Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok hátrány, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok hátrány, ha a pasi szereti ha a lány is kikötözheti, nem csak fordítva van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem senki nem kötözki :) Fordítva esetleg, játékból.
2017. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lányként?
2017. máj. 5. 00:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, lányként. én klausztrofóbiás vagyok, de ha a partnerem ezt kérné, játékosan, akkor nem mondanék nemet.
2017. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
engem sehogy nem érdekel a kötözés
2017. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én se durván gondoltam,meg azokat is megértem,akinek nem tetszik. :)

Nem lehet senkire ráerőltetni,mint sokan akarják.

2017. máj. 5. 00:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálam, inkább előny.
2017. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem, sőt, kötöztük már ki egymást a párommal.

Klausztrofóbiám van, de én a bezártságtól félek, a túlontúl szűk helyektől, a lekötözéstől, főleg ha megbízok a jelenlévőben, nem parázok.

2017. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kötöző fétisű férfiakban gyilkos hajlam van. Számukra azért vonzó kikötözni a partnerüket, mert azt juttatja eszükbe a látvány, ami a legfőbb vágyuk, megkötözni, megerőszakolni aztán megölni valakit. De ahhoz gyávák, hogy valójában ilyet tegyenek. Így marad az álmodozás.
2017. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

8-as valaszolonak ennyit szeretnek mondani:


.... Nem.

2017. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Persze. Ahogy abban a pasiban sincs rejtett agresszió, aki véresre fenekeli a barátnőjét.
2017. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!