Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Komolyan ennyi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Komolyan ennyi férfi csak a szexre hajt mindenhol, és tényleg nehéz találni olyat, aki komolyabbat szeretne?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 20:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy van sok normális, kedves srác is. De pl. akik engem leszólítottak eddig, azoknak a 80%-a csak szexet akart (vagy éreztette, vagy nem mondta ki / utalgatott rá, de hülye nem vagyok)... mondjuk nem szólítottak le sokan. És igen, ebbe mindenkit beleszámoltam, szóval a "leszólított lúzer is, ugye, de te nem számítod bele" típusú marhaságokat kérem mellőzni... ha esetleg volt is olyan, aki akart volna vmit, de csak az időt kérdezte meg végül vagy távolról bámult, arról honnan a bánatos Istenből tudjam, hogy akart vmit, ugye :D.
2016. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kerdezzetek ra h minek kered el a tollamat?!! :D
2016. szept. 12. 13:29
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért ált. azt szoktam feltételezni, hogy vki azért kéri el a tollamat, mert írni akar vele, meg azért kérdezi meg az időt, mert nincs nála óra és siet... mert ahogy érzékelem, az emberek 90%-a még mindig ezért kér el meg kérdez ilyeneket. Azért legyen már egy magát férfinek nevező egyénben annyi, hogyha azért kéri el a tollam, mert tetszem neki, akkor megmondja. Mert ha meg tényleg csak a toll / idő kell neki, akkor meg én jövök ki hülyén belőle, ha rákérdezek, hogy ő most ismerkedni akar-e. Főleg hogy nem feltétlenül én akartam ismerkedni első körben.
2016. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Viccnek szantam, de a te verziod is vicces am! Tegyuk fel, elkerem a tolladat utana meg majd mondom h csak azert kertem el mert bejossz nekem? :D
2016. szept. 12. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!