Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nők párválasztása genetikai alapon történik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a nők szemében messze a legfontosabb kritérium a magasság. A magasság genetikailag adott és megváltoztathatatlan. Köztudott, hogy a pasikat ellenben baromira nem érdekli a nők magassága (colos pasi-cuki csaj párosítás 40 centi differenciával). Az is köztudott, hogy valamilyen szinten számít a péniszméret. Elsősorban, hogy ne legyen kicsi (de szerintem inkább az, hogy a szürke átlagnál picit nagyobb/vastagabb legyen). A péniszméret genetikailag adott és változtathatatlan. A férfiasságnak a női leképezése a mellméret. Köztudott, hogy a pasik túlnyomó többségét baromira nem érdekli a mellméret (lásd: szexis apró mellű filigrán lányok). Eddig 2:0 a pasik javára a kompromisszumkészség-versenyben. Amúgy ezeket a kompromisszumokat a korábbi gyk-s kérdések százai is alátámasztják. De mondhatnánk az arcot is (ami részben szintén genetikailag adott), hiszen ahány lány annyiféle szép arc és minden pasinak megvan a saját ízlése, de a pasik jóképűségének intervalluma jóval szűkebb (vagy helyes vagy nem), emiatt a csajok is sokkal jobban tudnak ítélkezni fekete-fehér elv alapján. Ez pedig akkor már 3:0 a pasik javára. És akkor a testalkatot meg sem említem (igaz az teljes mértékben már nemcsak genetika), hiszen a pasiknak egyaránt bejön a vékony és szexisen molett csajok közötti intervallum bármelyike, de a nők esetében már megintcsak szűkebb ez a határ: vékony kizárva, vékonyan sportos/szálkás szódával elmegy, izmos bejön, férfiasan mackós pedig a nők egy részének bejön és itt is a vége.

2019. júl. 23. 15:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
49%
En miert is vagyok feminaci? Annyiszor kaptam mar meg a luzerhadseregtol, de mindig indoklas nelkul. Egyszer tenyleg megtisztelhetne valaki egy magyarazattal. Ja tudom, az en kva anyamat, mert mar hat eve vagyok egyutt egy olyan ferfival, aki kezdemenyezett nalam. :D
2019. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
51%

Akit zavar a férfiak panaszkodása, az miért nem zárja be a kérdést. Az miért jó, hogy személyeskedik egyet, meg még egyet belerúg abba akinek problémája van.


Elhiheted, hogy egy férfi sem úgy született, hogy a gyk-n akarok gyűlölködni a nőkkel szemben.


Sajnos rengeteg rossz tapasztalatot gyűjtött be sok férfi a nőkkel való ismerkedés során. Bunkón elküldték, válaszra sem méltatták, rengetegszer elutasították őket. Egy idő után ha sok negatív tapasztalat ér valakit, elmegy a kedve az egésztől elkezd gyűlölködni.


Amikor úgy indul az ismerkedés, hogy ha nem vagyok szimpatikus akkor mivel a nőnek egyszerűbb ezért bekamuzza, hogy barátja van.


Ha szimpatikus valaki, akkor még csak azon a szinten van, mint aki biztos csak el akarja rabolni, meg meg akarja erőszakolni, vagy csak arra kell neki a nő.

Ha nem is vagyok ilyen ez az alapfelállás.

Nekem kell bizonyítanom, hogy nem vagyok az, és ez sértő.



Erre írtam azt, hogy én sem abból indulok ki, hogy egy nő csak a pénzemet akarja.


Utána a kapcsolat elején szinte mindent a férfi tesz bele a kapcsolatba.


Az ő feledata a mindennek a kezdeményezése, a nő meg csak bírál.


Ha holnap egy nő egy átlagos férfiként ébredne fel, szerintem sírva könyörögne, hogy újra nő lehessen.

2019. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
51%

91#


Szerintem nem vagy feminaci, de ugyanakkor nem fair hogy te meg szabadon lúzerezel valakit aki nem is ismersz.


Szerintem mindkét esetben felesleges személyeskedni.

2019. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondoltam, hogy én sem abból indulok ki, hogy a nő csak a pénzemet akarja hogy azért akar esetleg csak velem lenni, mert sok pénzem van. Nem arra gondoltam, hogy csak egy potya vacsorát akar.


Ráadásul ha a randi egy nyilvános helyen van azért elég kicsi a lehetősége bárkinek is, hogy megerőszakoljon. De folyamatosan azt éreztetni valakivel, hogy Te egy potenciális erőszaktevő vagy az igenis sértő annak aki nem az. Egy kapcsolat alapja a bizalom.

2019. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
95%

"De folyamatosan azt éreztetni valakivel, hogy Te egy potenciális erőszaktevő vagy az igenis sértő annak aki nem az." Ez egyertelmu. Nezd el a szkepticizmusomat, de nekem nagyon nehez elhinni, hogy van olyan no, aki nyiltan kimutatja, hogy ezt teszteli rajtad. Ez csendben a fejben tortenik es olyan ovatos megelozo lepeseket tesz egy no, h pl nem szall be idegen autojaba. Ezen meg tenyleg nem szabad megsertodni, ugyanis baj eseten meg mindenki korusban mondja a nonek, hogy miert volt ilyen ovatlan. Szerintem ezt te is tapasztaltad. :) Az aldozat utolagos kioktatasa ilyenkor a zsigeri reakcio, ezert egy kicsit is eber no az eselyet sem adja meg a tragedianak. Ezt nem szabad magadra venni.

