Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Senkinek nem kell már a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek nem kell már a mai világban egy komoly társ aki őszintén dolgozik naponta a kapcsolatáért azért hogy haladjanak?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi van a mostani férfiakkal vagy én vagyok szerencsétlen de mindig csak pamlagvitézeket fogok ki.Kihaltak a normàlis emberek ?Hol a tartàs ?Hol hagytàtok el a normális értékrendet kedves férfiak ???
2017. ápr. 15. 16:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nekem kellett volna, de sajnos olyanokat fogtam ki mindig, akiknek másra volt igényük. Úgyhogy most nem keresek.

A normális értékrendet és a tartást mindkét nem elhagyta, nem csak a férfiak.

2017. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked. A hajamra kenhetem a normális értékrendem, ha a nem divatos külsőm és a nem partiarc első benyomásom miatt nulla esélyt kapok ezt megmutatni. Komolyan. Ezen múlik minden.


Érdekes módon, akivel valamilyen más okból kerülök kapcsolatba, és jobban megismer, mind kedvel, és kifejezetten értelmesnek és rendesnek tart.

2017. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam el, csak nem találtam normális nőt, így inkább egyedül élek.
2017. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Napi rinya. Ne gyökerekkel ismerkedj pasztmek! ;)
2017. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
senkinek.... brühühü....
2017. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Már hogyne lenne, csak ti az ilyen férfiak helyett a nagyképű, nőverő díszb*zikhoz vonzódtok. De ezzel semmi baj nincs, ez már vagy 15 éve divat. Tisztelet persze annak a kevés kivételnek...
2017. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Gyerek is van már?
2017. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Annyiban vagy szerencsétlen, hogy velem még nem futottál

össze. Ha így lenne, nem írtad volna ki ezt a kérdést :)

2017. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Kettessel tudok egyet érteni. Mintha csak én írtam volna. Szomorú dolgok ezek. 40.f
2017. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Kihaltak. Én is kerestem egy darabig őket. De már feladtam.
2017. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!