Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nők párválasztása genetikai alapon történik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a nők szemében messze a legfontosabb kritérium a magasság. A magasság genetikailag adott és megváltoztathatatlan. Köztudott, hogy a pasikat ellenben baromira nem érdekli a nők magassága (colos pasi-cuki csaj párosítás 40 centi differenciával). Az is köztudott, hogy valamilyen szinten számít a péniszméret. Elsősorban, hogy ne legyen kicsi (de szerintem inkább az, hogy a szürke átlagnál picit nagyobb/vastagabb legyen). A péniszméret genetikailag adott és változtathatatlan. A férfiasságnak a női leképezése a mellméret. Köztudott, hogy a pasik túlnyomó többségét baromira nem érdekli a mellméret (lásd: szexis apró mellű filigrán lányok). Eddig 2:0 a pasik javára a kompromisszumkészség-versenyben. Amúgy ezeket a kompromisszumokat a korábbi gyk-s kérdések százai is alátámasztják. De mondhatnánk az arcot is (ami részben szintén genetikailag adott), hiszen ahány lány annyiféle szép arc és minden pasinak megvan a saját ízlése, de a pasik jóképűségének intervalluma jóval szűkebb (vagy helyes vagy nem), emiatt a csajok is sokkal jobban tudnak ítélkezni fekete-fehér elv alapján. Ez pedig akkor már 3:0 a pasik javára. És akkor a testalkatot meg sem említem (igaz az teljes mértékben már nemcsak genetika), hiszen a pasiknak egyaránt bejön a vékony és szexisen molett csajok közötti intervallum bármelyike, de a nők esetében már megintcsak szűkebb ez a határ: vékony kizárva, vékonyan sportos/szálkás szódával elmegy, izmos bejön, férfiasan mackós pedig a nők egy részének bejön és itt is a vége.

2019. júl. 23. 15:58
 51/99 anonim ***** válasza:
60%

De hogy nyugisabb vizekre evezzünk: ha felesbe akarok fizetni, feministának tart? Mondjuk amúgy az vagyok, akkor nem is fogok kelleni neki


Szerintem felesben kéne fizetni. Ma már a nők is dolgoznak, régen azért terjedt el a szokás, hogy a férfi fizetett mert a nőnek nem volt keresete. Ráadásul azt mondom, hogy a nők ne csak a jó dolgokat akarják az egyenjogúságból.

2019. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
7%

"Ha túl rámenősen flörtölök, könnyűnek gondol, és amikor nem adom magam első pár randin, lelép. Mi nők, mindannyian átéltük ezt. Ha nem fekszel 1-2 héten belül, viszlát. Senkit sem érdekel, hogy neked meg kell ismerned a másikat a szexhez, akkor ugye minek flörtöltél...."


Tudod milyen férfiaknál kell ettől félni? Pont hogy az alfáknál. Hiszen egy átlagos srác össze teszi a kezét manapság ha egyáltalán eljut egy pár randiig. Ő nem fog dobni egy - két hét után.


Az alfa tudja csak megtenni amit mondasz, mert ő minden újára kap nőt.


Miért nem jó az átlagos pasi nektek?

2019. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
11%

"Viszont ami a harmincon fölüli dolgot illeti, megint megér egy misét."


Márpedig van benne igazság. A természet alakította így, hogy abban az életszakaszban legyen a nő a legvonzóbb, amikor a legnagyobb esélye van egy egészséges gyermek megfogantatásának.


Lehet, hogy ez Neked nem tetszik, de így van.


Igenis átlagban egy nő sokkal hamarabb elveszíti a vonzerejét mint egy férfi. 38 felett egy nő már sokkal kevésbé vonzó, mint 18-25 között. Hangsúlyozom, hogy átlagról beszélünk. Lehetnek kivételek nem tagadom.


Szóval ez az öregezés nem az életkornak szól, hiszen például egy 38 éves nő és egy 38 éves férfi ugyanolyan korú. Hanem vonzóságról.


Nyugodtan lelúzerezheted a 38 éves férfit csak őt ez nem érdekli. Nagyon sok fiatal lánynal bejönnek az ilyen korú férfiak ha az ad magára, és elért valamit az életben.


Ugyanakkor a 38 éves nő, már nagyon kevés férfinak vonzó.

