tucatjai, de nem abból a közegből, ahol én keresgélek! A célcsoportomnál nekem kell kezdeményezni, és van, hogy nem jön válasz. Van, hogy jön válasz, de aztán elhal az ismerkedés, mert a pasi mással ismerkedik közben. Van, hogy összejön a randi, és megkapom, hogy "nem vagy az esetem". Van, hogy összejön a randi, és nekem nem az esetem a másik... élőben nem jön be. Abszolút nem vagyok ettől elkeseredve, az élet ilyen. Arra koncentrálok, akivel kölcsönösen megfelelünk egymásnak.

2019. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
0%

#63

"Nem kötök kompromisszumot, pont leszarom az empátiát. Nem érdekel az átlagos 30-as nők lelkivilága."


Nyugi, mondtam is hogy nem a hozzád hasonló s gg fejekről beszélek, hanem olyanokról akik előadják, hogy micsoda empaták, aztán kiderül, hogy nem azok. Aki gyökér, az is marad, azzal nincs gond :-)


Amúgy mellesleg az én álompasim akit 25 évesen választottam, 165 centi magas, érettségi nélküli ács, és amikor megismertem, össze-vissza 1db 10 éves autóval rendelkezett. Őt választottam, mert BELESZERETTEM és mert többnyire belső alapján válogattam fiatalon is. Na, ez az amire te nem vagy képes. Nem sajnálom tőled, hogy te a csúcson érzed magad, és azokat a huszonéves nőket sem irigylem tőled akik ilyen hólyaggal összejönnek, váljék mindannyiótok egészségére. Használd ki őket, ők is ki fognak használni téged, aztán maj 10 év múlva elmélkedhetsz azon, milyen sz#r a világ és milyenek az emberek. Pedig te vagy ilyen és ezt vonzod be az életedbe. De mindegy is,nem rólad volt itt szó.

2019. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 acelsziv ***** válasza:
44%

70: Miért akarnék 60 éves papával összejönni? Házas férfi vagyok te szerencsétlen :D

Amúgy meg rohadtul nem érdekelnek az esküvői képeid. Küldesz valamit na és? Honnan tudjam, hogy te vagy?

És nem ez a probléma nem érint egy FÉRFIT sem. Csak az életképtelen puhapö csűeket. Egy férfi felismeri a problémát, fölveszi a kesztyűt és addig megy amíg le nem gyűri az akadályt. De nem kezd el siránkozni és másokat hibáztatnia saját nyomorúsága miatt.

És hogy a társkeresőn a nemek aránya... Abból vonsz le következtetést, hogy a nők már rájöttek, hogy a netes társkeresőkön max lelkibeteg nyomorékok lézengenek? Nem lehetsz túl okos.

2019. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:

75#


Honnan kellett volna tudnom, hogy férfi vagy? Egyébként akkor sem érdekel, hogy mit gondolsz rólam. Bármilyen negatív jelzővel is illetsz.


Ha Te annyira okos vagy, akkor miért személyeskedsz?


Egyébként akkor most én is mondhatom, hogy nem hiszem el, hogy házas vagy.


Azért írtam, hogy a saját facebook profilomról küldöm el az esküvői képeimet. Ha megnézed a facebookprofilomat és az esküvői képet akkor ugyanaz a férfi lenne rajta. Innen tudnád, hogy én vagyok a képen. De arra is hajlandó vagyok, hogy élőben skypolhatunk, akkor ott látod hogy a skyepon lévő figura egyezne az esküvős képekkel.


Az, hogy mitől igazi egy férfi szerinted, engem hadd ne érdekeljen már. Ok akkor szerinted nem vagyok férfi vinnyogok, lúzer aggszűz vagyok stb egyéb negatív jelzők. Attól még jogom van leírni a véleménymet a témához kapcsolódóan. Te viszont újfent személyeskedsz.

2019. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:

#76 Nem éri meg az ilyen emberrel vitázni. Most még élvezi a kis feleségét... csak azt felejti el, hogy a házasságok nagyrészt válással végződnek ma már.


Majd amikor épp arra jön haza, hogy a kolléga barát pumpálja tele ondóval hamvas kis feleségét... akkor ugyan olyan megkeseredett lesz. Könnyű a magas lóról pofázni, meg belerúgni a földön fekvőkbe.

2019. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 acelsziv ***** válasza:
28%

77: És ki vitt a földre hülyegyerek? Te magad feküdtél oda, fetrengsz mint valami félig eltaposott féreg és, ha rád szólnak, hogy fel kellene állni és tököket növeszteni akkor fel vagy háborodva: "de hát ahhoz meg kellene mozdulni tenni kellene valamit és urambocsá' fel kellene vállalni hogy a hiba nálam van"

Nem azért vetlek meg titeket, mert lúzerek vagytok. Lúzer bárki lehet. Én is az voltam. Csak veletek ellentétben és felismertem a probléma VALÓDI okát és az bennem volt. Ezzel pedig már tudtam mit kezdeni. Ezért vagyok együtt a feleségemmel már 15 éve és ezért segítettem neki is helyretenni az önbecsülését. Eszünkbe nem jut félremenni, mert nincs rá szükség. És, ha problémánk van nem elválunk, hanem összefogunk és megoldjuk azt. Ez persze nektek valami felfoghatatlan dolog lehet. De ez a ti hibátok. Nem a társadalomé, nem a másik nemé, nem a kormányé. A tiétek.

Milliónyi irodalom van arra, hogyan javíts a saját megítéléseden. Casanova ronda volt, mint a bűn. Mégis temérdek nője volt mert olyan volt a személyísége és tele volt önbizalommal. És ez bárkinek elérhető aki képes belátni, hogy a hiba csakis saját magában van.

És ez az a pont ahol elkülönülnek azok a lúzerek akik megváltoznak és sikeresek lesznek azoktól, akik egész életükben a saját mocskukban fetrengenek és sorra írják ki a baromságaikat a GYK -ra gyalázva Istent és Embert emiatt.

2019. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:

"fel kellene vállalni hogy a hiba nálam van"


Ezt mond annak a férfinak akit megcsalt a felesége. Van ilyen ismerősöm. Ez is az ő hibája ugye? Olyan véletlenül sincs hogy egy nő bármiért hibás legyen. Most hetente egyszer láthatja a gyerekét, a lakásukból neki kellett mennie, és nem az a baj hogy nincs ereje újrakezdeni egy másik nővel, csak egyszerűen kedve nincs már hozzá mert nem tud megbízni egy másik nőben. Kívánom Neked őszintén, hogy soha ne tapasztald meg ezt az érzést.

2019. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:

#78, Öreg, ne nekem válaszolj, mert amiket írsz nincsen közöm hozzá. Nekem most épp van barátnőm, mégsem állok neki belerúgni egy szerencsétlenül járt embertársamba.


Az ilyen nagypofájú majmokat mint te is, ki nem állhatom, akik úgy osztják az okosságot, hogy közben nem ismerik az illető háttértörténetét.


Pont a társkeresés az, ami sokszor a szerencsén múlik, ahogy a válások és megromló kapcsolatok ellen sem tudsz mindig tenni, bármilyen tökös férfi is vagy. Ez ilyen buli. Képzeld valakinek meghalt a felesége autóbalesetben és nehezen megy neki a társkeresés... őbelé is belérúgsz?


Az élet pozitív pillanatai ritkák és ki kell élvezni őket. A bolgogság sohasem garantált, és törékeny állapot. Neked most jó, örülök neki...de ettől még nem kéne mások felett ítélkezned, mert nagyon könnyen a helyükben lehetsz.

2019. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!