Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
80%
Szóval nekem nehogy már megmagyarázzátok, hogy "vannak nők, akik a csillagokat is lehozatnák az égről a férfival az első randin, tehát minden értelmes keretek között fogyasztó nővel kifizettetek 200 forintot". Értem én, hogy ez nagyon jól hangzó önigazolás, fel is tehetitek a kezeteket, hogy hát köszönje mindenki az aranyásó nőknek, csak hogy én nem vagyok aranyásó, úgyhogy szärul esett volna, ha akármelyik randipartnerem keveri a szezont a fazonnal, csak mert egyes nők drága koktélokkal akarnak férfiakat lehúzni.
2017. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy aranyásó, akkor nem is csinálsz 10 ezres számlákat. Meglátszik egy nőn már az első randin, hogy mire játszik.
2017. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj a nőkkel, hogy miközben egyenlőséget követelnek (hozzáteszem, teljesen jogosan), képtelenek lejönni erről a nekem-jár-mert-nő-vagyok mentalitásról.
2017. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
84%

#43

De a tízezres számlát összerakó nő marhaságát akarja megfizettetni velem? Hála istennek sose találkoztam ilyen idiótával.

2017. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
86%
Vihar egy kanál vízben. Aki meghívja a másikat, az fizessen. Ha már összejöttek és többedik, sokadik randi van, akkor értelemszerűen megegyezés szerint.
2017. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
59%

Na akkor nézzük, hogy hogyan is zajlik normális emberek között az ismerkedés. Mert látom, hogy ez a része magas is egyeseknek.

Egy férfi és egy nő érez egymás iránt némi szimpátiát. A férfi elhívja a nőt randevúra. Isznak egy-egy kávét, vagy üdítőt, valami normális helyen. Ennek az a célja, hogy semleges helyen, kulturált körülmények között tudjanak beszélgetni, jobban megismerjék egymást.

Nem az, hogy egymás zsebében turkáljanak!


A végén a pasi kifizet pl. 800 forintot.

Összejönnek, összeházasodnak, együtt megöregszenek. :) Legalább is ez a cél.

Ebben az esetben azt a 800 forintot egyszer ebben a keserves qurva életben tudja már a pasi kiköhögni...!!


Aki itt nyíg, hogy minden nőnek mindig ő fizet és drága, azt pedig letojom.

Vagy akkora lúzer, hogy sose jut el a második randiig, de ennek ellenére hobbi szinten járkál randira: én meg senki hobbiját nem finanszírozom.

Vagy egyik nőt próbálja megdugni a másik után: pont nem fogom finanszírozni.


Vagyis: randin csak én vagyok és ő. Gondolatban is! Most tényleg, hadd ne kelljen már nekem azért fizetni (még azt a nyamvadt 400 forintot se!), mert utánam még jön 6 csaj a hónapban! Meg előttem is volt már 8. Akkor ő nem engem akar, csak egy lukat, aztán addig próbálkozik, amíg valami sikerül.

Aki engem akar, az meg egyszer randizik velem. Ez az egy, első alkalom meg ha nem ér meg 400 forintot, az olyan, mintha valaki azért nem hajlandó egy tábla csokit se venni a másik szülinapjára, mert "ne a pénzéért legyen vele".


Vagyis igenis xarrágó dolog valakitől sajnálni 400 ft-ot!

Az meg a te egyéni szociális problémád, hogy hányszor 400 forint, mire egy össze is jön.

2017. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
44%
Minek fektessünk egy tehénbe, ami nagy valószínűséggel úgysem ad tejet?
2017. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 wiWell ***** válasza:
100%
Azert a randi kozben is latod, hogy miket es kb. mennyiert eszik/iszik a csaj. Mikor latod, hogy mar tulmegy egy hataron mondod neki, hogy ugye nem lenne baj ha felezzuk a szamlat. Normalis no ugysem iszik/eszik ketpofara a randin, azt a kavet vagy uditot meg ha mar meghivott a pasi akkor fizesse ki. Mar eleg regen nem randizom (8 eve), ugyhogy valtozhattak a szokasok, de nekem akkor sem ert megbegy kave ara annyit, hog
2017. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 wiWell ***** válasza:
100%
...hogy ott feszengjek 2 oran keresztul valakivel aki nem tetszik. Ha elo is vettem a penztarcamat akkor sem engedtek, hogy fizessek. Kesobb meg mar vagy en fizetettem vagy meghivtam magamhoz. Ugyhogy az elso par randi utan mar oda-vissza ment a dolog.
2017. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
25%

47-es

Ergó a te elméleted szerint te nem fizetsz azért mert ,,ha ő az igazi ennyit kibír, ha meg nem akkor is"

Mondd csak szimplán hogy te is olyan zsugori vagy... mert ha szerinted az igazinak megér 800 forintot akkor neked az igazi nem ér meg 400-at?


Fordított eset meg nem lehet? Hogy egy nő járkál hobbiból randikra hogy minél gazdagabb csávót szedjen össze addig meg minden szart kifizettet magának?

2017. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!