2019. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
27%

"Hiszen egy átlagos srác össze teszi a kezét manapság ha egyáltalán eljut egy pár randiig. Ő nem fog dobni egy - két hét után."


Az sem jobb, ha valakinek még saját magáról is hónapokig tart elhinni, hogy tényleg szóba állt vele egy nő és egyáltalán méltó a puncira. Pláne, ha ezt a nőnek kell bizonygatni neki. Senki nem passzív, teszetosza lábtörlőre vágyik, aki istennőként tiszteli és ész nélkül becsüli függetlenül attól, hogy milyen a nő, hanem olyanra, aki egyenrangú fél a kapcsolatban és a saját vágyait, érzéseit, céljait, elképzeléseit is ugyanolyan fontosnak tartja, mint a párjáét.

2019. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:

#48, Ezek a kapcsolati szorongások mindkét nemnél alapvetően léteznek. A kérdés nem is erről szólt. Ismerkedés, első találkozás főleg. Mi az amitől vonzó lesz egy férfi vagy nő.

Amúgy még mindig csak ott tartunk, hogy szelekció és óvatosság - miközben az önbizalom csak tuningolódik, hiszen sorra jönnek lovagok állásinterjúzni. Ha csak tizedannyi energiát fektetnétel bele az egészbe, akkor lenne is eredménye... csak hát egy jó nő megőrül a visszautasítástól :D Nem bírja elviselni az egótok. Ami pedig különösen igaz, hogy borzasztóan feltüzel benneteket, és nem bírtok szabadulni onnan már. Ezért van az, hogy rosszfiúként sokkal nagyobb sikere van az embernek.


Nem tudom honnan vetted ezt a meg nem értett jófiú dolgot, maximum 20-23 körül voltam ilyen lúzer jófiúcska. Meg is szívtam mindig. Aztán az élet kinevelt lassan egy igazi szemétládává :d és jöttek is a sikerek egyből. Pl legutóbbi barwtnőmet egy unalmas kapcsolatból "szedtem össze", gátlástalanul. Nem vagyok rá büszke, de ha nem tudta megtartani a srác? Nem az én bajom. Normális pasiknak sok esélye nincs ebben a világban, mert rém unalmasak.


Az öregedéshez meg annyit, hogy ismétlem nem csökken a nő értéke 30 felett. Ez valami hímsoviniszta duma.


Viszont sok huszonévesen nagyképű alfákat hajkurászó csaj tényleg visszavesz az arcból. Ez egy kiskapu amit ki lehet használni a normális paliknak. Addig viszont értelemszerűen a legjobb alfahímet fogják választani a kérők közül, ami akár lehet egy idősebb de határozottabb 30-as pasi is.


Ez most inkább a férfiaknak szóló okosság, mert nyilván nem jó ezt olvasni egy nőnek... de ez egy háború, aki férfiként nem tanulja meg hogyan győzze le a jófiúságát, és nem tanulja meg a trükköket, kiskapukat, azt felfalják!

2019. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:

Kiemelném még ezt, mert ez a lényeg:


"Viszont sok huszonévesen nagyképű alfákat hajkurászó csaj tényleg visszavesz az arcból. Ez egy kiskapu amit ki lehet használni a normális paliknak. Addig viszont értelemszerűen a legjobb alfahímet fogják választani a kérők közül"


Tehát a nők a virágkorukban nem fognak kompromisszumot kötni, ez az egy biztos! Kb 25 év középéertékkel fognak olyan párt választani aki a legvonzóbb, legizgalmasabb, legviccesebb, legjobb az ágyban. Mindenki mást elhajtanak, teljesen mindegy milyen széplelkű vagy normális vagy senkit se érdekel.


Nincs is szükségük rá, hogy kompromisszumokat kössenek ilyen téren.


Lényegében ez válasz a kérdésre is, és az ismerkedés egyenlőtlen viszonyaira 30 alatt. Ez pedig tisztán biológiai okokra vezethető vissza, ami feketén fehéren a klimax.

2019. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
78%

"Az sem jobb, ha valakinek még saját magáról is hónapokig tart elhinni, hogy tényleg szóba állt vele egy nő és egyáltalán méltó a puncira"


Szerinted miért lesz valaki ilyen?


