Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most kihasznál, vagy csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kihasznál, vagy csak nem tud még dönteni?

Figyelt kérdés

Kisregény lesz bocs...

Van egy csaj ismerősöm, aki régóta tetszik és ezt tudja is rólam mert egy társaságba járunk. Viszont soha nem mutatott irántam érdeklődést. Én egy tv-nél dolgozom és emellett hobbifotós vagyok, maszekba szoktam modellképeket is készíteni. Most ez a lány egy pár hete rám írt, hogy nem lenne-e kedvem lefotózni őt is, mivel van egy pályázat és szeretne nyerni. Ezt persze ingyen, na de mindegy ugye tetszik szóval belementem, nem halok bele :). Megcsináltam a képeket, utána megittunk valamit és tök jól elbeszélgettünk, tényleg jól telt a délután. Vártam, hátha lesz akkor folytatás. Pár napra rá megint ír, hogy találkozhatnánk, és ha van kedvem hozhatnám megint a gépet...mondtam egy helyet, ott neki nem volt jó, hanem egy olyan helyszínt választott, amihez éppen közel esik egy közkedvelt fotós téma :)). Persze ismét fotózás lett a dologból, utána már nem is töltöttük közösen a délutánt, mert rohannia kellett.

Közben ráírogattam néha fészen de alig válaszolgatott mondván nem nagyon ér rá. Eltelt vagy két hét, ekkor egy barátnőjétől megtudtam, hogy állítólag azt mondta rám, hogy nagyon rendes srác vagyok. Örültem.


Tegnap ír, hogy kellenének megint új képek. Nekem ez már sajnos gyanús...vagy időt kellene adnom ennek a dolognak? Ha lépnem kéne, akkor hogyan? Tudom, hogy nincs senkije, de bárki meglehetne neki, mivel rettentő szép lány. Ő 27/n én 24/f.


2017. ápr. 12. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Elegge olyan szaga van a dolognak, de : honnan tudod, hogy nem-e azert keres teged, mert te is bejossz neki, de varja, hogy kezdemenyezz?

Szerintem probald ki, lehet hogy egy urugyet keres arra, hogy talalkozzatok (nem tudom, te mennyire kerested ot, mennyire voltal kezdemenyezo tipus, vagy csak hagytad, hogy tortenjenek a dolgok?)

Szerintem ha legkozelebb elhiv, mutasd ki neki, hogy jarni szeretnel vele. Es mondjuk mondd, hogy jajj otthonhagytad a gepedet. Ha belemegy, akkor tenyleg azert kersett, hogy legyen ra urugy hogy talalkozzatok, ha viszont csak addig vagy neki erdekes, amig a gep nalad van, akkor szerintem hagyd a fenebe.

2017. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez nekem nagyon érdeknek látszik, sry.
2017. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel csak addig aranyos veled, ameddig képeket készítesz róla, ha meg kérdezel valamit érdeklődsz és passzol - igen egyértelműen csak arra utazik a leányzó, hogy kihasználjon.
2017. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval akkor így néz ki külső szemlélőként az, amikor tök egyértelmű a kihasználás, de a másik fél nem hajlandó ezt elfogadni. Amikor meg átéled a dolgot, akkor nem ilyen magától értetődő a helyzet (tapasztalat). Hagyd a falloszba... vagy használd ki te is, ha tudod. Ahogy érzed.
2017. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mivel te 3 évvel fiatalabb vagy nála, lehet nem vesz komolyan.


én imádnám ha lenne egy ilyen haverom, mint te, mert baromira érdekel a fotózás, de ne hagyd azért kihasználni magad általa.

2017. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ingyen fotózás kell neki. bocsi
2017. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznal.

"Szia,kedves toled h ennyire tetszenek a kepeim,sajnos mostanaban nagyon el vagyok havazva,ha gondolod egyeztessunk idopontot rendes fotozasra,az elozo kettore vendegem voltal;)"

Es nezd meg mit reagal.

2017. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!