Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy egy lányra naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy egy lányra naponta több 100 levelet írnak neten, így semmi értelme írni komolyabbat mert úgy se olvassa?

Figyelt kérdés
mi az esélye hogy pont az én levelemet megnézi? Ha én írok, de a lány csak holnap lép fől, addig ír még rá legalább 50 csávo, akkor az én levelem már leghátul lesz a sorban, ergo semmi értelme az egésznek? Vagy még unja is a lány. Csak nagyon kivételes esetbe nézi meg a levelet, ha olyan a képe is a férfinak, lányok ez hogy van nálatok?
2017. jan. 12. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Társkereső, vagy facebook?

Face-n azért túlzás, hogy másnapra 50 levél jön, akkora mennyiséget azért nem kapunk, hogy ne tudjuk elolvasni őket. A társkereső már más, ott biztos több levél jön, de oda meg azért regisztrál az ember lánya, mert ismerkedni akar, szóval gondolom, hogy elolvassa az összeset. :)

2017. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Társkeresőn van lehetőség az adatlapon jelezni, hogy milyen paraméterekkel rendelkező társat keresünk. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki komolyan keres, az kitölti az adatlapját. Akinél hiányos, az jó eséllyel úgyis csak unaloműzésre, egolegyezgetésre használja a társkeresőt.


Szóval nézd meg az adatlapot, és ha egészen biztos vagy benne, hogy megfelelsz a kiszemelt nő elképzeléseinek, akkor írj neki bátran, mert a 100 levélíróból 98 nem felel meg. Amikor még társkeresőztem, hiába töltöttem ki, hogy milyen korú, párkapcsolati státuszú, tőlem milyen távolságra élő társat keresek, a többség meg sem közelítette ezeket. Simán írtak olyanok is, akik 10-20 évvel, vagy 500 km-rel voltak túl az általam megjelölt kereteken, simán írtak nős pasik, miközben egyértelműsítettem, hogy a szeretői státusz nem felel meg... ezek a levelek mentek a kukába. Ha valaki arra sem képes, hogy elolvasson és értelmezzen egy adatlapot, azzal nincs dolgom. Viszont ha valaki megfelelt az általam megjelölt paramétereknek azoknak a levelét elolvastam, és ha normálisan közeledett, akkor minden esetben válaszoltam is (ha mást nem, egy udvarias elutasító üzenetet).

2017. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha naponta több levelet kap akkor mi van? Ha nem írsz neki elveszed az esélyt a dologtól, ha írsz neki hát max nem olvassa el de nem veszíthetsz vele semmit azzal szemben, hogy meg se próbálod.
2017. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy híresség, modell annyit kap vagy egy napont posztoló csõcs/ sgg kidobós is, de azért az átlag lányok ennek töredékét sem, -én így gondolom.
2017. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Diavolino44 ***** válasza:

#4 nem kell hinni benne próbáld ki, vegyél egy átlagos lany fotóit nem kell mellet hangsúlyozó, egy teljesen egyszeru az átlagosnál picit szebb lany fotóit meg fogsz dobbeni az elso heten 5-600 level simán meg lesz.


En egy lánytól kaptam udvarias elutasítást, a Tobbi lany meg annyit sem irt, pedig mindenkinek probaltam egyedi dolgokat írni. 30 évesen csak a harminc feletti nők válaszoltak ( ennyit arról, hogy a nőknek nem megy lejjebb az elvárásai küszöb 30 felett), abból lett is randim, mert nem vagyok béna, csak a társkereső a kinézetrol szól semmi másról...

Szerintem próbáld meg veszíteni valód nincsen.

Nem értek egyet az arányokkal amit a lany irt, kap 100 levelet elso nap mikor regisztrált, második nap 80-at s egy-ket het utan ez kb napi 30-40 új levélre.

Nem hiszem el, hogy 100 bol kettő felel meg a paramétereknek!!!!

Nézzük meg, 100bol mondjuk 80 : messze lakik, nos, csak 170 cm, 120 kg, hianyzik a füle , stb. ( szerintem ez is túlzás de jo ebbe meg bele tudok egyezni) marad kb 20-15 abból eggyel kettővel van időd/kedved beszélgetni igy valami alapján szelektalnod kell, es akkor legcukibb, leghelyesebb, legérdekesebb srac lesz az az egy-kettő.

2017. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Felesleges izmozni a számokon. Akárhány levelet kap naponta egy nő, csak akkor fog válaszolni, ha a képek alapján bejösz neki. Ennyi. Mindegy mit, mikor, hogyan írsz, csak ez számít.
2017. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nem kamus, hanem tényleg társat keres, akkor valszín minden levelet elolvas. Szóval a válasz a kérdésedre:

"mi az esélye hogy pont az én levelemet megnézi? "


100%.

2017. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A több száz azért túlzás, bár tényleg sok levél jön. Viszont a legtöbbje ezeknek csak amolyan "szia dugunk?" típusú kultúra, vagy olyan, aki meg se nézi az adatlapot, és ott szintén el se olvassa az ember a levelet (volt, aki első levélben dicsért meg, hogy milyen csini vagyok - úgy, hogy nem volt kint profilképem. Hát, köszi.)

Tényleg értelmes 2-3nál nincs több egyszerre, bár lehet ezzel is sokat mondtam. Egy próbát megér, mit veszíthetsz?

2017. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak annak írj, akinek elolvastad az adatlapját, megnézted az összes képét, és ezekután megfelelsz az általa leírt elvárásoknak. Így a többség válaszolni fog.


Naponta kb 15-20 levél jön, ha hetente lépsz be, ha viszont online vagy sokáig, olyan 40 körül üzennek.


Évek után is.


Első regnél tényleg jön 500 levél, mert mindenki a könnyű prédára utazik, akinek gőze sincs a társkeresők világáról, akkor még minden kapott levelet különlegesnek éreznek a lányok.


Ha azt akarod, hogy válaszoljon, legyen normális neved, normális képed, kitöltött adatlapod, pár sor, hogy tudja, hogy tudsz helyesen írni és fogalmazni.


A levél tárgya legyen rövid, de ne az ismerkedés szó legyen az.


A levél szövegében röviden köszönj, ne szólítsd hölgyemnek, ne kérdezz tőle semmit. Úgy írj, mintha nem várnál választ. Mindig szólítsd a nevén a lányt, ne becézd, azt írd, amit megadott.


Írj egy rövid mondatot, amiben említesz 2 pozitív és egy negatív dolgot.


A pozitívak között ne legyen a szeme vagy a mosolya, a negatív pedig nem lehet a legnagyobb hibája. A negatív kerüljön középre.


A végén pedig emeld ki, mennyire különbözik a többi lánytól.


Példa:


Szia Dóra!


Tetszik a fülbevalód, eltereli a figyelmet a fogaidról és nagyon jól megy a pulcsidhoz. Igazán jó érzékkel öltözködsz, ez ritka.


András


Biztos jön egy válasz, de ne kérj bocsánatot, hanem üsd el egy viccel és tereld el a témát. Elsőre elég, ha elütsz a többiektől, utána már csak meg kell fognod a személyiségeddel(amit nem árt fejleszteni)

2017. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!