Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randira milyen kocsival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen kocsival érdemes menni?

Figyelt kérdés

Vidéki város,nem olyan sűrű tömegközlekedési lehetőségekkel.

Elszeretném vinni a csajt valahova, de csak egy Ladám van.

A faternak van egy F astrája, arra gondoltam kölcsön kérem tőle, mégis egy fokkal jobb mint a lada.

Csajok, nektek melyik kocsi jönne be első randin?

Amúgy tudja a csaj hogy kocsival megyek érte, mert mondtam neki, csak azt nem írtam hogy milyennel.



2017. jún. 28. 00:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Mindegy sztem melyik, csak legyen kitakaritva, karpittisztitva, uvegek csillogjanak, legyen jo illata az utasternek, stb...

Akkor sztem mindegy milyen kocsi, csak ne rohadjon, essen szet 😎

2017. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan ez lenne a bajod, ha tiéd lenne az F Astra, és apudnak egy Insigniája lenne.. Ez nem ezen múlik.
2017. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen hőségben csakis locsolókocsival.
2017. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyelj, én megértem a szituációt, mert mindenki a legjobb oldalát próbálja mutatni ismerkedős szakaszban, de nem lenne jobb felvállalni azt ami van, aki te vagy?:D Mellesleg ismerek olyan bombázó csajokat itt vidéken, akik imádják a ladákat, és ilyen ismerettségi körökben mozognak. Szóval ki tudja, még lehet be is jön neki.:D
2017. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Erről egy vicc jutott eszembe.

- Milyen kocsid van?

- Busszal jöttem.

- Van egy buszod?!

2017. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Melyik lány nem örülne egy jó kis hátulhajtós ladának?

Feltételezem hogy az... Ha nem akkor inkább menj busszal :)

2017. jún. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
97%

"Milyen verdád van?

Kétüléses.

Aztaaa... hány köbcentis?

Hatezer.

Jujj, benedvesedtem :P Hány lóerős?

Háromszáz.

Ó, te szépfiú, csak nem Porsche?

Nem, b*zmeg, IFA!"

2017. jún. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%

Barátomnak Alfa Romeoja van, najó, az sem rossz kocsi, de nagyot néztem volna, ha elkéri az apja Porschéját, hogy felszedjen :D Elég nevetségesnek gondoltam volna, ha ilyen módszerhez kell folyamodni.

Ha cikinek gondolod a Ladát, menj gyalog.

2017. jún. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A legrosszabb ***** válasza:
72%
A lehető legjobbal, amit használatba tudsz venni. A Zsigulikról meg annyit, hogy eddig legalább négy nőtől kaptam meg, hogy Ladával mászkálni mennyire cink és mennyire "cigányos". A pitába, itt, GYK-n meg micsoda véletlen, Lada-fanokat talál az ember. Mondom én elég régóta, a GYK egy másik univerzum.
2017. jún. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

Te leghosszabb nevű, minek van Ladád, ha nem értesz hozzá?

Ladához kell napszemüveg és susogós melegítő. Ablakot letekerni, wunderbaum és CD alap kellék. Kereszteződésben motort bőgetni, kézifékkel szórakozni, füstölni, gumit égetni, és amikor már elegen figyelnek, akkor visszaváltani, hadd recsegjen, kiordítani az ablakon, hogy "hejjcigány!" oszt gázfröccsel otthagyni a köppenetet. Ez raj.

2017. jún. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!