Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Ferfiak miből tudható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Ferfiak miből tudható meg nálatok, hogy valakit csak meg akartok dönteni vagy komolyabbat is akartok tőle?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, de nem tudom el dönteni most pontosan mit akar és össze zavar, ebben kérném a segítségeteket. Vannak olyan burkolt vagy nyilt jelzések amikből megállapítható, hogy csak meg akartok dönteni valakit vagy szeretnétek komolyabb kapcsolatot tőle?


A segítségeket és a valaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 10. 23:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak később deríthető ki...
2017. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nincs. Mindenki másmilyen.
2017. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Van egy teszt.

Lefekszel vele, és megnézed, hogy utána hogy reagál. Ha ott hagy, akkor csak szexelni akart.

2017. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Na hát ez a problémám. Én még nem voltam együtt senkivel, ha csak egy körre lennék neki jó akkor inkább hagyom ezt. Lehet én vagyok a régimódi, de olyannak aki nem érdemli nem adnám oda "magam" és nem szeretném, hogy csak ki használjon, ezért érdekelne ez.
2017. máj. 10. 23:15
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek üzenem nőként, hogy nagyon nem így van. Sok mindenből észre lehet venni a körítések mögötti konkrét szándékot.
2017. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy kérdező. Nem óvhatod meg magad a csalódástól. És ha ettől félted magad, akkor az csak megbénít. Figyelj magadra, hogy neked milyen, hogy belőled mit vált ki, hogy te mire vágysz. Ne arra, hogy ő mit akar.


#5 ne nekem üzenj, hanem a kérdezőnek írd le akkor, hogy honnan tudhatja :D

2017. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Én elmondom.
2017. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Értem :(

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. máj. 10. 23:27
 9/33 A kérdező kommentje:
#7 Ha , meg tudod osztani velem azt meg köszönöm.
2017. máj. 10. 23:28
 10/33 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy elmondom az adott nőnek, hogy mik a terveim.
2017. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!