Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Ferfiak miből tudható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Ferfiak miből tudható meg nálatok, hogy valakit csak meg akartok dönteni vagy komolyabbat is akartok tőle?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, de nem tudom el dönteni most pontosan mit akar és össze zavar, ebben kérném a segítségeteket. Vannak olyan burkolt vagy nyilt jelzések amikből megállapítható, hogy csak meg akartok dönteni valakit vagy szeretnétek komolyabb kapcsolatot tőle?


A segítségeket és a valaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 10. 23:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, úgy akkor értem. Én is ilyen vagy :)


20 F


szerencsére srácként kevesebbet kell ezen agyalnom, mint neked.

2017. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%

Ferfiaknak a kotoszavait se hidd el! Hiresen valljak, hogy a csillagot is lehazudjak az egrol, sot kepesek meg a sajat anyjukat is szuznek hazudni a szemedbe nezve, csak hogy lehuzd a bugyidat nekik.

Burkolt es nyilt jelzesek: veled almodok, tokeletes a tested, el sem hiszed, hogy mennyire kivanlak, tokeletes no vagy, barcsak orokre olelhetnelek, elveszek a pillantasodban, te mas vagy, mint a tobbi lany stb. Meg ehhez hasonlo lozungok. :)


Ezt ok nem hazugsagnak, hanem csabitasnak nevezik es a cel eleresenek erdekeben jogosnak tartjak a "fullentest". jelszavuk, hogy mindig azt kell mondaniuk, amit a lanyok hallani akarnak.


Ha surun a szexre, testisegre tereli a szot, tapogat, probal beizzitani teged, akkor biztos lehetsz benne, hogy az elso ejszaka utan tovabb fog allni. Csak egy rovas leszel a PUA naplojaban. Okos legy es ravasz, a bugyivadaszok 2-3 randi utan feladjak, lanyhul az erdeklodesuk, minden jelzesukre figyelj, foleg pedig a sajat belso hangodra es veszcsengodre. Ha megszolal a belso szirenad, akkor akkor azonnal tedd lapatra az ifiurat.

2017. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem minden férfi (FÉRFI) nevében, amit a #12-es írt...

De ha nem más nevében, a sajátomban mindenképpen kikérem magamnak, hogy hazugnak nevezel. Ha valamire törekedek, akkor arra, hogy ne használjak ki és csesszek át senkit se.

2017. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
#12 köszönöm, sokat segítettél ezzel nekem, oda figyelek erre és ravasz leszek. De abszolút nem olyan lány vagyok aki a szépszavak ellenére kevés ismeretseg után be adom a derekam, szeretek sokat meg tudni egy emberről mielőtt igazán megbízok valakiben.
2017. máj. 10. 23:46
 15/33 anonim ***** válasza:
53%
ja, es soha ne szolj egy szot se a szexualitasodrol egy ferfinak. Soha ne mondd, hogy te meg szuz vagy, de azt sem, hogy mar tobb fct fogtal, mint kilincset. Azt se mondd, hogy te nem vagy olyan lany es nem szeretned, hogy kihasznalnak, mert ez felhivas nekik a keringore. Egy ferfit kizarolag a fca altal lehet vezetni, ezt jegyezd meg egy eletre. Minden ferfi a pncidat akarja elsosorban, utana, ha majd megkapta, akkor eldonti, hogy kellesz e neki felesegnek, vagy megtart hitegetessel es hazugsaggal csak szexre. Ketseged ne legyen, hogy, minden ferfi igy mukodik. :)
2017. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%
13-as, a 0,001 ezrelekkel nem lehet mit kezdeni, az gyakorlatilag nem letezik. Ezt koszond a FERFI himtarsaidnak...
2017. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy a punci hamarabb kell mint a házasság. Hogy nézne ki fordítva? Nászéjszakán derülne ki, hogy olyan szűk helyre nem fog beférni a cuccos. Meg az oltárnál már kiszúrná a gatyámat a farkam a lagziban meg kint recskázhatnék a wc-ben.

Pár százezer év eltelt házasság nélkül, szex az már akkor is volt, akár randizás nélkül is.

2017. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
A hazassagon, komolyabb kapcsolatot ertettem, nem magat a jogi aktust. Elnezest, hogy nem bontottam ki jobban a mondani valomat, de szerintem igy is ertheto volt, amit irtam es gondoltam.
2017. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Szoval elmondod a nonek, hogy csak meg akarod bcni, azutan meg dolgozza fel o ezt a kozeledest ugy, ahogy gondolja es tudja? Esetleg egy szemenkopest jol viselnel?
2017. máj. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%
ne hallgass 12-re. látszik abból, ahogy ír, hogy ő szexelt férfiakkal, akik csak szexelni akartak.
2017. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!