Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszik észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre a férfiak, hogy csak a nők bizonyos (felső) százaléka után mennek, csak náluk kezdeményeznek, így csak nekik van lehetőségük válogatni, dönteni?

Figyelt kérdés
A férfiak már eleve kiszelektálják, hogy melyik nőket választják, így nem igaz, hogy mindig a nő dönt. Csak annak a bizonyos százaléknak jut "jog" a döntéshez. Miért nem érzik, hogy így igazságtalan azzal dobálózni, hogy "mindig a nő dönt" és hogy a nőknek csak válogatni kell?
2017. márc. 12. 17:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
8%

#19


Tizenéveseknél plusz negatívum a "Nekem minden JÁR!!!" hozzáállás.


Már a tőlem 4 évvel fiatalabbak is egy más világ voltak (végzős koromban az újoncok rémesek voltak, a tanárokkal mi jól elbeszélgettünk akkoriban és sokan megjegyezték, hogy az utolsó normális korosztályok távoznak - vagyis RELATÍVE normálisak. Ez volt 2010-ben). De az alsóbb osztályok káosz és nem csak viselkedésre.

2017. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
51%

" Mivel privátra nem válaszolsz kérdező, ezért gondolom a kérdésed pusztán elméleti. :D

30/f"



Bírom amikor egy ilyen kérdésnél azt hiszi pár pasi, hogy fel lehet szedni a kérdezőt.

2017. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
46%

#22


És azt még jobban, mikor egy kósza levélből máris "felszedési kísérletet" kell vízionálni.

2017. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 mikeXxX ***** válasza:
39%
22# Miért mi baj van ezzel kelleme a hasznossal szerintem mindenki csak nyerhet vele ha megfelelő nem ?
2017. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%

Franc se akarta felszedni, gondoltam ismerkedni/beszélgetni lehet. Most komolyan, mennyi a valószínűsége, hogy nem az ország másik felén lakunk. Egyébként panasz volt, hogy neki nincs joga a döntéshez mivel nincs benne az arany 10%-ban. Kapott. Nem élt vele. Ennyi. :D

30/f

2017. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én ezért nem is írok senkinek sem privátot, még az lenne,hogy fel akarnám szedni. Az ilyen nőkkel is,mint a kérdező és társaik, nem is kell komolyabban foglalkozni, csak "sírnak" itt,hogy nekik milyen rossz, őket senki nem veszi észre, miközben ők maguk zárkóznak el a lehetőségektől. Érdekes,amikor én annak idején veszett mód kapcsolatot akartam, akkor amelyik oldalon csak lehetett illetve esély volt nőkkel való beszélgetésre azon fent voltam chat.hu, társkereső oldalak... találkozásokra is elmentem mindig. Ezek a nők meg kimennek maximum a boltba, ott nem néz rájuk a helyi alfa hím, haza kullognak szomorúan és elkönyvelik,hogy nekik milyen rossz, de internetet nem ismerkednek azért sem.
2017. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#26


Mert a neten "csak lúzerek vannak"

2017. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Meg öklözözsír...
2017. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%
Ha neten "csak lúzerek" vannak,akkor maradjanak csak nyugodtan egyedül azok,akik így gondolják, várjanak a helyi menő gyerekre, közben telnek az évek és azt veszik észre,hogy egy "panelban élő, seprőnyéllel minden apró nesz miatt felkopogó" vén asszonyok lesznek :)
2017. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
45%
A pontozásból ítélve ez megint valami feminista kérdés volt egyébként és már megint csak provokálnak és keltik a gyűlöletet.
2017. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!