Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nők párválasztása genetikai alapon történik?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a nők szemében messze a legfontosabb kritérium a magasság. A magasság genetikailag adott és megváltoztathatatlan. Köztudott, hogy a pasikat ellenben baromira nem érdekli a nők magassága (colos pasi-cuki csaj párosítás 40 centi differenciával). Az is köztudott, hogy valamilyen szinten számít a péniszméret. Elsősorban, hogy ne legyen kicsi (de szerintem inkább az, hogy a szürke átlagnál picit nagyobb/vastagabb legyen). A péniszméret genetikailag adott és változtathatatlan. A férfiasságnak a női leképezése a mellméret. Köztudott, hogy a pasik túlnyomó többségét baromira nem érdekli a mellméret (lásd: szexis apró mellű filigrán lányok). Eddig 2:0 a pasik javára a kompromisszumkészség-versenyben. Amúgy ezeket a kompromisszumokat a korábbi gyk-s kérdések százai is alátámasztják. De mondhatnánk az arcot is (ami részben szintén genetikailag adott), hiszen ahány lány annyiféle szép arc és minden pasinak megvan a saját ízlése, de a pasik jóképűségének intervalluma jóval szűkebb (vagy helyes vagy nem), emiatt a csajok is sokkal jobban tudnak ítélkezni fekete-fehér elv alapján. Ez pedig akkor már 3:0 a pasik javára. És akkor a testalkatot meg sem említem (igaz az teljes mértékben már nemcsak genetika), hiszen a pasiknak egyaránt bejön a vékony és szexisen molett csajok közötti intervallum bármelyike, de a nők esetében már megintcsak szűkebb ez a határ: vékony kizárva, vékonyan sportos/szálkás szódával elmegy, izmos bejön, férfiasan mackós pedig a nők egy részének bejön és itt is a vége.

2019. júl. 23. 15:58
 61/99 anonim ***** válasza:
5%
Nehogy már egy általános iskolás felmérésből induljunk ki, istenem... Ennyi erővel ha a bölcsiben a lányok Lacikával szeretnek játszani Petike helyett, akkor Petike szabályszerűen incel nőgyűlölő lúzer lesz? Szerintem nem. Általános iskolában kisgyerekek vannak, a legtöbb embernek nem ott, hanem középiskolában, egyetemen kezdődik a szerelmi és szexuális "karrierje". Általánosban nekem sem tetszett egyetlen fiú osztálytársam sem. Nem azért, mert nem voltak "jópasik", hanem mert gyerekek voltunk, fel sem merült akkor még bennem az, hogy szerelmesnek kéne lennem vagy szexuálisan kellene vonzódnom bárkihez. Mit tartsak vonzónak egy gyerekben? Azt, hogy megveri a csendes, szegény gyereket a szünetben? Azt, hogy jobban dobja a papírrepülőt, mint a többi? Azt, hogy ő tud a legnagyobbat fingani vagy böfögni? Mert akkoriban ezzel telt a fiú osztálytársaim napjainak nagy része, ami ebben a korban tök normális, de messze nem vonzó. A mai formájukban viszont ennek ellenére sok osztálytársamból vonzó férfi lett. Semmit nem jelent, hogy hány kislánynak jöttél be 12 éves, 160 centis nyüzüge kisfiúként, ha 20 éves korodra magas, sportos, határozott férfi lettél.
2019. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
100%

#59, de legyél óvatos. Nem ezt mondtam.

Csak meg kéne válogatni, hogy nem suttyókkal randizik az ember.


Van egy 19 éves egyetemista ismerősöm, mintha a kishúgom lenne. Na ő szokta küldözgetni kik hívják randizni, meg Tinderről kikkel találkozik. Lassan kezd összeállni amúgy a kép, milyen lehet nőként ez az egész. (Szerintem átlagos lányka, még önbizalonhiányos is, enyhe túlsúllyal küzd). Nálam nem játszik, tényleg inkább mint a kishúgom.


Alapvetően a normális pasikat egyből elhajtja, akik nem fullos jóképűek. Ebből átlag heti 1-2 tuti van. Pár randira elmegy mindig "kényszerből" viszont azonnal dobja őket, mert kicsit félszegebbek. Aztán elmondja őket mindenféle korcsnak a barátnőknek, meg nekem.


Kik maradnak neki? Egyértelműen a férfiak csúcsragadózói. 50 szexpartneres szoknyapecérek, színészekre hasonlító alfák, meg azok a szemetek akiknek van barátnője, de azért bármikor rányomulnak bárkire, majd jön a sírás, hogy mennyire nincs választék, és mennyire gyűlöli a férfiakat :D


Így összességében tényleg az jön le, hogy a férfiak rohadték, alja, korcs szemétládák - vagy genetikai hulladékok, teszetosza önbizalomhiányosak.


