Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
23%

Hajaj. Akkor mi van, ha welneszhétvégére is rábólint mind a 15. Ott már lehet, hogy fél milla per hó-val is kapkodnánk a fejünket :D

30/f

2017. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
0%

#69

Ezt eddig 4x írtad ki, 2 különböző felhasználódról. Még kiírod párszor? :D

2017. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%
71-72-es férfi: talán első randira nem wellnesshétvégére meg étterembe kell vinni a csajokat, akkor nem lennél megkopasztva. És nem egyszerre mind a 10-et, ha esetleg mind a 10 visszaválaszol.
2017. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
0%

#74. Természetesen ez már csak a vicc része a dolognak, az életben nem randiztam ennyit és ennyiért. Szemléltetésnek viszont jó szerintem. Nekem nincs különösebb problémám a fizetéssel akárhanyadik randin azt viszont szeretem, ha ez gesztus szinten marad meg és annak is van értékelve női részről, mert amin "problémáznak" tényleg létező jelenség és tényleg kissé kiábrándító. Legalábbis szerintem.

30/f

2017. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
77%

Csak szólok, hogy mi nők - kivéve azt a réteget - nem várunk el semmit, ez egyszerűen egy udvariassági forma. Elhívtál randizni, oké, akkor te állod - te vagy annyira udvarias, hogy kifizeted azt az egy nyamvadt kávét, én meg vagyok annyira udvarias, hogy 1. ne kérjek 10ezres összegben akármit és 2. automatikusan előveszem a pénztárcámat, hogy fizetek, és ha nem vagy egy suttyó paraszt, akkor közlöd, hogy "hagyd csak, én állom." Ennyi a történet.

De ha már egy férfi lenne annyira zsugori, hogy sajnálja tőlem azt a 300 forintot és közli, hogy felezzünk, akkor inkább felajánlom, hogy én magam fizetem az egészet, mint sem hogy ott a kávézónál számolgassuk, hogy most akkor pontosan mennyi is az összeg fele, mint a dedóban. Mert oviban, iskolában ez teljesen korrekt, de felnőttként a saját keresetünknél miért kell ilyen piti dolgokon fennakadni?

2017. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!