Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nők párválasztása genetikai alapon történik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a nők szemében messze a legfontosabb kritérium a magasság. A magasság genetikailag adott és megváltoztathatatlan. Köztudott, hogy a pasikat ellenben baromira nem érdekli a nők magassága (colos pasi-cuki csaj párosítás 40 centi differenciával). Az is köztudott, hogy valamilyen szinten számít a péniszméret. Elsősorban, hogy ne legyen kicsi (de szerintem inkább az, hogy a szürke átlagnál picit nagyobb/vastagabb legyen). A péniszméret genetikailag adott és változtathatatlan. A férfiasságnak a női leképezése a mellméret. Köztudott, hogy a pasik túlnyomó többségét baromira nem érdekli a mellméret (lásd: szexis apró mellű filigrán lányok). Eddig 2:0 a pasik javára a kompromisszumkészség-versenyben. Amúgy ezeket a kompromisszumokat a korábbi gyk-s kérdések százai is alátámasztják. De mondhatnánk az arcot is (ami részben szintén genetikailag adott), hiszen ahány lány annyiféle szép arc és minden pasinak megvan a saját ízlése, de a pasik jóképűségének intervalluma jóval szűkebb (vagy helyes vagy nem), emiatt a csajok is sokkal jobban tudnak ítélkezni fekete-fehér elv alapján. Ez pedig akkor már 3:0 a pasik javára. És akkor a testalkatot meg sem említem (igaz az teljes mértékben már nemcsak genetika), hiszen a pasiknak egyaránt bejön a vékony és szexisen molett csajok közötti intervallum bármelyike, de a nők esetében már megintcsak szűkebb ez a határ: vékony kizárva, vékonyan sportos/szálkás szódával elmegy, izmos bejön, férfiasan mackós pedig a nők egy részének bejön és itt is a vége.

2019. júl. 23. 15:58
 41/99 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a nők nem is tudják azt, hogy egy átlagos férfinak min kell keresztülmennie, amíg talál egy számára vonzó barátnőt.


Legyőzni a félelmünket, kezdeményezni, rengeteg önbizalomromboló elutasítás után sem feladni, viccesnek lenni, fizetni az első randikon, kezdeményezni az első csókot , szexet ( ha túl hamar akkor csak arra akarjuk őket, ha túl későn akkor lúzer vagyok, találjam ki hogy melyik), nekem kell izgulni, hogy feláll e, hogy ki tudom e elégíteni szex közben. Fizessek mindig én az első randin mert úgy illik. Rengeteg elvárásnak kell megfelelni.


Ők pedig csak szelektálnak.


Bármikor juthatnak szexhez, de ha én férfiként prostihoz megyek akkor már lúzer vagyok. Átlagos férfiként mekkora esélyem van egyéjszakáshoz jutni és mekkora esély van egy átlagos nőnek ugyanerre? Ég és föld a különbség.

2019. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
22%
Mit ronthat el egy nő egy randin? Kell egyáltán bármiért is izgulnia azon kívül, hogy tetszik e a férfinak? Nem. Minden mást a férfi csinál. Csak passzívan ítélkezik mindenről. Ezt nagyon könnyű. Ebben mi a nehéz?
2019. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
24%

Egyébként megoldás lehetne ha más országokból befogadnánk csak női bevándorókat.


Így juthatna azoknak a férfiaknak is nő, akiknek nem jut most.

2019. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
22%

Nézzetek magatokba nők, Ti nem a lúzerek táborát gyarapítanátok ha holnap férfiként ébrednétek fel? Ti hogyan birkóznátok meg azokkal amiket egy átlagos férfinak meg kell birkóznia? Egy pillanatra ne magatokból induljatok ki, hanem próbáljátok beleképzelni magatokat egy átlagos férfi bőrébe.


Mindjárt nem jönne be az a taktika, hogy csak adom a jeleket, mindjárt szembesülnél egy csomó önbizalomromoló elutasítással, ha egyből nem tudnál egyéjszakáshoz jutni. Stb.


