Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
45%
Nőnek ugyanúgy illik kivenni a részét az ismerkedésből, amelyik nő erre nem hajlandó az később is mindent a férfitól fog várni. Randin fizetés egy jó példa arra, hogy már az elején fény derüljön a lány személyiségére.
2017. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
24%

Volt egy srác aki randizott valami jó csajjal.

Aztán minden szir szart hozatott a csaj (koktélok, steak stb) utána meg benyögte hogy jajj amúgy nem illünk össze.

Amúgy meg lehet hogy a mai nők egyre gerinctelenebbek ilyen téren és régebben annyira nem mertek ilyet csinálni.


Na talán az ilyenekért mondják a pasik hogy felesbe.

Amúgy miért akarsz többet fogyasztani mint amennyihez nem vagy hozzászokva? Ha meg hozzá vagy szokva nyilván téged se vág földhöz az ára.

2017. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
75%
De hát édesf***szom, általában a férfiak kezdeményezik a találkozót, nálam legtöbbször úgy volt, hogy szeretnének meghívni egy kávéra, teára stb. Hát ha most ezek után elvárná, hogy én fizessek bármit, akkor néznék egy ferdét. Páromnál elővettem a pénztárcámat, mondta, hogy tegyem el. De miután összejöttünk, többször is kitaláltam, hogy moziba akarok menni, megnézném ezt vagy azt a filmet. De ő még nem is fizetett mozijegyet, mert oda mindig én hívtam. Mit kell ezen ennyit rágódni?
2017. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
74%

#33

Oké, az a csaj kihozatott magának többezer értékű italt. És ha én csak egy kávét ittam 300 forint értékben, akkor már én is hozományvadász aranyásó vagyok? Vagy ez hogy? Vagy nem megy az élet általánosítás nélkül?

2017. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
20%

Ez a legjobb érv: azért kell a férfinek fizetni, mert ő kezdeményezi a találkozót.


Máskor meg kiderül, hogy azt a férfinek kell, nehogy már a nő hívjon randira egy férfit :D


Tehát ha jól értem, akkor nincs más lehetőség, ha találkozót akar a férfi, akkor neki kell kezdeményezni, hiszen ő a férfi, viszont mivel ő kezdeményezett, ezét neki kell fizetnie.


Hibátlan érvelés! :D

2017. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
44%
Ja, semmi értelme ezen rágódni. Nálam ez így működik,hogy ha én hívok meg valakit valamire,akkor én fizetek, hogy mások milyen módon csinálják, felesbe,vagy akárhogy az engem nem érdekel.
2017. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
61%
Nem, annak kell fizetni, aki meghívja a másikat. És általában a férfiak szokták meghívni a nőket találkozóra. Még le is írtam, hogy amikor én találom/találtam ki a programot, akkor én fizettem. Szóval nem látom be, hol van a probléma. Talán az agyadban, barátom.
2017. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
65%

Hát mert kö csö gök :D De amúgy tényleg. Aki nem tud egy üdítőt kifizetni, azzal nem érdemes kezdeni. Jó hogy nem te hívod meg :D És idejön a sok csóró pasi hogy a nők szemetek hogy elvárják és hogy egyenjogúság van... Amikor meg kiderül egy nőről, hogy volt egyéjszakás kalandja, akkor meg mekkora ribi, bezzeg egy pasinak szabad. Na és itt hol az egyenjogúság??


Amúgy nem 10 ezret kell randinként költenie a pasiknak. Egy üdítő, kávé, nem tudom mi... ha ezt nem tudja kifizetni, én bizony nem kezdek vele. Volt már ilyen, 350 ft-ot nem bírt nekem kifizetni a csávó, megpecsételte az egész randi hangulatát...

2017. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
22%

#34:


Köszönd azoknak a nőtársaidnak akik gerinctelenül lehúzzák anyagilag a férfiakat, mert ugye minden ingyen van és a másik fizet úgyis.

2017. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
55%

#40

Velem még soha senki nem akart fizettetni olyan randin, ahol én voltam meghívva, szóval nekem ez csak valami távoli probléma. Főleg mert megválogatom, kivel állok szóba. Általánosító, frusztrált majmokkal soha.

2017. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!