Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Komolyan ennyi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Komolyan ennyi férfi csak a szexre hajt mindenhol, és tényleg nehéz találni olyat, aki komolyabbat szeretne?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 20:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

50-50%, van aki igen, van aki nem!


De nem kell ettől még általánosítani. Normális párt találni mindenkinek egyaránt nehéz!

2016. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem tobben vannak akik komolyat szeretnenek, csak nem veszitek oket eszre....
2016. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
pontosan, aki nem arra hajt, azt emberszámba se veszitek. Túl unalmas és férfiatlan a számotokra.
2016. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Pontosítsunk, mit értetek "férfi" alatt: a hímnemű populáció minden tagját, vagy csak azokat, akik jól néznek ki?
2016. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg aki csak rájuk néz, már azt terjesztik róla, hogy szexet akar tőlük. Ez azért számomra is hihetetlen, hogy lépten-nyomon minden kandúr csak dugni akar velük. Az én ismerősi körömben egyetlen ilyen nőről nem hallottam még, aki erre panaszkodott volna, hogy mindenki kizárólag kufircot akar tőle. Érdekes körökben mozoghatnak.
2016. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Én évek óta komoly kapcsolat céljából ismerkedem, de nem számolnak velem a lányok, mert azt mondják, hogy túl "unalmas, jó fiús" vagyok.
2016. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a dumát a nők azért tolják, mert áldozatnak akarják beállítani magukat. Persze messze nem ragyog olyan szépen az áldozat-csillag az égen, ha hozzátennék, hogy ugyanazt a pár férfit akarja megszerezni szinte az összes nő, és mind ingyenszex-szel próbálja megszerezni őket. Ezeket a férfiakat teljesen érdektelené teszik mindenféle kapcsolattal szemben, miért is vesződne egy ilyen férfi egy kapcsolattal, ha egyszer minimális energiabefektetéssel minden héten új nő dughat?
2016. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Azért vicces, hogy egy nőknek szánt kérdéshez a válaszolók többsége férfi :DDD az ilyeneket úgy bírom (ja nem)
2016. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Mellesleg alig 2-3 olyan férfit tudnék mondani, akik tényleg röptében még a legyet is. Ha a falon meglátnak egy lyukat, talán még azt is megdugnák. Ja és ők nagyon-nagyon jól kinéző sármos, népszerű, önelégült hapsik. Szerintem innen fúj a szél a nők igen nagy részénél. Ezt a típust tartják "férfinak".
2016. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ez tényleg vicces, h kb mindenki férfi a válaszolók között
2016. szept. 10. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!