Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg nem érdemes automata...

Tényleg nem érdemes automata váltós kocsival letenni a jogsit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy utána akkor csak azt vezethetek, de ez miért baj, miben hátrány? Nem akarok bajlódni a kuplunggal, meg a váltóval, és úgysem tervezek kézi sebváltós autót venni.

2016. júl. 16. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan, mintha 1 autó típusra lenne "engedélyed".

És ugye az álmaid autója, és soha mást nem akarsz, de bármikor bármi történhet.


Ha annyira de tényleg annyira biztos vagy benne, hogy soha nem fogsz manuális autót vezetni, akkor nem kérdés.

2016. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
megválaszoltad magadnak.akkor ne bajlódj vele:) semmi hátránya nincs csak kevesebb autóból válogathatsz ha venni akarsz.
2016. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, mert Magyarországon ma olcsóbban kapsz manuális autót, és a kínálat is nagyobb belőle. Attól függ, mekkora összeggel gazdálkodhatsz autóvásárláskor. Én azt javasolnám, mielőtt végleg az automata mellett tennéd le a voksod, hogy nézz szét a használtautó piacon, és becsüld meg a lehetőségeidet (tehát hogy tényleg meg engedhetsz-e magadnak egy automatát), hogy az általad gondolt összegben van-e jó automata autó.
2016. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Normál jogsival vezethetsz automatát, de fordítva nem. Arra is érdemes gondolnod, hogy később mi lesz a munkád. Sok cég ad autót a melóhoz, de nem igazán lehet válogatni hogy milyen járgányt adnak, és igen ritka az automata céges autó. (No persze egy szint felett az se gond.)
2016. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
És ha például a munkhalyeden kéziváltóst kell vezetned? Vagy vármi olyan történhet az életben, ami miatt be kell ülj egy kéziváltósba.
2016. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Jaja, az előző jól mondja - nem érdemes automatával letenni a jogsit, mert a legtöbb céges autó manuális - tehát vezetéssel kapcs. munkát egyáltalán nem tudsz vállalni.
2016. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Én elhiszem hogy a magyar embernek feladja a leckét a manuális váltós kocsi vezetése de hatalmas idióta az aki kifizet ennyi pénzt és mégis automata váltós kocsival teszi le a vizsgát


Nekem automata váltós kocsim van de manuálissal tettem le a vizsgát.Eszedbe ne jusson automatással letenni a vizsgát mert azzal irgalmatlan nagy baromságot követnél el.Soha nem lehet tudni mikor lenne szükség rá hogy manuálisat vezess,ebben az országban meg eléggé ritkák az automata váltós kocsik.Nem értem mi olyan nehéz a kuplungban?Az oktató úgyis elfog magyarázni mindent,nem kell félni tőle

2016. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

De, érdemes letenni automatával. Sokkal egyszerűbb, nem kell annyira görcsölnöd, nem fullad lem és csak a közlekedésre kell figyelned.


valamelyik nap oda akartam adni az automata kocsimat egy lerobbant autó helyett valakinek, megköszönte, de nem merte vezetni...nem értem ezt az egészet..

2016. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

#8


Neked is sok eszed lehet ha ilyenekre bíztatod a kérdezőt....Ez olyan mintha a fegyverviselési engedélyt megkapnád de csak a játékfegyverekre vonatkozóan....Mit érsz el vele? Semmit

2016. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Kijöttök a buliból. Te józan vagy, a barátod, akié a parkolóban álló sötétkék, manuális váltós bömös, hót maxos. Haza kell érnetek, mert holnap nehéz ZH vár rátok...
2016. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!