Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
70%

Most úgy belegondoltam, hogy 100 nőből egyel randiztam, a többi pedig nem írt vissza. Ha mind a 100-al eljutunk randiig és csak egy rántott sajtot eszünk az 100.000 forint 2 hónapra egy bocs de nem-ért. Így már nem is olyan bosszantó a dolog :D

30/f

2017. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon gáz ez a hiszti. Ne haragudjatok, de engem pont nem érdekel, hogy a hónapban már hány nőre vagy bármi másra költött, tőlem talán megkérdezi valaki, hogy telne-e arra a kávéra, amire MEGHÍVTAK, és mégis ki akarják velem fizettetni? (Egyébként telne, mert nem keresek rosszul.)

A meghívó fél fizet, és lehet itt magyarázni, hogy hát de az legtöbbször a férfi, meg ő se aranyat szarik, meg blabla, de nettó tahóság meghívni valakit, aztán elvárni, hogy fizessen. Ha annyira akarja, kifizetem a kávémat, de az tuti, hogy nem lesz második randi, mert nem egy kőbunkót keresek páromnak. Az idős néniket is hagyjátok állni a buszon?


Aztán sírjatok nyugodtan, de nálam pl nem egyszer volt már olyan, hogy koncerten találkoztam egy pasival, és olyan jól elbeszélgettünk, hogy meghívtam egy sörre. Később pedig ő hívott el randira. Biztos én vagyok a haszonleső, hisztis nő, de nekem állatira égne a pofám, ha azt a sört kifizettettem volna vele. Ha nincs rá pénzed, ne hívd meg sehová, ennyi. Az, hogy meghívod, és az, hogy hova, a te döntésed. Elvárni, hogy a másik a te döntésednek megfelelő mennyiségű pénzzel készüljön, hülyeség.

Én se játszom be, hogy egymagam eldöntöm, hogy márpedig 15ezres hüvelygyűrűvel fogunk védekezni, aztán tartom a markom, hogy fizessél bmeg, elvégre te is ott vagy, mikor szexelünk.

Nyugodtan pontozzatok le és hisztizzetek tovább, elvégre mind tudjuk, hogy sírni könnyebb, mint változtatni.

2017. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy érdekes hogy bárkitől megkérdezik hogy mi a helyzet akkor ő egyből jól keres, meg csak azt várja el amit ő is adni tud.

A valóságban meg elég kevés nő keres 200 körül vagy felett rendelkezik saját kocsival és házzal vagy lakással amit nem a segge alá toltak, de persze a másik fél is rendelkezzek ezekkel mert milyen az aki nem...

De még mindig azon lovagolsz hogy ki hív meg kit mert ez az egy érved van, meg te soha nem hívsz meg senkit.

A pasik véletlenül nem ezért nem jutnak el veled a randiig mert levágják a jégkirálynősködésed már az elsőn?


Amúgy meg álljon csak az idős néni... A legtöbb esetben azok a legaljasabbak. Volt idős néni aki bottal bicegett bocogott a buszon majd átadták neki a helyet, ahogy leszállt a buszról felkapta a botot és rendesen sietve sétált.

Egy hüvelygyűrű meg 3-8e. forint. Azért a randin ne értékelj ennyire mindent túl amit.

2017. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
82%

A valóságban a nők nem keresnek átlag 200 körül, esetleg felett? Nocsak. Én nyelv szakon végeztem az egyetemen, ahol a diákok kb 95%-a volt nő, két egyetemen is (régi diploma és mesterképzés)és kevesen lettünk tanárok a többség fordító, tolmács, logisztikai cég, multi cég stb. és jót mosolyog az én tanári fizetésemen, ami ha osztályfőnök vagyok pont üti a kétszázat.

De mondhatjuk hogy sok női orvos van, a jogi pálya teljesen elnőiesedett, de pénzügyben, turizmusban is masszívan sokan vannak nők, és a 200-at azért megkeresik. Persze van aki sokkal többet. Egy multi cégnél jóval többet lehet keresni. Ott is kb hasonló arányban dolgozik a két nem, talán több a férfi, mert félnek hogy a nő szülni megy vagy a beteg gyerekével otthon marad. A valósában nem várunk el lehetetlent, amikor ugyanezt várjuk el. Nyilván ha kasszáz Erzsi várja el a saját lakást, autót, ki tudja mit az más.


De mindettől eltekintve, én sem randizom több pasival egy hónapban, nem értem miért az én nyomorom egy kávé amire meghívtak? És én csak első randiról beszélek, utána már oda vissza fizetünk, de ha első randin filléres, nem lesz második, az biztos.


