Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Ha csak szexet akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha csak szexet akartok a nőtől, akkor több randira is elhívjátok?

Figyelt kérdés
Ha első talikor nem volt meg a nő, akkor tovább próbálkoztok?
2017. jún. 10. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
magától értetődik :D ütni kell a vasat!!
2017. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha eljön az az állapot, amikor már csőlátású leszek(annyira akarom a nőt, hogy eldöntöttem, megszerzem magamnak és kész), akkor igen, több randiig is elmegyek. De ha az elsőn nem sikerült becserkészni, a másodikon olyat villantok, hogy tutira megkapom.
2017. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Ez különleges volt, de volt lány akivel 2 hónapig randiztam és szerintem olyan 12-14 randink volt, mire lefeküdtünk egymással.


Tudom hogy sok, más ember helyébe magát bele képzelni NEM tudó ember szemében csak lelketlen pszichopata állatok vagyunk, de én ezzel a fent leírt csajjal azért is vártam ennyit, mert élveztem is a társaságát, személyiségét. Szerelmes nem lettem belé, kapcsolatot nem akartam, de már az első randin csókolóztunk és jókat dumáltunk végig, vicces volt, jól megértettük egymást.


Amúgy általában is tudok várni 5-6 randit lazán, akkor is ha szexről van szó. És ez a legtöbb lánynál elég

2017. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ez a feltételes mód? Hát köztudott, hogy minden férfi csak dugni akar!!!!444 Azt mondod nem? Csak nem nőgyülölő hímsoviniszta vagy?
2017. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Minek hívna el,ha csak dugna?
2017. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!