Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Senkinek nem kell már a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek nem kell már a mai világban egy komoly társ aki őszintén dolgozik naponta a kapcsolatáért azért hogy haladjanak?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi van a mostani férfiakkal vagy én vagyok szerencsétlen de mindig csak pamlagvitézeket fogok ki.Kihaltak a normàlis emberek ?Hol a tartàs ?Hol hagytàtok el a normális értékrendet kedves férfiak ???
2017. ápr. 15. 16:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki vette a fàradtsàgot és próbàlt nekem segíteni !!!!
2017. ápr. 15. 19:51
 22/27 anonim ***** válasza:
Húsz éves vagyok és férfi :) Átérzem a kérdést. Hiába keresek "normális lányokat," egyszerűen nincs. A normális értékrend sok mai fiatal nőből/lányból is hiányzik rendesen. Eddig egy-kettővel találkoztam, aki úgy tűnt, hogy valahogy normális, és talán egészséges párkapcsolatra is képes személy.
2017. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Rosszat fogtál ki. Megesik.

Talán nőként nehezebb normális férfit találni, mint férfiként normális nőt.

Sokan igénytelenek, nem csak személyes dolgokra gondolok hanem például a köznyezetét nem tartja rendben, leszarja a dolgokat, mint írtad hazemegy és már pattintja a sört...


De (nem azért hogy magam fényezzem) én például nőket megszégyenítő módon szeretem a rendet a tisztaságot. Sosem az volt hogy hazamegyek és ledöglök, hanem mindig volt valami a ház körül teendő. Nem voltam rest elvégezni.

Fontosnak tartom azt hogy mint írod haladjon a kapcsolat. Adok - kapok, kompromisszumok.... Ha valami nem tettszik a páromnak, próbálok rajta változtatni, nekem nem tettszik valami cserébe elvárom ő is próbáljon változtatni.....összecsiszolódás ugye....

De ha ez egyoldalú akkor nem fog menni a kapcsolat.

Nálam pont ezért nem ment, exfeleségem lusta, trehány, kompromisszumokra nem képes nő volt, csak elvárásokkal....

Egy idő után belefáradtam, elváltam.

Viszont ez ritka, de biztos vannak még ilyen férfiak rajtam kívül. Ne add fel!

2017. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
Mert csak a férfiak felső 20 %át veszedd észre, a többiek nem is léteznek számodra, a normális értékrendet a többi 80 %képviseli.
2017. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzàszólónak üzenem :Ez nem igaz !!
2017. ápr. 17. 11:00
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele, szeretnek ezzel vagdalkozni.
2017. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tudom.
2017. ápr. 18. 07:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!