Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randira milyen kocsival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen kocsival érdemes menni?

Figyelt kérdés

Vidéki város,nem olyan sűrű tömegközlekedési lehetőségekkel.

Elszeretném vinni a csajt valahova, de csak egy Ladám van.

A faternak van egy F astrája, arra gondoltam kölcsön kérem tőle, mégis egy fokkal jobb mint a lada.

Csajok, nektek melyik kocsi jönne be első randin?

Amúgy tudja a csaj hogy kocsival megyek érte, mert mondtam neki, csak azt nem írtam hogy milyennel.



2017. jún. 28. 00:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, amíg nem ilyen sufnituning ocsmányság vagy vmi koszos, zúzódott, épp szétesni készülő szar... sőt az se baj, ha nincs kocsija.
2017. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert nem ülnék be melléd első alkalommal.
2017. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én sem ülnék be egy teljesen idegen ember mellé akit még csak neten láttam. Esetleg akkor, ha már több órát beszélgettünk személyesen, ott sok mindent le lehet szűrni.
2017. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én új csaj a láthatáron alkalmakkor mindig elkértem országos jó haverom motortuningolt régi Nissan 200-asát és azzal mentem .A nyavalyás persze pénzt kért érte meg sört de csak poénból,de mindegy azért jó cimbi,de nemisezalényeg hanem minden egyes alkalommal hatalmas sikere volt a kocsinak,mert nem igazán tudták hová tenni milyen típus ugye a csajok nemarról hírhedtek ,hogy vágják a márkákat, volt az ferraritól kezdve alfaromeo minden,2 ajtó lapos kocsi nem gyakori ... De mikor krúzoltunk valahová ,duma közben néha lepadlóztam és húztam neki egy gumicsíkos farolóst vagy kigyorsítottam néhány mp-re sivítson a turbo ,akkor volt ám sikítózás, meg nemáááá nagyonmeegy ,lassíííts :D Szóval a végeredményt tekintve 5ből 5 nő sikított az ágyban is legkésöbb azon a héten vagy aznap..szaal le lehet vonni a dolgokból a lényeget mivel érdemes menni ,de menjen mindenki azzal amije van vagy tud szerezni :DD
2017. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Leszarom a kocsit. Ha tetszel, tetszel, ha nem, nem. Sétára számítanék és azzal megyek haza, amivel jöttem. Nem érdekela kocsi.
2017. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A 10-s beszólásán szakadok :D :D :D :D
2017. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!