Hogy az öreg néni mennyire szemét azt nem tudom, de öreg és nehezebb neki állnia. Én mindig átadom a helyem, és szomorúan látom, hogy a férfiak többsége nem. Na, ilyen pasi sem kéne.

2017. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
20%

A bunko "pasik" egy dolog.

A te "választásod" pedig h velük mész el egy másik.

2017. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
75%

Én alapvetően úgy vagyok azzal, hogy ILLEMSZABÁLY az, hogyha vki meghív vkit vhova, akkor ő fizet. Most az egy dolog, hogy ált. a férfi hívja meg a nőt, de fordítva is akad, akkor a nőnek illik fizetnie. Illetve ez alól kivétel, ha a meghívott fél ragaszkodik hozzá, hogy ő válassza ki a helyet.


Aki ezzel kezdi a randit, hogy "te majd fizesd a saját részed", azzal nem terveznék tovább. És nem azért, mert bahhhh, férfi, nem fizet, nekem minden jár, én nő vagyok... hanem mert faragatlan és illetlen, és inkább nem égetném magam ilyen emberrel, mert valószínűleg más téren sem tudja az illemet. Ettől függetlenül mindig felajánlom, hogy fizetek, mert nem szeretek senki adósa se maradni.


Aki itt azt írja, hogy 10e-s randik meg étterem... első randira elég egy tea/kávé/kóla/ásványvíz, abba senki sem rokkan bele, ha nem a legpuccosabb legsznobabb helyre megy. Plusz azért az sem árt, ha okosan választ az ember randipartnert. Ha nem az lenne sok srácnak az EGYETLEN fontos dolog, hogy legyen vékony, dögös, feszes cicijű a nő, hanem mondjuk odafigyelnek, hogy ne egy látványosan felszínes, mísz, flegma libát hívjanak el (főleg ha 5-6 kategóriával jobb, mint az illető férfi), akkor máris sokkal kevesebb ilyen "bezabálom a fél étlapot, aztán bicsike-bocsika, nem jössz be, és itthagylak a számlával" típusú randi lenne.

2017. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
75%

67-es vagyok


Amúgy meg első randi után felváltva fizetek ált. a párommal, meghívom rengeteg helyre. Ja, és van sok dolog, ami szükséges, és én állom egyedül (pl. fogamzásgátló).

2017. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem ezt a rinyát. Szinte biztos vagyok benne, hogy a random gyakoris Átlag Józsinak nem kell attól rettegnie, hogy véletlen áldozatául esne egy ilyen "aranyásónak". Azoknál nem az átlag fizura meg a hitelre vett suzukira nedvesedik a bugyi.

Másik dolog, aki akkora barom hogy egy első randin egy kvázi vadidegent puccos étterembe visz, meg tízezrekért hagyja rendelni, azt nehogy már sajnálni keljen. Van szája, nyugodtan lehet használni. Ha meg annyira dögös a csaj, hogy megéri a pénzt, hogy hátha mégis szétdobja a lábát, akkor meg pláne tárgytalan a sírás. Aki meg minden nap más csajjal randizik, csak hogy végre lyukhoz jusson, az meg is érdemli, hogy kihasználják. Az ilyen menjen prostihoz, olcsóbban kijön.

2017. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
4%

"Nagyon gáz ez a hiszti. Ne haragudjatok, de engem pont nem érdekel, hogy a hónapban már hány nőre vagy bármi másra költött, tőlem talán megkérdezi valaki, hogy telne-e arra a kávéra, amire MEGHÍVTAK, és mégis ki akarják velem fizettetni? (Egyébként telne, mert nem keresek rosszul.) "

Egyrészt vicceltem kisasszony, másrészt empátia...engem tán érdekel, kegyed hány száz levélre nem tetszett válaszolni időszűke miatt ? Én sem halok éhen attól az ötvenestől, mer 200k-t keresek és egy százasból élek, de ahogy én fogadjam el a 100 nőnek, hogy 48 órájába telne naponta a leveleire válaszolni úgy engedtessék meg a másik nemnek is, hogy megjegyezze, a randi biznisz bizony lehet veszteséges ha mindig mindent a hapsi áll ;)

30/f

2017. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
54%
Bevett dolog hogy az unatkozó férfi ha le akar venni a polcról 1 csajt akkor 10-15 lánynak kell írnia face-én. Most képzeljétek ha a kelleténél is nagyobb sikere van és a szokásos 0-1 fő helyett mindegyik hajlandó randizni:-)
2017. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!