Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Komolyan ennyi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Komolyan ennyi férfi csak a szexre hajt mindenhol, és tényleg nehéz találni olyat, aki komolyabbat szeretne?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 20:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem igazabol nem nehez.

bar,ha a mostani kapcsolatomnak vege lenne,akkor nem tudom hol tudnek ismerkedni. Regebben mindet (3) szorakozohelyen ismertem meg. Es tobb eves kapcsolatok lettek. De mar nem igazan bulizok :)

2016. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Utóbbi egy év "termése", hogy mit akartak tőlem a férfiak:

1. only dugás (asszony mellett)

2. csak szex alkalmilag, de ez csak pár hónap után derült ki

3. szex asszony és plusz barátnő mellett

4. szex asszony mellett (akivel ""éppen"" válófélben vannak)

5. KOMOLY: azaz a tettekben ez úgy nyilvánult meg, hogy az első randin hatalmas nyelves csók, plusz könyörgött, hogy sz.pjam is le, de ha nem, legalább! ő nyalhasson ki

6. csak szex kötöttségek nélkül, hiszen ő fiatal.


Ezek voltak élőben, ha jól emlékszem, aztán volt egy kis Badoo, de hamar leregiztem, mert úgy éreztem, hogy aki komolyat akart, az már akkor elkezdett elszámoltatni, ha véletlen nem voltam fenn egy napig Badoon.

Ja és sokak szerint aranyos kislányos kinézetem van, nem sminkelek, stb.

2016. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
#12 kihagytad azt a tucat srácot, akik komolyat is akartak volna, de azok meg ugye "nyomik, lúzerek, akik nem mernek kezdeményezni", szóval gondolom a vonzalomradarod be sem érzékelte ezeket a srácokat, max a barátradarod.
2016. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

13, és szerinted kezdeményezés nélkül én hogy az öregapámba találjam ki, hogy komoly kapcsolatot akar tőlem? Menjek oda hozzá, hogy "héj, te olyan csöndben vagy, biztos komoly kapcsolatot akarsz tőlem, nem költözünk-e össze?"

Vagy ezt hogy kell érzékelni?

2016. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

Szokd meg, hogyha a kérdést csak az egyik nemhez címzed, a másik nagyobb késztetést érez a válaszolásra! :D (Haha, én is.)

Srác vagyok, de vannak lány barátaim. 10-ből kb. 1 panaszkodik arra, hogy csak szexet akarnak tőle a pasik. Mit ad az ég, az összes ilyesmi miatt panaszkodó lány ismerősöm buta, mint a föld. Tőlük egyszerűen csak azért akarnak szexet, mert mást nem tudnak nyújtani. A másik részük, meg kiszúr pár top pasit, akik tényleg csak szexet akarnak, aztán ezt a tapasztalatot ráhúzzák minden férfira.

Beszéltem pár lánnyal az oldalon is, akik panaszkodtak, hogy randik után csak szexet akarnak tőlük. Segíteni akartam nekik, meg érdekelt a téma. Ugyanazt tapasztaltam náluk, mint az ismerőseimnél.

Konkrétan itt is ez lesz. Mindjárt lepontozza egy csomó nő a kérdésem, aki magára ismer.

És amúgy nézzünk már körül a világban: Hány, de hány pasi sír részegen nő miatt. Ne gondoljátok, hogy ők a szex miatt teszik! :D Meg hány, de hány lúzer srác álmodozik arról, hogy végre együtt ALUDJON egy lánnyal! Aludjon, ne szexeljen. Felesleges és buta általánosítás az egész.

2016. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
8%

Az a tapasztalatom, hogy a nagyon jó külsejű, férfias, ágyban jó pasik csak szexet akarnak.

