Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok számít, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok számít, hogy mi a szakmája, és mit dolgozik a partnered?

Figyelt kérdés

Nos, tegyük fel hogy külsőleg jobbat nem is találhatnál nála, és a belső tulajdonságai, a világnézete, az elvei, és minden egyéb megegyezik a tieddel.


Csak egy bökkenő van: a munkája egy kicsit kellemetlen számodra, mert például kukás vagy sírásó.


2017. máj. 1. 11:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
7.: aranyos egy bölcsész diploma, de hol helyezkedsz el vele? Nekem orvosi diplomám lesz
2017. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Egyik barátnőm nyelvszakot végzett, külföldön végezte el a mesterszakot international relationship and diplomacy szakon, most Uniòs szervezetnél dolgozik.

Másik szintén nyelvszakos ő tolmács-szakfordító. Kìnait azért írtam, mert kínai tolmàcs ismerősöm is van, nem volt soha munka nélkül.

Történész ismerősöm jelenleg a doktorijàt végzi, ő egyetemen fog tanítani.

Bölcsész szakkal nagyon is jòl el lehet helyezkedni - külföldön.

2017. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom kukás. 200 körül keres, délután és minden hétvégén otthon van, ráadásul nyugdíjas állás. Kihalásos alapon lehet bejutni hozzájuk. A sofőr még jobban keres. Ráadásul bejentve.

A másik sírásó volt egy darabig, illetve sofőrködni is kell, meg ők viszik a koporsót. Hasonló helyzet: napi pár óra munka, minden hétvége szabad, 200 fölött keres.


Szerintem nekem jobban kell szégyellni, hogy call centerben dolgoztam, és egész nap kisnyugdíjas néniket vettem rá pénzköltésre. Az tényleg nem tisztességes munka, hiába ülsz ott egy meleg irodában kiskosztümben. Kemény 70 ezerért, plusz jutalék. (Nőket sajnos nem vesznek fel kukásnak vagy sírt ásni.)


Van olyan munkakör, ami nekem se tetszene. Kamionsofőr, rendőr, és társai. Ahol borítékolható, hogy sosincs otthon, ebből kifolyólag elég sokan félre is lépnek.

Nem mondom, hogy helyből kizáró ok, de nagyon sokat kell nyújtani mellette, hogy ellensúlyozza.

2017. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy csaj meghallja, hogy OKJ-ra jársz, az olyan, mintha kukás lennél. Aki meg benyögi hogy egyetemista, az rögtön érdekes lesz számára.
2017. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

"7.: aranyos egy bölcsész diploma, de hol helyezkedsz el vele? Nekem orvosi diplomám lesz"


Egy fordító és tolmács szak is értelmes. El lehet helyezkedni vele. Az orvosi diplomád pedig magyarázat arra, hogy miért olyan a magyar eü, amilyen. Beképzelt, pénzéhes tapló az orvosok többsége, de a teljesítmény ezt ritkán indokolja.

2017. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#14 még akkor is ha bölcsész :D
2017. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
15.:akkor nevezd majd az orvosokat beképzeld pénzéhes tahónak, ha 6 év orvosi egyetem után, ahol vért izzadtál, egy ekkora felelősségű munkával egy lepukkant közkórházban akarják 160 nettóval kiszúrni a szemedet. Hidd el, aki pénzéhes, az nem orvosnak megy. Majd ne sírj, ha már nem lesz, aki ellásson, mert kimegyünk külföldre :)
2017. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A legrosszabb ***** válasza:
32%
Nem szeretek egyetemista/főiskolás végzettségű nőkkel ismerkedni. Elképesztően el van szállva az egójuk, tapasztalatból mondom úgy, hogy maximum 2-3 szemeszter van még hátra az egyetemi tanulmányaimból. Középfokú tanulmányokkal rendelkező, esetleg szakmunkás végzettségű nők sokkal közvetlenebbek, barátságosabbak a pökhendi, nagyképű egyetemista csajoknál.
2017. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Legrosszabb nevű, látod, én vagyok a cáfolata az általad írtaknak. Nincs diplomám, mégis pökhendi, meg elszállt egójú vagyok a 0% alapján (10# válasz), mert azt írtam, hogy nem egyezik az én világnézetemmel és elveimmel, mondhatnám úgy is, hogy a kispolgári értékrendemmel az, hogy a mai világban valaki, aki értelmes, szorgalmas, művelt ember, ne legyen képes valamilyen szakmát kitanulni.
2017. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A legrosszabb ***** válasza:
#19: Nekem egy rossz szavam nem volt rád.
2017. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!