Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
82%

Velem ilyen soha nem volt. :O


Nálam általában az a forgatókönyv, hogy kinézek valami szerény dolgot az itallapról (úgysem vedelni meg zabálni megy az ember a randira), amit én eleve úgy tervezek, hogy azt én állom magamnak, de nem olyan drága, hogy udvariasságból felajánlja, hogy fizeti. Eddig kivétel nélkül az volt a vége, hogy én elővettem a pénztárcát, a srác meg már szólt is, hogy tegyem el. Én meg nem erőltettem, de azt sem vettem volna rossz néven, ha enged fizetni.


De ha randi előtt benyögte volna, hogy felezünk, akkor én a tiszteletlensége miatt leléptem volna. Ilyet még akkor sem mondok, ha nem randin vagyok, mert az én önérzetemet bántja, hogy egy csóró némbernek tűnök, aki nem tud csak úgy kivágni max 2000 forintot. És nő vagyok, akinek sosem számított a pénz. Csak úgy gondolom, ahogy elvárni egy nő részéről azt, hogy fizessen valaki helyette, legalább olyan taplóság, mint ha egy férfi húz ilyen határvonalat. Ellenben ha egy nő magának akar fizetni, egy kulturált dolog, ha egy férfi meg szól neki, hogy fizeti egyben, az meg egy kedves gesztus.


Utálom, ha az emberek várnak dolgokat, ami valójában nem jár nekik csak úgy. Mindenki annyit adjon, amennyit szívből akar, nem amennyit elvárnak... Ezzel indul eleve egy egyenrangú, jól működő kapcsolat.

20/L

2017. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
35%

"Egy kávé 200-300 ft egy átlagos helyen.

Ezt csak kibírja egy mai pasi, nem? "


Ha ennyire semmiség az a pénz, akkor egyrészt miért lehet lenyűgözni vele, másrészt neked nincs ennyid? Komolyan fáj 200-300 forintot bepöccinteni?


Had döntse már el a férfi, hogy meghív e vagy sem. Én mindig meghívom a nőt, de szeretem, ha ezt nem veszi magától érthetödőnek, ez nem jár neki, hanem egy gesztus részemről, amit vagy gyakorolok vagy nem (még akkor is, ha én például mindig gyakorolom)

2017. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
14%
Na amit én sejtek a sztori mögött: A hapsi egy társkeresőn ahol nettó 80százalék a pasik aránya eljutott nálad randiegyeztetésig. Mi következik ebből? A hapsi veszettül jóképű. Mennyire? Annyira hogy nem szokott hozzá ahhoz hogy meg kelljen izzadnia egy nőért, és csak kényelem miatt nem az utcán nőzik(vagy nem csak ott:))Van még olyan eshetőség hogy "kicsit" mesterségesen szépített /beállított képet tett fel magáról de maradjunk annyiban hogy társkeresőn csak azokat méltatják szóra a nők akik egyébként is csettintéssel felszednek bármikor valakit. Ami a kérdéshez tartozik: úgy gondolom a pasi jobb kategória a saját nemében mint te a magad női nemében, ha túl magasra kapaszkodsz az ilyen megnyilvánulásokhoz jó ha hozzászoksz.
2017. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
96%

nem is arról van szó, hogy lenyűgözni, ez nem jó szó, mert tényleg ne ez legyen már a lenyűgözés, hogy fizetek 3-4 száz forintért egy kávét. csak ha már megiszunk egy kávét, egy szép gesztus, hogy kifizeted a lányét ennyi. első alkalommal mindenképp. aztán ha később valami drágább dolgot csináltok, pl egy nyaralás, akkor már persze legyen felezés, ha úgy jön ki, hogy senki nincs eleresztve nagyon, be kell osztani a pénzt, stb. de ez már tényleg nagyon alja, hogy 300 forintos fagyi sem fér bele, első alkalommal sem.

én is voltam már olyan helyzetben, hogy lány nagyon le akart húzni, drága helyeken, drága italok, ételek, stb, ő meg semmit, de azért egy fagyi séta közben bőven nem az a kategória, hogy lehúzás :D illik, ennyi. lehet jönni az egyenlőséggel, meg minden, de attól még szerintem udvarias lehet az ember. attól hogy egyenlőség van, attól még nem kell, hogy pl rácsapjam az ajtót a mögöttem haladó hölgyre, hogy "nesze b+ nyisd ki magadnak!"... egy kis figyelmesség szerintem mindenkinek jól esik.

2017. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 Krukutyán Levente ***** válasza:
92%
Nem akarok belefolyni csak egy meglátás : Egy randira hívás az egy meghívás is egyben kvázi nem? Ahol általában a meghívó fél fizet.
2017. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
87%
Az fizet, aki meghív. Minden további szó csak mellébeszéd.
2017. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
14%

#13

Hát azért ennyire nem egyszerű. Én 4 lánnyal randiztam társkeresőről 1 éven belül (2 parom.hu-ról, 2 tinderől), tehát az írásod szerint én valami felső 80%-ba tartozhatok (nincsenek jól beállított képeim, direkt olyat rakok fel ami nagyon átlagos), de valahogy még sem szedek fel csettintéssel nőket, annyira hogy 31 évesen itt vagyok, életemben 0 komoly kapcsolattal, 3 évnyi próbálkozás után. Pedig nem vagyok elviselhetetlen, sok ember kedveli a társaságom, néhány nő is (de többségük csak barátként)...

2017. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 Lazy Lover ***** válasza:
4%
egyik haverom is el barmolt 50 ezret randikra mozi utána kajálás utána ki nyögte a nő hogy bocsi még se vagy az esetem szal sok ilyen nő van és ezt akarjuk elkerülni ha már 1 pár vagyunk akkor már lehet fizetni csak a férfinak
2017. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
98%

Egy fagyiról vagy kávéról lévén szó nyilván nem engedem, hogy a lány fizessen..

Első randira, meg eleve nem megyünk méregdrága étterembe sem, vagy olyan helyre ahol azon volna a hangsúly, hogy mennyibe is kerül a dolog.. inkább olyan helyre viszem, ahol mindkettőnknek kényelmes, és tudunk beszélgetni.

2017. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
42%

"egyik haverom is el barmolt 50 ezret randikra mozi utána kajálás utána ki nyögte a nő hogy bocsi még se vagy az esetem szal sok ilyen nő van és ezt akarjuk elkerülni ha már 1 pár vagyunk akkor már lehet fizetni csak a férfinak"


Ugyan, 9. randin jutott eszébe a nőnek, hogy még az exét szereti.


Addig volt egyszerű kávézástól, a vacsora, mozi, koncert-ig minden.

2017. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!