Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam ebből soha problémát, kaptam fizettem mindkettőnk fogyasztását,igaz ilyen randim csak egyszer volt, a 2000-es évek elején valamikor. Kapcsolat nem lett belőle,de legalább korrekt volt a csaj,megbeszéltük a dolgokat normálisan,utána még találkoztunk párszor baráti alapon, aztán később összejött valakivel.
2017. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
55%

"Az fizet, aki meghív. Minden további szó csak mellébeszéd."


Így van. Illetve, aki kitalálja a programot és a helyszínt.

2017. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
87%

Szerencsére nem szorulok rá senki pénzére, de ha valaki ezzel nyitná a randit, már vége is lenne. Volt már sajnos egy ilyen fillérb_szó pasim... Hát az ellenségemnek se.

Én úgy szoktam csinálni, hogy egyszer az egyikünk fizet másszor a másikunk. De az nem jó, mert akkor véletlen neki én 100Ft-tal többe lennék. Utálok "pénzezni", szerintem annyira szánalmas, mikor ott állunk valahol és fizetéskor neki kell állni számolgatni az aprót. Na de hát nem vagyunk egyformák... Mondjuk nem is bánom, mert amíg ilyen feltűnően rinyálnak, addig könnyű kiszűrni őket a normálisak közül.

2017. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
12%

"Egy fagyiról vagy kávéról lévén szó nyilván nem engedem, hogy a lány fizessen.."


Nyilván a lánynak nincs 200 forintja :(

2017. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
83%

Én általában a felváltva fizetés híve vagyok, de első randin elvárom hogy a férfi fizessen. Pontosabban megkérdezem a végén, hogy fizessem-e a fogyasztásom, de ha az első randin beleegyezik, nem biztos hogy lesz második.

Nekem, ha egy férfi meghív randira és kifizetteti velem a részem, az a következő üzeneteket hordozza:

1. zsugori.

2. nem jöttem be neki.

3. ez az egész egy baráti találkozó volt, én értettem félre.


Második randitól mehet a felezés vagy felváltva meghívás.

2017. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
73%

Bocs, de nekem nőként miért kell azt figyelembe venni, hogy volt már 10 randid a hónapban? És hogy az mennyibe került?

Normális esetben egy jó randira készülünk, olyan emberrel, akivel el tudunk képzelni komoly kapcsolatot.

Most akkor én azért fizessem a részemet, mert a pasi nem így gondolkodik, és futószalagon váltja a csajokat, mert csak alkalmit keres?!

Hát bocs, de pont lesz.arom!

2017. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
27%

" Pontosabban megkérdezem a végén, hogy fizessem-e a fogyasztásom, de ha az első randin beleegyezik, nem biztos hogy lesz második.

Nekem, ha egy férfi meghív randira és kifizetteti velem a részem, az a következő üzeneteket hordozza:

1. zsugori.

2. nem jöttem be neki.

3. ez az egész egy baráti találkozó volt, én értettem félre. "


Ez így tetszik. Megkérdezed, ha azt mondja, hogy persze felezzünk, az szerintem is hordoz egyfajta jelzést.

De mindenki a saját tetteiért felelős, Te megteszed, hogy megkérdezed, azért Te vagy a felelős, az pedig, hogy elfogadja e, az őt minősíti.


Ez jobb, mint az a nyafogás, hogy "de nekem az jár". Azzal semmi baj, ha ezek után levonod a tanulságot.


(ahogy egyébként én is leszoktam, ha a nő kísérletet sem tesz, hogy fizessen)

2017. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
23%

"Hát bocs, de pont lesz.arom!"


Márpedig az én pénzemen nem laksz jól.:)

2017. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
76%
A fillérb..ók általában a gazdagok, azok még töbet akarnak,mindig többet. Csak pofáznak,hogy így meg úgy segítenének a szegény éhező gyerekeknek,de ha arra kerül a sor,akkor sehol semmi. Tisztelet a kevés kivételnek. Volt egy munkahelyem, egy kaladparkban dolgoztam, oda került két majom, üzemvezetők lettek, igaz semmihez nem értettek,csak jó emberekkel haverkodtak,na mindegy kitalálták,hogy parkoló díjat kell szedni. Voltam én is parkoló őr,jött a gazdag f.. a menő autóval,még azt a tetves 300 Ft-ot nem akarta kicsengetni. "Nem fogok ezreket fizetni" Egy másik a szakadt kocsival érkező az érdekes még borravalót is tudott adni. Ezért nem szeretnék gazdag lenni, ne hogy ilyen f.. legyek. Teszek az egzisztenciára,anyagi javakra,inkább normális értékrendekkel rendelkező ember maradok,aki ahol és ahogy tud segít másokon.
2017. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
87%

Nőként írom : nem.

Én minden randim végén felajánlottam, hogy fizetem a részem. Nagyon kedves gesztus a pasitól ha nem engedi (pozitívum, az tény) de akkor általában úgy intéztem, hogy a következő alkalommal én hívtam meg. Vagy pl ebédeltünk, sétáltunk, ő nem engedte hogy kifizessem az ebèdem, én fizettem a délutáni kávét/sütit. (Ez a férjemmel is így volt).


Tény, hogy vannak a forint váltópénzével szexuális kapcsolatot létesítő pasik, ilyennel is volt dolgom, aki mindig fillérre pontosan kiszámolta, hogy ki mit fogyasztott, ráadásul rendszeresen eltette a visszajárót, plusz rendszerint az én kocsimmal mentünk, tehát a tankolás is rám hárult ugye, na de ővele nem is ért meg hosszú időt a dolog...

De egyáltalán nem várható el, hogy a férfi fizessen. Ne a pénzével akarja lenyűgözni a nőt, hanem a viselkedésével, udvariasságával.

2017. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!