Kérnék szépen erre a feladatra is segítséget, részletes megoldással!
Nagyon fontos lenne!
Köszönöm szépen!
2012. okt. 17. 17:20
1/3 BKRS válasza:
v2=v1+g*t miatt
40=20+10*t
t=2 másodperc
a megtett út:
s= v1*t+0,5*g*t² = 20*2+0,5*10*4 = 60 m
2/3 A kérdező kommentje:
Kedves BKRS!
Köszönöm szépen a segítséget!
Én a fizikához sajnos, csak annyira értek, hogy maximum bemagolom a képleteket meg a szöveges részeket és kész!
Feladatmegoldásnál már gondban vagyok.... :(
2012. okt. 17. 18:19
3/3 anonim válasza:
Hali. Egy kérdés, hogy jött ki a két másodperc?