Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok számít, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok számít, hogy mi a szakmája, és mit dolgozik a partnered?

Figyelt kérdés

Nos, tegyük fel hogy külsőleg jobbat nem is találhatnál nála, és a belső tulajdonságai, a világnézete, az elvei, és minden egyéb megegyezik a tieddel.


Csak egy bökkenő van: a munkája egy kicsit kellemetlen számodra, mert például kukás vagy sírásó.


2017. máj. 1. 11:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Vagy mondok egy hétköznapibb példát: te diplomás vagy, menő ügyvéd, ő meg egy gyári munkás
2017. máj. 1. 11:57
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nekem fontos, hogy diplomás legyen a párom (nem bölcsész szakon végzett) és intellektuális munkát végezzen. Le lehet szavazni, de akkor is nekem ez a fontos.
2017. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

nekem is fontos, hogy ne egy beképzelt, öntelt diplomás legyen, aki lenézi az egyszerű melós szakmunkást.


Ettől függetlenül ha nem erotikus szolgáltatással keresi a pénzt, akkor nem probléma.. felőlem lehet sírásó is.. csak szeresse azt amit csinál!

2017. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy ne tartsa értelmetlen hülyeségnek, amivel foglalkozom. És fordítva is. :)
2017. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

"Fontos, hogy diplomás legyen, és ne bölcsész szakon végezzen"


...esetleg a lábméretét, vércsoportját, mellbőségét nem szeretnéd előre meghatározni?

2017. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
5.: nekem ez fontos, másoknak meg az, hogy egy lányka hosszú haja legyen, meg vékony, nagy mellekkel. Miért ne várhatnám el azt, hogy diplomás legye valami értelmes szakon, ha én is ezt tudom nyújtani? Nem nézek le senkit, de hasonló a hasonlóval. Ezt nem bántásként írom, csak így működik.
2017. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Tehát ha történész professzor, angol-francia-kínai tolmács, pszichiològus, nyelvész stb. az is egyből kiesik mert bölcsész diplomája van? Az szép.

Neked milyen diplomád van?

2017. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem diplomás, még lehet ugyanúgy értelmes, sőt.


Vannak olyan emberek, akiknek nincs diplomájuk, sőt még érettségijük sem, és mégis tájékozottabbak és műveltebbek, mint a diplomás társaik.


És lehet, hogy sokkal magasabb pozícióban is vannak.

2017. máj. 1. 12:21
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem, ha a kérdésemben felsorolt kritériumok megfelelőek, akkor nagyon ritka az az eset, hogy a partner munkája ne lenne megfelelő számodra, hiszen ha nagyjából ugyanazon az állásponton vagytok sok dologban, akkor a munkája sem lehet kakukktojás.
2017. máj. 1. 12:24
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

Önmagában a szakma nem érdekel, de azért legyünk őszinték, a mai világban elég kicsi a valószínűsége, hogy átlagos intellektussal rendelkező, tanult, kulturált, decens életvitelű ember kukás, vagy sírásó lenne. Nem abban a korszakban élünk, amikor Örkény István, és még sokan mások az elitből örültek, ha gyári segédmunkás munkakörben el tudtak helyezkedni.

Ha valaki ma kukás, akkor annak oka van. Vagy szellemileg alulfejlett, és nem tudott szakmát tanulni, vagy lecsúszott, züllött, iszákos, esetleg börtönből jött, vagy nagyon nonkonformista, és szarik bele az egészben. Nincs ezzel semmi baj, de akkor nem teljesül a kérdésben megfogalmazott feltétel, miszerint " a belső tulajdonságai, a világnézete, az elvei, és minden egyéb megegyezik a tieddel", mert ezek egyike sem egyezik az én tulajdonságommal, világnézetemmel.

2017. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!