Az a baj hogy el se tudjátok képzelni.

2019. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
21%

A megoldás... bár így kissé nyersen és biztosan bántóan megfogalmazva de a #26-osban lett leírva. Azzal nem értek egyet, hogy a nő értéke veszt 30 felett. Azért ez bunkóság kicsit, mert sok más értékük is van a szépségen és a méhükön kívül.


30 felett ha a férfi elérte, vagy kezdi elérni az egzisztenciális céljait, lassan beérnek az álmok... kialakul egy egyéniség, élettapasztalat, önbizalom + karban is tartja magát sporttal, akkor igencsak vonzóvá válik a fiatalabb nők szemében.


Ott kiegyenlítődik a játék, és mi férfiak lehetőséget kapunk a jó nőknél. Főleg 30 felé kezdenek komolyan bepánikolni :D, de már 25-től is érződik, hogy nagyon éget az az óra.

Van legalább 3 ilyen kifejezetten csinos kolleanőm, akik a sok csalódás után bármit megadnának egy normális érett pasiért. Olyanok akik 20-on évesen kinevetve koptattak le, mert nem félénk vékony fiú voltam.. most meg a tenyeremből esznek :d hát most én nevetem ki őket a 24 éves barátnőm mellől.


Fordul az a kocka, csak tényleg brutálisan sokat kell tenni a fejlődés érdekében. Szó szerint hegyeket kell megmozgatni, de ha 30-35 évesen beérik, akkor előtted az élet nők terén.

2019. júl. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj, hogy a nők nem ismerik fel, hogy az a rajongás ami fiatal korukban éri őket az majd egyszer csak elmúlik. És akkor jön a kopp. Van egy 39 éves nő ismerősőm, aki tipikus példája a túlválogatásnak. Most már jó lennék neki én is, előtte pedig Mr.Tökéletes is kevés volt neki.


Csakhogy belőlem már nem eszik. Kigyúrtam magam, jól keresek, önbizalmam is megnőtt és simán találok magamnak fiatalabb nőt is. Hahaha :))))

2019. júl. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül,de nagy szerepe tud lenni.
2019. júl. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
33%

Azt hiszitek, a nőknek nincs miért izgulnia ismerkedéskor? Veletek volt már olyan hogy egy randi előtt meg kellett beszélni egy barátnővel, hogy ha nem csörgeted meg este 10ig mondjuk, akkor csörgessen meg ő? Mert bárki lehet a másik, még egy árokban is kiköthetsz holtan. Fogadjunk emiatt ti nem aggódtok túlságosan.

Ez persze a legrosszabb szenárió, de a nőket mindig így készítik fel kiskoruktól erre: ne ülj be idegen autójába, ne légy spontán, mindig figyelj oda, ne hagyd őrizetlenül az italodat mert bármikor visszaélhetnek a helyzettel, megerőszakolhatnak megölhetnek. Amúgy jó randizást és ja, nem is értjük, miért nem spontánabbak a nők. Hát ezért, egyfelől.


De hogy nyugisabb vizekre evezzünk: ha felesbe akarok fizetni, feministának tart? Mondjuk amúgy az vagyok, akkor nem is fogok kelleni neki? Ha túl rámenősen flörtölök, könnyűnek gondol, és amikor nem adom magam első pár randin, lelép. Mi nők, mindannyian átéltük ezt. Ha nem fekszel 1-2 héten belül, viszlát. Senkit sem érdekel, hogy neked meg kell ismerned a másikat a szexhez, akkor ugye minek flörtöltél....

És egyébként is mikor fekhetek le vele, hogy ne gondoljon könnyűnek? Persze mind azt mondják, minél hamarabb, de mi nők már bőven kitapasztaltuk, hogy a férfiak nagy része ezzel visszaél. Utána pedig ne is sírjak miatta, hiszen tudnom kellett volna, én döntöttem így stb. ja, és mi van, ha én még csak pettingelni szeretnék, de visszaél a helyzettel? Arra is olvasunk itt kérdéseket szép számmal. És ha nem lesz orgazmusom, frigidnek tart-e? Nekem ritkán van. Zavarni fogja? Ott fog hagyni? Aztán jön a bunkó lesz-e ha elutasítom hogy tegyem, hogy ne sértsem az egóját, és ha finoman teszem akkor miért vagyok hazug liba, ha őszintén, akkor meg miért vagyok gonosz?

