Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszik észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre a férfiak, hogy csak a nők bizonyos (felső) százaléka után mennek, csak náluk kezdeményeznek, így csak nekik van lehetőségük válogatni, dönteni?

Figyelt kérdés
A férfiak már eleve kiszelektálják, hogy melyik nőket választják, így nem igaz, hogy mindig a nő dönt. Csak annak a bizonyos százaléknak jut "jog" a döntéshez. Miért nem érzik, hogy így igazságtalan azzal dobálózni, hogy "mindig a nő dönt" és hogy a nőknek csak válogatni kell?
2017. márc. 12. 17:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%

#10


De tudhatnád, hogy férfinak kötelező többet nyújtani, mert "azért férfi". Igaz elvileg egyenlőségnek kellene lennie, de az néhány esetben nem ér. Mint például itt.

2017. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Hat en nem tehetek rola hogy a szep lanyok tetszenek. Mindig is a legszebbeket szurtam ki es nem direkt csinalom ez nem igy mukodik ezen nincs mit eszrevenni. Ha meg elviselhetetlen hiszterika a csaj akkor meg csak szex lesz belole max , ha nem normalis akkor kapcsolatban nem gondolkodom.
2017. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
59%
11-es:Szerencsére a 20 alatti korosztályban azt látom,hogy a pasik is kezdenek egyre igényesebbek lenni magukra,ami azért baromi nagy pozitívum,ha azt vesszük,hogy a magyarpasi az egyik "legigényesebb" a barátnő kinézetére.Legalábbis szerintem itt sokkal több olyan pasas van,aki többet vár el a kiszemeltjétől -leginkább kinézetre fordított energiában-,mint saját magától,leginkább 20 év felett és minél idősebbről van szó,kb. csak még inkább igazabb a tendencia.Ha mondjuk egy franciának lennének akkora igényei kinézetre,mint egy átlag 20 feletti pasinak,azt mondanám oké,legalább 90%uk fel tudn öltözni nem is akárhogy,ha már randa.
2017. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

*magyar pasi

nem akartam egybe írni

2017. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
6%

#13


Na, megint egy fordítva is igaz dolog. A magyar nők elvárásai ugyanolyan brutálisak, mint a férfiakéi. Semmi különbség nincs, nem kell úgy beállítani, mintha lenne.

2017. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

#13


Amúgy a 20 alatti pasik igényesek?


Általában az alábbiakat látom a fiatalok között:


1.Tróger módon káromkodás, bunkó humor erőltetése

2.Ecsethaj, kockásing, gizdaság

3.Okosteló 0-24


Ez a menő, ez a jó?

2017. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
78%
15-ös:Ahogy leírtam,úgy volt századokon keresztül,úgy,hogy fordult a kocka,ha így van,ahogy írod.Mondjuk nőként csak egy darab nőt ismerek,akinek tényleg hajmeresztőek az elvárásai,viszont pasiból két kezemen meg se tudom számolni,mennyi ilyet ismerek.
2017. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#17


Elfogultság, én pont fordítva látom, ami szintén az. Az objektív valóság valószínűleg a kettő között van.

2017. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16:Mit csodálkozol,hogy úgy beszélnek,ahogy?Még a mai 20asokkal se nagyon foglalkoztak anno a szülei,csak bebaxták a tv elé,csak foglalkozni ne kelljen vele vagy van,akivel foglalkoznak,csak iszonyatosan befolyásolható.A tizenéveseknél csak rosszabb a helyzet.Egy fokkal jobb az ecsethaj,mint a zsíros haj + kinyúlt póló kombó.A mai tizenévesek már a szülőktől is azt látják,hogy okostelefon a kezükben éjjel-nappal,a legtöbbnek meg nincs annyi akaratereje,hogy ezen túllendüljön.
2017. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Mivel privátra nem válaszolsz kérdező, ezért gondolom a kérdésed pusztán elméleti. :D

30/f

2017. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!