Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszik észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre a férfiak, hogy csak a nők bizonyos (felső) százaléka után mennek, csak náluk kezdeményeznek, így csak nekik van lehetőségük válogatni, dönteni?

Figyelt kérdés
A férfiak már eleve kiszelektálják, hogy melyik nőket választják, így nem igaz, hogy mindig a nő dönt. Csak annak a bizonyos százaléknak jut "jog" a döntéshez. Miért nem érzik, hogy így igazságtalan azzal dobálózni, hogy "mindig a nő dönt" és hogy a nőknek csak válogatni kell?
2017. márc. 12. 17:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Mindig csúnyább lányoknál próbálkoztam, soha nem cicababáknál, ennek ellenére nem volt még barátnőm soha, mert egyik se állt velem szóba.
2017. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

Én is mindig ezt nézem, főleg, mikor mondják, hogy sok az udvarló. Nézek, sehol sincsenek.


De gondolom, jólesik az embernek, ha áldozatnak érezheti magát.

2017. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A legrosszabb ***** válasza:
28%
Rizsa.
2017. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem így működik. A férfiaknak sokkal nagyobb a külső iránti toleranciájuk mint a nőknek. Rengetegen vannak akik a mennyiségre hajtanak a minőség helyett. Sőt a nagy többség ilyen.


Egyetlen egy haverom van aki csak a bombázókért van oda, mit ne mondjak magányos is szegény. Van egy másik akinek ugyan olyan szinten jó egy nő ha mondjuk 3/10 vagy 10/10. Neki állandóan pörög a borkiján valami nőcske. Két véglet között pedig van minden.


Viszont fordítva tényleg igaz a kérdés. A nők a férfiak felső 10-20%-ból válogatnak, főleg ha fiatalok és családot akarnak alapítani. Szex kapcsolathoz elég a jó külső ugyebár (felső 10-20%, meg van mondva a cosmoban, hogy csak az a férfi, ezért a többit levegőnek nézik), azonban amikor komolyabbra fordul a dolog, akkor nagyon előtérbe kerülnek az anyagiak is...

2017. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

#2


Elnézve a kérdést, ez fordítva is igaz.


#Kérdező


Ez fordítva is igaz, a nők is a felső pár százalékra várnak, akár évtizedekig is.


És a kezdeményezés, a felelősségvállalás terhe alól még így is ki lehet bújni.

2017. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
43%
Jó, nyilván a nők alsó 20%-a nem Brad Pitt és Jason Statham között válogathat, hanem Jóska és Pista közül. DE, még mindig igaz, hogy a csúnya nők is dönthetnek és a legjobbat választhatják az udvarlóik közül, tehát még egy csúnya nőnek is vannak udvarlóik, akik közül kifoghat legalább egy átlagosat de sokszor helyeset is.
2017. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Én csak azt látom magam körül, saját és ismerősök példáján keresztül is, hogy vagy futnak valaki után tömegesen, hiába egy elviselhetetlen hisztérika, amit a férfiak is tudnak, vagy alig lehet egy-egy randit is összeszedni, pedig nem csak a legjobbak közül válogatnék/válogatnánk, ha lenne egyáltalán erre lehetőség. Én személy szerint már nem tudom hova adhatnám lejjebb, szinte csak annyi a követelmény egy randihoz, hogy egy városban lakjunk, vagy maximum könnyen beutazható távolságban, és hogy ne legyen egy nyilvánvaló bunkó, de így sem tudok még egy randit sem összehozni, nem hogy többet...
2017. márc. 12. 17:17
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Csúnyák közül a legszebb, WOW!


Pl itt mindenkinek alap, hogy ne legyen a nő dagadt. Mennyi is az elhízottak aránya? 2/3?


Azt is írják, hogy szexre bárki jó, kapcsolatra csak szép.

2017. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ez is a tipikus "fordítva is így van", mivel kövér férfi sem kell senkinek.


Esetleg, ha épp szórakozik a csaj, de még akkor sem.

2017. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Mióta az eszemet tudom, a tizenkettőegytucat lányok, nők tetszenek, mégsem volt sikerem egyetlen nőnél sem, akit úgy választottam, hogy legalább ugyanannyit tudok én is nyújtani neki, mint ő nekem.
2017. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!