Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer olyan szívesen olvasnék egy olyat valamelyik hölgytől, amikor elmondja, hogy egy nőnek mit illik/kell fizetnie.


Mert azt látom, hogy

- van tétel, amit a férfinek kell fizetni, mert úgy illik

- van tétel, amit közösen kell fizetni, mert úgy illik


csak nekem hiányzik az egyenletből a 3. elem, az, hogy "van tétel, amit a nőnek kell fizetni, mert úgy illik"?

2017. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
60%

#52


"többször is kitaláltam, hogy moziba akarok menni, megnézném ezt vagy azt a filmet. De ő még nem is fizetett mozijegyet, mert oda mindig én hívtam."


34-es komment. Szívesen.

2017. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
4%

#53-as: nem, nem, nem az érdekelt, hogy mi az az alkalmi tétel, ahol hajlandó vagy fizetni!


Az első randin MINDIG a férfinek kell, ezt már hallottuk. Mi az a tétel, ahol MINDIG a nőnek kell.

Az nem számít, hogy nagy kegyesen meghívod moziba ha éppen úgy alakul, ha pedig nem, akkor sosem fizetsz.


Szóval van ilyen eset, amikor az anyagi tehervállalás MINDIG a nőt illeti, nincs kivétel, nincs osztozkodás, nincs mérlegelés, egyszerűen úgy illik, hogy azt a dolgot a nő fizesse akármi van.

2017. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
52%
Aki meghívja a másikat, az fizeti a számlát. Itt tényleg ennyi fogyatékos funkcionális analfabéta gyökér van, vagy csak játsszátok a szefóst?
2017. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
26%

Az első randin a fele-fele teljesen ésszerű megközelítés. Akkor ugyanis még nem jártok, tehát egyikőtök se tartozik semmivel a másik felé.

Gondolom a pasas így próbálja kiszűrni az anyagias pénzvadász nőket. Ha fennakadtál nála a rostán, nos, arról nem a pasas tehet...

2017. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
28%

" Aki meghívja a másikat, az fizeti a számlát. Itt tényleg ennyi fogyatékos funkcionális analfabéta gyökér van, vagy csak játsszátok a szefóst?"


Világos. Te életed során hány első randira hívtál meg férfit? Mert ugye a másik elmélete minden nőnek az, hogy az első randira MINDIG a férfinek kell hívnia a nőt.


Szóval a jelek szerint olyan eset még sincs, amit KÖTELEZŐEN a nő fizet (főleg azért vicces, mert ugye azt ilyen formában sosem futod azt a kockázatot, hogy meghívod valamire a másikat, majd az a végén azt mondja, hogy köszi, jó volt a mozi, de legyünk inkább csak barátok).


Ezért mondom, hogy logikus. Majd ha találsz egy tételt, amit a nő fizet MINDIG, MINDEN esetben, kivétel és minden nélkül, akkor hisztizz.

2017. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
69%

Kissé egybites a világképed.

Azt mondtam, jellemzően a férfiak szoktak randit kérni, ezért van, hogy jellemzően ők fizetnek. Ha egy nő kér randit, akkor nyilván ő fizet. Hogy én még életemben nem kértem randit férfitól, az jelen esetben irreleváns (a randi sikere meg főleg lényegtelen, elég idős vagyok már ahhoz, hogy elengedjem azt a problémát, hogy egy randira tegyem fel eljövendő életemet), egyszerűen nem volt rá alkalmam. Továbbá pedig nem hisztizek, a rinyáló kisfiúk húzzák itt a szájukat, hogy brühühü, meghívtam valakit randira, és fizetnem kell a számlát. Hát, képemről lesülne a bőr, ha meghívnék valakit, és elvárnám, hogy fizessen bele.


Szóval még egyszer mondom: NEM, nem a férfi kötelessége, hogy első randin fizessen, és olyan sincs, hogy valamit KIZÁRÓLAG egy nő fizethet. Szär lehet úgy az élet, ha ezen kell centizni.

2017. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
17%

Értelek 58-as. Bár nagyon nem érdekel, mert a helyed a konyhában van, és nem kellene beleszólnod férfiak dolgába.


Ugyanis a mindig a férfi fizet világképnek kb ez a párja. Szóval csitt aranyom, a gyerekekre nézz rá inkább, hogy alszanak e.

2017. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
60%
Ja hogy a jellemzően és a mindig szavak nálad ugyanazt jelentik. Hát akkor jót beszélgettünk, funkcionális analfabéta barátom. De engem nyugtat a tudat, hogy neked kell a saját ostobaságoddal élned, nem nekem.
2017. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
16%

Tudod, van kettőnk között egy hatalmas különbség. Én keresek annyi pénzt, hogy ne okozzon gondot fizetni a randin, akár a nő részét is.


Viszont úgy látom a nők nagy része a küszöböt rágja, hogy nehogy azt a háromszáz forintot ki kelljen adnia (mondjuk nem is csodálom a másik kedvencem a 30 éves vagyok, szüleimmel lakom, de a férfinek legyen lakása).


Innentől viszont a képlet egyszerű. Én ha akarok dönthetek úgy, hogy kifizetem a randit, meg úgy is, hogy nem. Az itteni nőket olvasgatva viszont elég nagy bajban lehetnek hó végén, mikor a villanyszámla és egy kávé között kell választaniuk ;)

2017. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!