Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy fiú első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú első alkalommal moziba hívna el titeket randira ti rászólnátok vagy utalnátok rá finoman hogy nem kéne?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt már ilyen első randim, de több nem lett. Alapvetően nem zárkózok el, de ne csak mozi legyen, hanem üljünk le valahova beszélgetni is.

Most egyébként úgy mennék bele ilyen mozis randiba, ha a film közös megegyezés (tehát nem csak egyikünknek jó, hanem mindkettőnknek), és ha mindenki magának fizeti a jegyet és ha vesz valami menüt ott a moziban.

2017. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én kerek perec megmondanám, hogy ismerkedünk és nem filmezünk. Egymást ismerjük előbb meg valamennyire, és csak utána legyen a mozizás.

Az ember azért randizik, hogy megismerje a másikat. Filmezni egyedül is lehet otthon.

2017. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Más programot javaslok elsőnek. :D Másodiknak jöhet a mozi, de elsőnek nem vágom, miért jut eszébe bárkinek is mozit javasolni.
2017. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Olyan snassz..
2017. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal, nem elég, hogy borzasztóan közhelyes, még rendesen (meg kb sehogy) dumálni se lehet. Én egyszer egy csajt elvittem az állatkertbe első randira, mert komálta az állatokat, engem meg megharapott egy teve, hülyére röhögtük magunkat, nem is volt eredménytelen az nap. :) Legyél kreatív, a nők imádják, nem véletlen.
2017. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kislány (lol) koromban teljesen elvoltam egy ilyen randival is. Aztán rájöttem, hogy csak a filmért meg a csókért mentem, ami úgy nem igazán kielégítő, mert mégsem ismerem a srácot, aki általában utólag egy barom volt... Szóval ma már jelzem, hogy "inkább valami olyat, ahol meg tudjuk egymást jobban ismerni". :)

20/L

2017. jún. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne vele bajom, én szeretek filmeket nézni és moziba is járni mert annak is megvan a maga hangulata, de ritkán szoktam mert nem nagyon van kivel, egyedül pedig annyira nem szeretek. Szóval én örülnék neki :)

Egyébként az, hogy elős randi, nem feltétlenül zárja ki azt, hogy már korábbról ismerjük egymást, legalábbis én mondjuk egy számomra teljesen ismeretlen, idegen emberrel nem nagyon mennék el rögtön randizni.... Nekem sokkal szimpatikusabb, ha inkább ez az egész úgy történik, hogy valahol találkozunk, beszélgetünk, ismerkedünk stb. és ha úgy alakul, hogy mind a ketten többet szeretnénk, akkor teszünk róla, többet találkozunk, közös programokat szervezünk és így tovább, de nekem az a fajta megoldás, hogy "na akkor mi most össze fogunk jönni, ekkor és itt lesz a randi, ahol beszélgetni fogunk" annyira nem szimpi... Én ilyen helyzetekben mindig olyan hülyén érzem magam, mintha valami állásinterjún vagy vallatáson lennék, hogy így ülünk egymással szemben, vacsorázunk és olyan mű az egész, hogy "és te mivel foglalkozol? Aha, én meg...." és így tovább....én ezt nem szeretem, ennyiből e-mailben is átküldhetnék egy fényképes önéletrajzot. Szerintem sokkal jobb, ha mondjuk közben csináltok valamit, pl. állatkert, piknik, kirándulás, mozi stb.(nem kell, hogy drága legyen mert a randinak tényleg nem erről kell, hogy szóljon), ami mindkettőtök számára egy élmény, jól érzitek magatokat és spontánabb. Persze, ez csak az én véleményem, ha te úgy érzed, hogy mást szeretnél csinálni, más ötleted van, akkor arra szerintem nyugodtan lehet utalni, dobj fel egy új lehetőséget és megbeszélitek, hogy végül mit választotok.

2017. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod? Működik az állatkertes ötletem :D Egyébként utolsó hozzászóló: 100%-ban egyetértek minden szavaddal, az olyan értelemben vett "randi" nálam szinte kizárt, olyan, mintha kötelező lenne... de te már mindent leírtál :D
2017. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!