Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Senkinek nem kell már a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek nem kell már a mai világban egy komoly társ aki őszintén dolgozik naponta a kapcsolatáért azért hogy haladjanak?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi van a mostani férfiakkal vagy én vagyok szerencsétlen de mindig csak pamlagvitézeket fogok ki.Kihaltak a normàlis emberek ?Hol a tartàs ?Hol hagytàtok el a normális értékrendet kedves férfiak ???
2017. ápr. 15. 16:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönök minden vàlaszt még a gunyolódokat is .Sajnos tényleg ilyennel futottam össze .Ha a külsö vagy a pénz érdekelt volna akkor össze se jöttem volna vele .Tàrsat kerestem olyat akinek az értékrendje hasonló az enyémhez .Nem jött össze.
2017. ápr. 15. 16:32
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
36 éves nő vagyok. Átérzem a problémád! Több társkeresőn fent voltam, magukat komoly szándékú férfinak beállító emberekről rendszerint kiderült, hogy mégsem független, hogy nem tud egyszerre egy nővel megelégedni vagy éppen mentálisan beteg. Nem szeretem az általánosítást, de a legutóbbi próbálkozásom nekem is elvette a kedvem egy időre. Így maradok egymagamban, munka után hazajövök, netezgetek, olvasok, főzök, mosok, takarítok és egyebekkel elfoglalom magam. Keresni már nem keresek, mert teljesen belefáradtam.
2017. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Egyébként arra jöttem rà hogy lehet egy darabig szinlelni hogy érdekel a haladás a csalàd dolgai de aztàn elfárad a kliens és megmutatja az igazi arcat .Nem vettem a nyakamba két kisgyerekkel őt is mint harmadik gyereket .
2017. ápr. 15. 16:35
 14/27 A kérdező kommentje:
En tökre azt nem értem hogy làtok csaladokat ahol apuka munka utàn még tevékeny (nem egy sör és alvás )ahol kozosen terveznek (nem csak a nő ha màr menni akar valahova )ahol a bizalom alap ahol apuka nem unja meg a parjat 5 ev utan se sőt örül hogy létrehoztak ketten valamit .Hogy van ez ?Rossz tóban halàsztam eddig mindig ???
2017. ápr. 15. 16:40
 15/27 A kérdező kommentje:
42 évesen miert olyan nagy bűn hogy normàlis tàrsat keres az ember ?Felnőttek a gyerekeim egészséges nöként most màr csak dolgoznék utaznék és mint jó anya vàrnàm haza a gyerekeimet .Jobb nektek egyedül mint tenni picit a közös munkàba életbe ?Hàt én ezt mashogy gondolom .Nincs akiért félrenéznék vagy dolog ami miatt feladnàm a nap mint nap belefektetett munkát ha talàlnék végre valakit aki nem csak kihasznàlni akar .
2017. ápr. 15. 16:50
 16/27 anonim ***** válasza:
Vagy rossz módszerekkel kerestél? Vagy nem is igazán kerestél, csak felvetted amit találtál és próbáltad neked tetszőre formálni? Rengeteg lehetőség van.
2017. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem hallgattam magamra amikor kellett volna .
2017. ápr. 15. 16:54
 18/27 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem a párválasztás (mármint az amikor az ember a megfelelő társát találja meg) az nem egy egyszerű dolog. Akkor sem ha bálkirálynő az ember... Az hogy több ember érdeklődik az nem jelenti azt hogy minőségében is jobb az esélye a boldogságra.


Én úgy találkoztam a párommal hogy annyi volt a változó ami biztosította hogy mi akkor és ott találkoztunk és nyitottunk egymás felé... aztán ebből a találkozásból egy épkézláb kapcsolat lett. Számít a mikor és a hogyan. Kevés ha 2 ember összepasszol, mert kell a körülmény hogy értékeljék egymást. Ha előbb találkozunk nem jöttünk volna össze. Ha most találkoznánk szintén nem járnánk mert azok a dolgok amik összehoztak már nincsenek meg.

Szóval a párkapcsolatok nem egyszerűen működnek. Majdnem a puszta szerencsén múlik.


Szóval ne szontyologyj el... ez sajnos egy ilyen játék. Nem lehet erőltetni, nem lehet írányítani. Egy dolgot tehetsz: nyitott maradsz és ha érzed a lehetőséget megragadod.

2017. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Hidd el nàlam nincs boldogabb ember mert egyébként mindenem meg van .Ha a fentiek úgy gondoljàk akkor majd küldenek nekem is valakit .
2017. ápr. 15. 17:56
 20/27 anonim ***** válasza:

Általában végigolvasom a kommenteket és az alapján (is) reagálok, de most erre sajnos nincs erőm.

Persze hogy van ilyen férfi, csak ritka. De ugyanez igaz a nőkre is. A barátom 20 éves léttére rendelkezik olyan értékrenddel amiről sok idősebb csak álmodni merne. Szóval ha a mi korosztályunkban még léteznek normális pasik, akkor hidd el, a tiédben is. Ne keseredj el, biztosan az utadba sodorja majd az élet azt a bizonyos valakit :)

2017. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!