És ha megkérdezi, hogy hány pasim volt eddig, miért nekem kell emiatt szoronganom, miért nem neki? Ha csak 1-2 volt előtte, biztosan hazudok és meg kell szorozni hárommal. Ha 10-20 volt előtte, ri bi vagyok. Miért? Egy férfi miért nem lehet ribi?


Mehetnék tovább, hogy egy kapcsolatban micsoda elvárás hegynek kell megfelelnie a nőknek IS. De nem teszem. Viszont ami a harmincon fölüli dolgot illeti, megint megér egy misét. Bírom, hogy itt mindenki meg nem értett rendes srácnak jellemzi magát, de lelkesen tobzódik a nők "öregedésében", hogy harmincon felül majd jön a bosszú (=sokkal kevesebb a rendes srác mint azt ti gondoljátok, és ti nem tartoztok közéjük, just for the record.) Az eszetekbe sem jut, hogy sokan nem azért keresnek párt a 30-40-es korosztályból, mert fiatalon "rommá dugatták magukat az alfákkal" (ahogyan azt az itteni suttyó paraszt rendes fiúk gondolják, mert ők ugye ezt tennék ha lehetőségük lenne rá) hanem benne voltak egy vagy két komoly kapcsolatban, esetleg házasságban, és 10-15 év kapcsolat után maradnak újra szinglik. És akkor azt tapasztalják, hogy most már a rendes fiúk is elszálltak és a velük egykorú lúzerek leöregezik őket. Ha gyerek van, mindnyájan tudjuk, milyen nehéz...többnyire a nőnek. Mert a férfi többnyire csak kéthetente hétvégén látja a gyerekeit, meg ha rendes apa, még egy két délután. Az anya neveli őket, ő viszi a "porontyokat" az új kapcsolatba.


Úgyhogy ki lehet venni a fejeteket a s ggetekből, mert ti sem vagytok az empátia csúcsán. És nem, a nő számára az ismerkedés se nem veszélytelen, se nem passzív dolog. Lehet, hogy egy bombanő válogathat a jobbnál jobb pasik között és gonoszkodhat, de ez már megint azt bizonyítja, hogy számotokra csak ő a nő. Merthogy átlag Gizi a hülyék és alkalmatlanok között keresgélhet csak, az is hótziher. És ha ő kezdeményez, akkor meg mit gondol a kis r ibi. Na, hagyjuk már nyavalygást gyerekek.

2019. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
7%

"Veletek volt már olyan hogy egy randi előtt meg kellett beszélni egy barátnővel, hogy ha nem csörgeted meg este 10ig mondjuk, akkor csörgessen meg ő? Mert bárki lehet a másik, még egy árokban is kiköthetsz holtan. Fogadjunk emiatt ti nem aggódtok túlságosan."


Ez férfival is előfordulhat. Konkrétan elő is fordult az egyik ismerősömmel, hogy jött a csaj aztán kirabolta és otthagyta.

2019. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
7%

#48


Van benne igazság amiket irtál nem tagadom, de gondolj bele a másik helyzetébe is. Mondjuk adott egy normális srác. Egyből erőszaktevőnek gondolod, aki el akar rabolni az autójával meg bele akar tenni valamit az italodba. Jól indul a kapcsolat. Te hogy éreznéd magad ha a randin folyamatosan tesztelnélek, hogy biztos nem vagy e aranyásó és csak a pénzem miatt akarsz együtt lenni velem?


Mert ez ugyan ez lenne, a férfiak mégse abból indulnak ki, hogy Te aranyásó vagy. Szerintem meg is sértődnél.

2019. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!