Hát persze, hogy a rengeteg megalázó elutasítás miatt, amit a nőktől kap. De persze Te ezt nem tudod, mert a férfi legyen férfi és ( ne tesze -tosza) kezdeményezzen Ő.


Volt egy felmérés, hogy általános iskolában egy osztályból hány fiú tetszik a lányoknak. Az jött ki, hogy 15 fiúból a 18 lánynak ugyanaz a 3 fiú tetszett. Fordított esetben a 18 lányból 11 különböző lányt neveztek meg a fiúk.


Tehát már általános iskolában elkezdődik. Milyen élete lesz annak a 12 fiúnak akit senki nem választott. Semmilyen pozitív visszajelzést nem fog kapni, sőt rengeteg elutasítást. Fiatal korban sokáig szűzek maradnak, közben tombol bennük a tesztoszteron. Sokan apaminta nélkül nőnek fel, iskolában sincs férfiminta. Belölük lúzer lesz.

2019. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 acelsziv ***** válasza:
51%

57: Jókat röhögtem a nyafogásaidon. Kösz. Feldobod a napom.

Egyrészt azon siránkozol, hogy női migránsokat kellene befogadni hátha...

Apukám nézd csak:

[link]

Csak, hogy lásd: több nő van itthon, mint "pöc sös". Direkt nem férfit írok, mert te meg a hasonszőrűek nem vagytok azok. Pöc se bárkinek lehet. Férfinak lenni viszont már más tészta.

Nevetségesen szánalmasak vagytok a nyervákolásaitokkal. Soha az életben nem fogy egy magára valamit is adó nő megmaradni mellettetek ami teljesen helyénvaló. A természet szelektálja az életképteleneket.

2019. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:

#50 Nem abból indulnak ki? Ha megkérdezem, mi a munkája, már aranyásónak tartanak, nem olvasod az itteni kérdéseket? :-(

Amúgy én nem feltétlenül tartom potenciális erőszakolónak az összes férfit, de én jártam már meg, szerinted ne legyek óvatos?

2019. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
84%

#52 Soha életemben nem randiztam alfákkal, nem is érdekeltek. Mondom hogy neked csak a bombanő a nő....

#53 Erre csak annyit tudok mondani hogy nettó hülyeség. Az általam ismert párok nagy része kb egykorú, van ahol a nő idősebb 1-2 évvel. A férfiak nem öregszenek jobban, mint a nők. De nem is ez a lényeg. Én arra utaltam, ha valaki valóban rendes és nem felszínes, mint azt ti állítjátok magatokról, akkor nem derogál neki 37 évesen mondjuk 35-40 közötti nővel járni. Érdekes, azok a férfiak akik magukat toleránsnak hirdetik meg hogy nekik fontosabb a belső érték, hirtelen elkezdenek huszonéves lányok után futni, mert a 37 éves pasihoz hirtelen "öreg" lett a 35 éves nő. Na, hagyjuk már. Én erről a kettős mércéről beszélek és ezek a lúzerek, aki elve fiatalon is egy felszínes sggfej volt attól oké, hogy később sem változik, de aki normálisnak adja ki magát, az majd ilyenkor derül ki, hogy normális-e.


#55 Az én válaszom első sorban 42-nek szólt. Lepontoztatok nullára, mert az empátiátok a béka feneke alatt van, ha a nőkről van szó. Én megértem, hogy nehéz egy férfinek is, nagyon nehéz is tud lenni ha az a férfi átlagos. De nem kicsit visszatetsző, hogy az átlagos nőket ti sem értitek meg, és ti magatok prezentáljátok itt (egy-két kivétellel) hogy nektek a nő mindig és kizárólag a feszes testű, szép huszon éves lány, akárhány évesek is vagytok ti, vagy akármilyen átlagosak és azalattik. Tudom, Palvin Barbi ronda, de minimum átlagos....Istenem, annyira fogalma sincs itt egyeseknek hogy milyen az átlagos nő. De egyben igazatok van, az átlagos nő is válogat. Csak ő többnyire belső tulajdonságok alapján és nagyon égő tud lenni, ha ott sem feleltek meg. És nem, ez továbbra sem minden férfinek szól, akinek nem inge, ne vegye magára.

2019. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!