Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randira milyen kocsival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen kocsival érdemes menni?

Figyelt kérdés

Vidéki város,nem olyan sűrű tömegközlekedési lehetőségekkel.

Elszeretném vinni a csajt valahova, de csak egy Ladám van.

A faternak van egy F astrája, arra gondoltam kölcsön kérem tőle, mégis egy fokkal jobb mint a lada.

Csajok, nektek melyik kocsi jönne be első randin?

Amúgy tudja a csaj hogy kocsival megyek érte, mert mondtam neki, csak azt nem írtam hogy milyennel.



2017. jún. 28. 00:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Eme nagy napra, én kölcsön kérnék egy babakocsit.
2017. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Márpedig a lada nagyon is jó. Van is itt valakinek egy régi 1500-as sárgában, szépen néz ki.
2017. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem menj kocsi nélkül első randin, beültök valahova, séta és először úgy is csak annyi. Jobban jársz ha nem akarsz villogni, mert az taszító normális nőnek.
2017. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Trabanttal.
2017. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak tiszta legyen és illatos.
2017. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos, hogy a Ladával mennék, de legyen tiszta, stb...az már eleve egy jelenség....én a Volvomból sokszor megcsodálok egy- egy szép állapotú Ladát..isteni szépek.
2017. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekem nőként tökmindegy, csak tiszta legyen. Nekem kocsim sincs, ahhoz képest egy Lada is több. :D Viszont undorítónak tartom amikor olyan retkes a kocsi oldala, hogy nincs gusztusom megfogni a kilincset, az utastérben meg hegyekbe áll a szemét és a kosz. Egyik exemnek is vmi ezer éves kocsija volt, viszont mindig ügyelt rá, hogy tiszta legyen és illatos, úgyhogy komfortos volt utazni vele. Nevelőapámnak egy drága alapvetően szép kocsija lenne, de mindig koszos és szemét van benne, nem szívesen utazok vele.


26N

2017. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
Ez rohadtul nem számít semmit. Nekem egy 2005-ös Seat Ibizám van, szerintem egész szép kocsi, de az első randira tömegközlekedéssel mentünk, onnantól pedig a Margit szigeten sétáltunk, és a rakparton valami random éttereübe beültünk, aztán szintén tönegközlekedéssel hazakísértem, és egyáltalán nem bántam meg, a lánynak se volt ez probléma.
2017. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
A csaj se normális, ha első randin beszáll az idegen mellé.
2017. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A legrosszabb ***** válasza:
100%
#10: Csodálkozom, hogy említést sem teszel a Koppány kipufogóról, a hátul "ne láss ki" rácsról, a teniszlabdáról a vonóhorgon, a nyolcas lemezről mint aero-elem, és a felkarközépig kilógatott Red Bullról, amiből egyet kortyolsz és kettőt visszaköpsz.
2017. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!