"Egy kapcsolat alapja a bizalom." Egy elso, vagy masodik randi meg nem kapcsolat. :) Ha fel ev jaras utan vizsgaztat ezert a no az tenyleg minosithetetlen.

2019. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
91%

"ugyanakkor nem fair hogy te meg szabadon lúzerezel valakit aki nem is ismersz."

Ok maguk aruljak el, hogy sikertelenek a nozesben, tehat ebben a temakorben vesztesek. Ez nem sertes, nem beszolas, ok maguk allitjak ezt. Az indulat es a luzerezes pedig a femimacizas UTAN jott. Irtam azt is, hogy nem ez volt az elso, hogy igy hivtak az oldalon, gyakran libsiznek is es mindig indoklas nelkul. Teszik mindezt ugy, hogy allitasuk szerint tobb hozzaszolasom alapjan hivnak annak. Erdekes modon lemaradtak azokrol, ahol nyiltan vallaltam a jobboldali nezeteimet...

2019. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
51%

95-96#


Azért nehéz mindkét nemnek, mert még soha nem volt a másik nem cipőjében. Lehet, hogy az a nő aki hirtelen férfivá válna holnap sokkal nagyobb lúzer lenne, mint az akiket szid. De ugyanakkor ez fordítva is igaz, lehet ha a férfiak még sokkal rosszabbul viselkednének mint akit most szidnak.


Talán ha kicsit megértőbbek lennénk a másik nem felé, beleképzelnénk magukat a helyzetükbe az segíthetne.


Egy hajléktalanon se segít, ha leszerencsétlenezik, meg azt mondják neki, hogy ezzel a mentalitással örökre itt lesz az utcán. Meg hogy biztos mindig is csak koldulgattál, ne siránkozz. Szakemberek segítségével se sikerül sokszor kilábalniuk belőle.


Vannak olyan emberek akik annyira mélyre kerültek, hogy már csak esetleg szakember tud nekik segíteni. De még jobban beléjük rúgni semmiképpen sem célravezető.

2019. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:

De szerinted elmegy az szakemberhez aki itt sír és megerősítést kap? Amíg nekem van igazam miért is lépnék bármerre? Hisz a többiek ülnek fordítva a lovon.

Én egy időben őszintén segíteni akartam. Volt több fiú a környezetemben akiknek nem jött össze így látom hogy sokszor sajnos (a saját hibáik mellett) tőlük független okok is közre játszanak abban hogy nem jön össze a barátnő. De néhány kivételével mostanra mind párkapcsolatban van. Az a kettő akiről biztosan tudom hogy nincs kapcsolata alapból jó emberek de nagyjából semmit nem tesznek az ügyben így valóban nehéz. És van még egy akivel mikor utoljára találkoztam még nem volt párja. Na ő hozza a gyk színvonalat. Mindenki hibás csak ő nem a hülye libák jönnek be neki az életben sehol nem tart és komoly gondok vannak a jellemével. De csak azért nem jut nő mert a nők mind krv-k. Hát persze :)

A saját tapasztalatom hogy csak az nem talál párt aki nem is akar (hiába mondja hogy akar aki nem kezdeményez nem tesz a külsejéért és nem megy emberek közé. Az ilyennek csak elméletben kell pár) vagy aki teljesen alkalmatlan. Az összes fiú akit én férfiatlannak tituláltam talált párt mert amúgy jó a személyiségük és próbálkoztak. No meg persze az sem utolsó szempont hogy nem azon sírtak mi nem megy hanem haladtak szakmát es/vagy egyetemet végeztek dolgoznak építették a szociális hálójukat így fejlődtek minden téren.

Aki itt sír jellemzően az élete valamelyik szakaszában bedurcizott leült és pont semerre nem hajlandó mozdulni már csak dacból se. Ne mond nekem hogy ezeknek az embereknek használ a buksi simi. Persze az se feltétlenül ha piszkálják őket de akkor legalább annak meg van az esélye hogy elég ellenvéleménnyel találkoznak ahhoz hogy elmerengjenek rajta hogy ha mindenki h.u.ly.e. csak én vagyok hintaló akkor talán mégis én csinálom rosszul. Vagy eléggé kezdi zavarni a helyzete ahhoz hogy lépjen. Mert bármennyire sírnak is itt aki nem tesz semmit annak kényelmes a meleg szar. Kényelmesebb mint energiát fektetni a bizonytalanba. Ez is alap emberi mentalitás csak nem megerősíteni kéne ezt a hibás döntést hanem kimozdítani az illetőt a holtpontról.

2019. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:

"Ha szimpatikus valaki, akkor még csak azon a szinten van, mint aki biztos csak el akarja rabolni, meg meg akarja erőszakolni, vagy csak arra kell neki a nő.

Ha nem is vagyok ilyen ez az alapfelállás.

Nekem kell bizonyítanom, hogy nem vagyok az, és ez sértő.

Erre írtam azt, hogy én sem abból indulok ki, hogy egy nő csak a pénzemet akarja."


Légyszi inkább indulj ki abból hogy a nő csak a pénzedet akarja. Csak ne kelljen a nőknek idegenek mellett felelőtlenül viselkedni azért mert neked "sértő"


Borzasztó ez a hozzáállásod. A másik testi épsége meg a te kis sértődéseid nem igazán vannak egy súlyban.

2020. márc. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!