Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Nálatok előfordulhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok előfordulhat, hogy azért nem akartok egy nőt barátnőnek, mert sokan odavannak érte, feltűnően szép, ezért kb mindenki megnézi és hasonlók?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Igen, lazán.

Az én fejemben konkrétan megvan, hogy ilyen 9-10 pontos gyönyörűséges arcú, ápolt, csinos, vonzó alkatú csajom biztos sosem lenne.

Nemtől függetlenül egy ember minél szebb, annál több pozitív visszajelzést kap a környezetétől és ez a csábítás folyamatosan ott van, amivel nem lehet mit kezdeni (hacsak el nem kezdesz szarabbul öltözködni, meghízni, stb)


A legtöbb emberben a féltékenységet (amiről ezernyi kérdés van itt is feltéve) pont az szüli, hogy úgy érzi a párja vagy önmagában túl jól néz ki, vagy pedig saját magához képest vonzóbb, mint amilyen ő maga. Fix, hogy nem lenne nagyon gyönyörű barátnőm, mert napi szinten önbizalomhiányban szenvednék, ami elfajulhatna.


(A külső megítélését és az érzelmeket pedig válasszuk külön légyszi egymástól. Senki ne mondja, hogy neki a saját párja 10/10-es, mert annyira oda van érte, miközben külsőre nem 10/10-es. Most csak a külsőről beszélünk, a kérdés is arról szól.)


Én okésan nézek ki (mondjuk férfiként ilyen 10-ből 7-es, mondjuk), de túl szép nőm tartós kapcsolatban egyszerűen nem lenne, mert ahogy láttam már és látom, ez könnyen megmérgezi a dolgokat.

26/f

2017. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Hiába tudnám 100%-ig biztosan, hogy a barátnőm full megbízható és sose csalna meg, akkor is folyamatos aggódásban élném a napjaimat. Ott ülnék az irodában a gép előtt, és óhatatlanul is beugrana folyton, hogy lehet, hogy éppen most is bepróbálkozik nála egy pasi, elkéri a számát vagy elhívja valahova. És ez a nyugtalanság akkor is meglenne, ha folyamatosan kapnám a megerősítő sms-eket tőle, hogy szeret és odavan értem. Bármikor felbukkanhat egy olyan "lovag", aki mindenben jobb nálam és pont az én páromat szemelte ki magának.


Tehát a dolog lényege, hogy nem lenne meg 100%-osan a bizalom a kapcsolatban, és az ilyenek nem is tudnak tartósan működni.

2017. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, meglepő lesz, de megcsalas nem szépség függvénye, sőt...
2017. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!