Ilyen értelemben tényleg pár % a választék... ezt megértem.


Csak azt kell látni, hogy fordított esetben, nőkből az egyik legkelendőbb kategória az amit ő élből elutasít a férfiakból.


A félénk, kedves, aranyos nem cicababa pi...csa.


...dehát belétek van kódolva, hogy a keményvonalas rosszfiú mindig sokkal izgalmasabb :)

2019. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
71%

#60

"Én arra utaltam, ha valaki valóban rendes és nem felszínes, mint azt ti állítjátok magatokról, akkor nem derogál neki 37 évesen mondjuk 35-40 közötti nővel járni"


Azt kéne felfogni, hogy amíg nektek 18-26 között volt a virágkor, meg a bájotok cúcsa, addig ez nekünk 30-45 között van.

Nem fogok járni egy átlagos 30-as nővel, mert MEGTEHETEM, hogy fiatalabbak között válogassak. Pont ahogy te megtehetted 25 évesen, hogy a csúcs álomférfit válaszd.


Nem kötök kompromisszumot, pont leszarom az empátiát. Nem érdekel az átlagos 30-as nők lelkivilága.


Ami érdekel az saját magam és a jólétem. Most kezdtem jól keresni, végre tudok utazgatni. Az se biztos hogy ebben az országban akarok élni. Nyugaton, USAban eleve sokkal jobb fejek a nők. Minek házasodnék meg 30-asként? Utolsó amit akarok az a kötöttség meg a gyerek. Franc se fog kisgyerekes anyukákkal, meg megkeseredett 30-as szinglikkel randizni.


Miért fáj, hogy én meg most élem ki azt a virágkoromat, amit ti 25 évesen éltetek?

2019. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtam, soha életemben nem randiztam kemény vonalas rosszfiúkkal, pedig már nem vagyok fiatal. De hagyjuk is ezt, mert úgyis csak azt hajtod, hogy kiszórjuk a rendes fickókat. Az a baj, hogy a rendesség még nem alap egy párkapcsolathoz. Neked sem kéne a kövér, pattanásos, szemüveges Gizike, aki amúgy rendes, kedves és házias. Erről ennyit.
2019. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
100%

Ki beszél itt pattanásos Gizikékről?


Mondom szokott küldeni képet kiket zavar el. Teljesen normális srácok, sőt néhány amúgy még jóképűnek is mondanám, csak szorongó, önbizalomhiányos jellem. Gyakran súlyos csalódások után. Egyiknek sem ad időt, feloldódni, meg határozottá válni, mert neki egyből a tökéletes kell.


Ez is nagy probléma, hogy a Tinder meg a hasonló f..szságok korában, akkora a húspiac és olyan egyszerűen eldobható lett mindenki. Igaz ez fordítva is. Korlátlan mennyiségű hús áll rendelkezésre, csak jobbra balra kell húzkodni 150 km-es körzedben. Ha valami nem stimmel, instant kuka, mert jön a következő.


Azért ez pár évtizede biztosan nem így volt.

2019. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
100%

58#


El kell hogy keserítselek. 7 évig voltam házas. Előtte is több évig tartó párkapcsolataim voltak. Jelenleg is van akivel randizgatok. Nem jött be. :)

2019. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én voltam aki kezdeményezte a válást, mert a kedves feleségem utazgatni akart, bulizni akart, nem akart lakásra gyűjteni. Ennyit erről.
2019. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:

#66, Tudod, aki itt válaszol és nem egyezik a hölgyekkel a véleménye, az egyből mamahotellakó 30-as vénszűz incel lúzer, aki neten látott puncit még :D


Annyira tipikus előítéletesség...

2019. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 acelsziv ***** válasza:
0%

66: Pedig a vinnyogásod egy megkeseredett harmincas aggszűzé.

Bocs de én annak hiszek amit látok és az nem az, hogy te valaha is láttál volna nőt. Tutira nem.

2019. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
60%

#58


Egyébként őszintén , Te tudod hogy általában a nők idősebb férfit választanak?


Évről évre egyre kevesebb gyerek születik, ebből nem nehéz kisakkozni, hogy az idősebb férfiak többen vannak míg a fiatal lányok kevesebben.


De menj csak el mondjuk egy discoba, menj fel egy társkeresőre és nézd meg hogy egy fiúra hány lány jut.


Én nem az idős nőkről beszéltem. Te se a 60 éves papával akarsz összejönni.

2019. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!