Valahogy olyan számomra a dolog, hogy aki tőlem komoly kapcsolatot akar, nekem nem kell, mert nincs meg a szikra, akitől meg én szeretnék kapcsolatot az csak szexet akar vagy megcsal. :(

Pedig nem vagyok buta! Kifejezetten intelligens nőnek tartom magam. Bármiről el lehet velem beszélgetni, hozzá tudok szólni zenéhez, filmekhez, politikához, gazdasághoz, művészethez, stb. Emellett kitűnő szakács is vagyok. ;)

2016. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%

Őszintén megmondom, én nőként elég kevés ilyennel találkoztam. A legtöbb neten, főleg facebookon irogatott, de egy gyors tiltás, és kész, probléma megoldva. Egy alkalom volt, hogy egy srác teljesen egyenesen megmondta, hogy igazából megdugna (pár találkozás után), és nem küldtem el melegebb éghajlatra. Kijelentettem, hogy hívjon el rendes randira, beszélgessünk, és majd meglátom. Másfél évig együtt voltunk. Azóta szakítottunk, de a mai napig is irogat hetente többször is, hogy meséljen, mi van vele, meg érdeklődjön rólam, de már egyikünk sem akar a másiktól semmit. Ezzel csak azt akartam, hogy sok esetben a pasik azokat akarják csak szexre, akikben nem látnak ennél többet. Az utolsóként említett srác bennem sem látott eleinte többet, ennek ellenére szakítás után is tartja velem a kapcsolatot, mert megismert, és megbecsül emberileg.

Szóval, akinél ez rendszeres probléma, az vagy rossz körökben mozog, vagy nem igazán alkalmas a másik nem szerint kapcsolatra.

2016. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
8# mégis mit mondjanak a nők, amikor ők tudják a legpontosabban, mekkora hazugság ez a duma. A világ telis-tele van magányos férfiakkal, akik örömmel létesítenének komoly kapcsolatot. Csak hát, mint tudjuk, azok nem kellenek a nőknek, mert nem néznek ki elég (azaz nagyon) jól, nem elég izgalmasak, nem elég gazdagok, stb. Akik meg azok, azokra annyi nő jut, hogy hülyék lennének egy-egy nőnél leragadni, ha egyszer már ránézésre szétcsapják a lábukat a nők. A nők magukkal szúrnak ki és minket, férfiakat hibáztatnak.
2016. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17%
Igen, jól látod, mind a szexre hajt. Van aki az egyszeri, alkalmi, van aki a hosszútávú szexre, de minden kép a szexre.
2016. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Én nőként nem hiszem, hogy többségben lennének a férfiak akik csak szexet keresnének. Többen vannak azok, akik tényleg komoly kapcsolatot keresnek, még ha nem is akarnak még megállapodni.


Viszont, ha csak a nálam kezdeményező férfiakat nézzük, akkor fele-fele az arány, úgy is, hogy én nem járok buliba, diszkóba, bárokba (ilyen helyeken valószinűleg még magasabb az egyéjszakás kalandot keresők száma).


Vagyis, nem olyan sok a csak szexre hajtó férfi, csak soknak tűnik. Hiszen egy komoly kapcsolatot kereső srác előbb igyekszik megismerni a másikat, és akkor hívja randira a lányt, ha értelmesnek, magához illőnek találja, így mondjuk évente randira hív hármat. Addig az alkalmi partnert kereső csak a külső alapján leszólít hetente 5-6 lányt, vagy többet.


Így a lányok, a feléjük, lány ismerőseik felé érkező próbálkozásokból azt érzik, hogy sokkal több a szexre hajtók száma. És igen, lehet, hogy a Pisti komoly kapcsolatot szeretett volna, amikor a múltkor megkérdezte van-e egy tollam kölcsönbe, de sajnos az ilyen beszélgetéseket a lányok nem számítják próbálkozásnak, mivel nem vagyunk gondolatolvasók. Lehet, hogy tényleg csak egy toll kell neki, honnan tudnánk? (Én 34 éves fejjel már tudom, hogy az ilyenekre is jó figyelni, de kamasz és egyetemista éveim alatt messze nem volt még annyi élettapasztalatom, hogy tudjam, a srácok legfeljebb akkor kérnének egy random lánytól tollat, ha már az összes haverjuknál sem volt egy kölcsönözhető.)

2016. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!