Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nők párválasztása genetikai alapon történik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a nők szemében messze a legfontosabb kritérium a magasság. A magasság genetikailag adott és megváltoztathatatlan. Köztudott, hogy a pasikat ellenben baromira nem érdekli a nők magassága (colos pasi-cuki csaj párosítás 40 centi differenciával). Az is köztudott, hogy valamilyen szinten számít a péniszméret. Elsősorban, hogy ne legyen kicsi (de szerintem inkább az, hogy a szürke átlagnál picit nagyobb/vastagabb legyen). A péniszméret genetikailag adott és változtathatatlan. A férfiasságnak a női leképezése a mellméret. Köztudott, hogy a pasik túlnyomó többségét baromira nem érdekli a mellméret (lásd: szexis apró mellű filigrán lányok). Eddig 2:0 a pasik javára a kompromisszumkészség-versenyben. Amúgy ezeket a kompromisszumokat a korábbi gyk-s kérdések százai is alátámasztják. De mondhatnánk az arcot is (ami részben szintén genetikailag adott), hiszen ahány lány annyiféle szép arc és minden pasinak megvan a saját ízlése, de a pasik jóképűségének intervalluma jóval szűkebb (vagy helyes vagy nem), emiatt a csajok is sokkal jobban tudnak ítélkezni fekete-fehér elv alapján. Ez pedig akkor már 3:0 a pasik javára. És akkor a testalkatot meg sem említem (igaz az teljes mértékben már nemcsak genetika), hiszen a pasiknak egyaránt bejön a vékony és szexisen molett csajok közötti intervallum bármelyike, de a nők esetében már megintcsak szűkebb ez a határ: vékony kizárva, vékonyan sportos/szálkás szódával elmegy, izmos bejön, férfiasan mackós pedig a nők egy részének bejön és itt is a vége.

2019. júl. 23. 15:58
 21/99 A kérdező kommentje:

#20: ma 18:42 >


Azt hiszem tökéletesen összefoglaltad a lényeget.

2019. júl. 23. 18:46
 22/99 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen igazad van, kérdező. A nők ezerszer felszínesebbek, mint mi férfiak. Persze ha ezt itt megemlíted, jön a gyűlöletcunami a femináciktól, ahogy itt is.
2019. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 acelsziv ***** válasza:
70%
20, 21, 22. Íme amikor a lúzer penészbogarak összejönnek és egymás hátát lapogatva sírdogálnak.
2019. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
31%

#23, Ez most nem talált mert nekem épp van barátnőm. Viszont abszolút megértem egy átlagos férfinak mit kell kiszenvednie.


Arra továbbra sincs semmi érved, hogy egy nőnek nem hogy negatívum, de meg "aranyos" is, ha


Félénk/szorongó, alacsony, nem sportol, valami kamu szakon tanult az egyetemen és szar állása van, nem ázsiai lány szűk, vagy netán szűz 20 felett...


Ha belegondoltok vicc kategória, hogy azok a tulajdonságok amik egy férfinél azonnal szakítást jelentenek, egy nőnél még vonzóak is.


Ezt eddig cáfolni senki nem tudta.

2019. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
64%

"A nőknél nem baj ha szoronganak, nem kell állandt határozottságot és önbizalmat prezentálniuk. Nem baj ha alacsonyak, az se baj ha 80+-osok, mert sokaknak az jön be. Vagy a nagyon gebe sohasem sportóló nők...


Nem baj ha nincs karrier, nincs életcél, mert a nő akkor is nő ha lusta és szar munkája van.


Az se baj ha tág a punci, hiszen kit érdekel."


Azt nem gondoljátok, hogy saját magatoknak állítotok ki szegénységi bizonyítványt azzal, hogy tulajdonképpen válogatás nélkül, igénytelen módon összeálltok bárkivel, aki hajlandó szóba állni veletek?

2019. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
36%

Ha belegondoltok, ez mind igaz. Viszont a nőket is meg lehet érteni. Ha 25 felett még nem találták meg a férjet, akivel alakulna a család, egyre hátrányba kerülnek a fiatal generációval szemben. Egy pali 40-45 éves koráig bőven ismerkedhet, családokat alapíthat és nagyjából ugyan úgy néz ki, vki még bukik is az idős jó egzisztenciális férfiakra. Hosszú távon jobb sora van a sikeres pasiknak, mert 30 felett egy nő folyamatosan veszt az értékéből. Elveszti a fiatalos báját, minden löttyed csak, meg ráncosodik, miközben gyerek sincs, jön a klimax.

Most vagyok 32 lassan, és eszemben sincs 30-as nőkkel ismerkedni. Nem vonzanak egyszerűen. A szemükben van már a virágkoruk vége.


