Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiként (első felében)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiként (első felében) vagy nőként, vannak itt olyanok, akiknek nincs párja (engem fél éve elhagytak), barátja (távol élnek, vagy családosak) /barátnője se nagyon van? Hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 11:04
 1/9 Diavolino44 ***** válasza:

32 vagyok, es egyedul vagyok. Mivel kulfoldon elek igy a baratok otthon vannak, bar azok kozul is mar sokaknak van csaladja.

Mikor ez az idoszak elkezdodott akkor elegge magam alatt voltam. Aztan rajottem, ezen csak en tudok valtoztatni. Most olyanokkal haverkodok akik akar 10 evvel fiatalabbak mint en. Sot sokszor semmi kozos nincs bennunk, de jol elvagyunk. Jelenleg ugy nez ki a hetvegem, hogy kis tulzassal, mindig bocsanatot kell kerjek amiert csak egy helyen tudok ott lenni, mert annyi helyre hivnak. Tancolok, kirandulok, kartyazok, bulizok. Ismerkedek.

2017. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
xarul
2017. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bár már a második felében, de 1.5 éve vége lett egy piszok hosszú kapcsolatnak, addigra a régi barátok 80%-a külföldre költözött, aki maradt, az teljesen beleveszett a családba (nem az zavar, hogy lumpolni nem lehet már velük, én sem vagyok az a nagy party-arc, de, hogy egy fél órát beszélgetni sem, az már fura).


hogy élem meg? a párkeresést az elején nagy reményekkel, aztán rájöttem, hogy vagy én változtam, vagy a világ, de azért régen 1-1 randit nem volt lehetetlen összehoznom, most meg már az is csoda számba ment (mindennemű folytatás nélkül).


Koncentrálok a karrieremre (abban sikeres vagyok), és próbálok barátságokat építeni, új társaságokat felfedezni, ami így a 30 közepénél már elég nehéz pont a fent említett dolgok miatt.

2017. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok 30, de megelőlegezem magamnak...
2017. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is azt veszem észre, hogy 1-2 éve még pöcc-röff ment egy randi, volt nem egyszer folytatás is, még ha nem is volt túl hosszú a kapcsolat. Most pedig mintha láthatatlan lennék a nőknél. Való igaz, öregedtem valamennyit, de nem tűnök még 45-50 évesnek, hogy ennyire nullán legyek a nőknél, holott előtte nem voltam láthatatlan legtöbbször. Fura ez nekem is.
2017. jún. 21. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
szia.hova valosi vagy?ugyanez a gondom,30as csinos nö,de semmi esely ismerkedni..
2017. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyébként itt a GYK-n mindig azt hallja az ember, hogy "szólíts le valakit".


ilyenkor el szoktam töprengeni, hogy ennyire fiatal a válaszolók átlagéletkora? mert amíg fősulira jártam, addig nem volt ez olyan nagy történet, elment az ember szórakozni a haverokkal, azok hozták a haverok haverajait, biztos akadt valamelyik lánynak egy addig nem látott barátnője, vagy valami iskolai rendezvényre, lehetett labornál megszólítani a másikat, vagy órán...


így 30 felett ha csak úgy leszólítanék valakit, akkor szerintem kb 80% esélye, hogy házas, 20%-nál pedig azt gondolná, hogy a táskáját akarom ellopni, vagy kéregetek, és rendőrért kiáltana :)


Szóval leginkább ez a gond, hogy egy idő után valahogy nem működik ez a leszólítás, a környezetem meg kb ugyanazokból áll, nem nagyon tűnik fel új ember

2017. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz társat találni ,kitartóan kerestem 6 évig,nem találtam meg ez van,szerencse kell hozzá!
2017. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Járok egy táncsuliba. Hát rémes a felhozatal, de nem külső tekintetében. Sokkal több a nő, mint férfi. A mi csoportunkban 20 nő és 14 férfi van. A 20 nőből 10 az 40 feletti. A másik tíz meg mind kapcsolatban van, facebookon néztem meg. Első, második alkalommal le akartam szólítani2 szimpatikus 25-30 közötti nőt, de ugye annyira nem kenyerem az elutasítás. Megnéztem előtte faceen őket névről (azt megkérdeztem), mindnek párja van. Akinek meg nincs az bűnronda. Még egyszer mondom, az a típus, akire a férfiak 95% a nemet mondana. Én meg átlagos férfiként nem kezdek olyan nővel, aki számomra nagyon taszító. Mondom, a többi nő sem modell, csak szimplán átlagosak, mint én. A többi csoportban hasonló a felhozatal. Mintha alig lenne szingli nő 25 felett. Az az alattiaknál nem próbálkozom, túl sokat csalódtam bennük 30-as ként (megcsalás, hiszti, átverés, hazugság, kisajátítás, gyerekesség). Tisztelet a kevés kivételnek.
2017. jún. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!