Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Férfiak mikor tudható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak mikor tudható nálatok, hogy hülyítitek a lányt vagy tényleg akartok tőle valamit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel már egy jó ideje ismerkedem, de nem tudom eldönteni mit akar, eléggé össze zavar a viselkedésével. Ha valakit érdekel bővebben a sztori szívesen elmesélem.

2017. máj. 17. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én életembe nem hülyítettem még lányt, maximum ők vették úgy hogy hülyítem őket. Lehet nálad is ez a helyzet. Maximum csak bizonytalan voltam, és mivel úgy éreztem, hogy azt nem szabad kimutatnom előttük így próbáltam olyannak tűnni amilyen nem voltam akkor. Mert hát tapasztalataim szerint arra nem voltak vevők a lányok, hogy pátyolgassák a bizonytalanságom.


Másik eset, hogy egyszer állandóan ölelgetett egy lány, és nem mondtam a szemébe hogy nem akarok tőle semmit, mert nem akartam megbántani. Gondoltam egy idő után úgyis megunja ha nem mutatok különösebb érdeklődést iránta. Egyszer elmentem azért beszélgetni vele hazakísérni, hogy ne legyek annyira gyökér hogy mindig kerülöm. Aztán egy idő után vette a lapot. De őt se hülyítettem.

2017. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy komoly férfi Mindig egyértelmű válaszokat ad, odafigyel barátnőjére, sőt a normális oda-vissza kommunikációra is. Nem kell faggasd állandó jelleggel, tapogatóznod nála gondolkodásmódról, érzelmekről, nem rebeg halkan csak félmondatokat, stb.
2017. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdezem, mert tényleg össze zavar engem. Az ismerkedésünket ő kezdeményezte majd később ő volt az aki kezdett hanyagolni, ezt pedig úgy értem, hogy nem írt rám és ha beszéltünk is, csak ez az egy-két szavas válasz volt. Az egész elején találkoztunk is egy párszor, de azóta nem. Egy darabig kerestem én is a társaságát és kérdeztem is, hogy van e kedve találkozni, mert azt hittem ezt várja és örülne neki( egyébként elég zárkózott és gátlásos lány vagyok úgyhogy ez nálam egy jelzés az irányában, hogy engem is érdekel ő), de egy idő után meguntam gondoltam "nem szaladok olyan busz után ami nem vesz fel" meg már kezdett bántani a dolog. Van, hogy 1-2 napig nem beszélünk, de akkor mindig ő keres fel engem, hogy hogy vagyok meg stb. Akkor ez most mi ?


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. máj. 17. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő kezdeményezte, aztán ő kezdett hanyagolni. Valószínű, hogy nem érdekled, de nem akar megszakítani minden kapcsolatot, mert talán valamikor valamire jól jöhetsz. Ha tényleg akarna, nem lenne ez a gyerekes játszadozás. Hány évesek vagytok amúgy?
2017. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt még néha én magam sem tudom/ tudtam...;-))
2017. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor a leírtak alapján valószínűleg hülyít

Köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 17. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő félben van ilyen, fiú ill lány is csinálja ezt.

Hogy miért??

A te esetedben talán meg szórakozni akar, minél többet szédíteni és meg f.....i.

2017. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Max utólag.
2017. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok hülye meg könnyűvérű sem, hogy ezt hagyjam. :)
2017. máj. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!