Dehát nem is kell, mert ott vannak a hamvas 25 éves csajok, akiknek pont elegük van a gyerekes balfék generációjukból :d

2019. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
66%

A kérdéseimre nem kaptam választ de legalább megtudtuk hogy a nőnek lenni jó történet újabb felvonását olvashatjuk :) mondjuk hogy a nőknek könnyű brühühü válaszra hogy jött a : Azt hiszem tökéletesen összefoglaltad a lényeget. válasz arra kíváncsi lennék. Minek a lényegét foglalta össze? Mert a te kérdésedhez köze nincs annak amit írt. Minek a lényege az hogy a férfiak igénytelenek? Mert az hogy minden nőnek jut férfi erre vezethető vissza. Hisz te mindenáron vissza akarod vezetni a dolgokat a gyökérhez. Az hogy a nők mindig találnak párt nem ezért van mert olyan über királyak vagyunk hanem azért mert sok férfit nem zavar ha a nő buta lusta igénytelen dagadt vagy nem illenek össze intim méret terén. Mert a lényeg hogy van biztos muff. Pedig ezt gondolják valójában : Egy 80 kilós, vastagcombú, nagyseggű, átlagos arcú liba.

Hany ilyet látok az ismerősök között. A pasi örömlányt kér a legénybúcsúra mert olyan dagadt az asszony hogy már undorodik tőle de azért elveszi mert legalább biztos ott lesz neki. Vagy folyamatosan nyíg egy másik hogy az asszonya nem szép és kicsi a melle szexelni se sokat akar ezért úton útfélen nőkre csoorgatja a nyálát de el nem hagyná mert ez már meg van. Még tudnám sorolni. Sima igénytelenség.

Ha a nőknek valóban könnyebb (bizonyos szempontból parkeresés terén ezt akár el is tudom fogadni csak nem úgy ahogy itt sokszor elő van adva) az nem a nők érdeme vagy szégyene hanem a férfiaké.

2019. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ugyan nem könnyebb, mert nem kéne olyan pasi akinek azért kellek, hogy legyen cseléd meg fix punci. Márpedig az átlagos nők többségének ilyen "udvarlói" akadnak.
2019. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
11%

#27, Ezt most nagyon benézted.


A férfiak hosszú távon figyelnek ezekre a részletekre, de nem főbenjáró bűnök ezek. Sokkal fontossab a kedvesség, meg hogy 1-2 hónap múlva ne legyen egy elmebeteg control freak pi...csa az illető.


Meg evolúcióbiológia is az oka. A nőknek nem kell erőt prezentálnia folyamatosan, mivel az évezredek alatt ti voltatok akikről gondoskodtunk, védtünk, óvtunk benneteket. Természetes, hiszen egy anya mindig kiszolgáltatott, fizikailag is.


Ezért nem akkora negatívum ha egy nő keveset keres, vagy gyenge és félénk/szorong. A férfiak számára egyáltalán nem feltétel az "erős talpraesett" nő. Sőt engem irritál is ez a feminista mozgalmiság, ami kinevelt egy erőszakos nőgenerációt.


Egy olyan nőgenerációt ami férfiként harcol, küzd a karrierért, kontrollmániás, lenyomja a férfiakat... egyenlőséget hirdet, de a biológia ellen képtelenség harcolni... és továbbra is az erős, óvó férfit fogja választani tudatalatt. Es egy óriási ellentmond

2019. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
84%

29 én nem félénkséget írtam meg szorongást hanem : buta lusta igénytelen dagadt vagy nem illenek össze intim méret teré. Kétlem hogy ezek bármelyike visszavezethető lenne ősi ösztönökre.

Szerintem nincs igazad. Te azt szajkozod ami az idilli meg rózsaszín meg elvárt. Elvileg a nők is egy szerető társra vágynak aki támogat véd stb. Ehhez képest mind tudjuk hányan elégszenek meg az alkoholistával vagy agresszív majommal. Ugyanígy hány pasi van aki elnéz bármit amíg van szex vagy azért hogy elmondhassa nincs egyedül. sima igénytelenség főleg ha még haszna sincs a dologból. Ha a férfiak belső értékek mentén keresnének (minden férfi mert valamiért neki álltunk általánosítani) akkor a hisztis cicuknak a hárpiáknak a lustáknak a gonoszoknak az agresszíveknek nem lenne párjuk. A nők sokkal inkább szelektálnak személyiségre mint a férfiak. Ezért szelektálódnak (sajnos nem minden esetben) az agresszívek súlyos függők önbizalomhiányosak lelki és szellemi sérültek stb.

Elfogadom hogy vannak alap ősi ösztönök amögött ahogy párt választunk de az amit én írtam és az alap ösztönök nem függnek össze. Már az őskorban se kellett aki nem ment bogyót gyűjteni beteg volt nem őrizte a tüzet nem engedte a szexet stb.

2019. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!