Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen önzőek és filléres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzőek és filléresek a mai pasik, ha randira kerül a sor?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen, de manapság ha talizok valakivel társkeresőről, már a randi elején benyögi, hogy akkor a fogyasztást felezzük?

Mondom mi van?Első randi,talán a pasinak kellene fizetni.Nem hiszem hogy egy kávé vagy fagyi annyira földhöz vágná.Erre van mikor besértődnek és jönnek az anyagias hozzáállással.

Nem egy ilyen randi még azelőtt végett ért volna, mielőtt ettől többet is beszéltünk volna.

És itt egyszerű dolgokról van szó, nem kérdezem én hogy hol lakik, meg mennyit keres.csak legalább hívjon már meg az első randin, elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?



2017. júl. 2. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
52%
Bocsánat, hogy nem a férfiak találták ki az emancipáció intezmenyet.
2017. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
81%

Inkább óvatosak. Bár én még nem vagyok ilyen, de szép lassan végül én is ilyen leszek.

Szórakoztatjuk a nőket, fizetjük nekik a finomságokat, kedvesek vagyunk, és még arra sem képesek, hogy annyit mondjanak, hogy "bocsnem", hanem helyette "majdbeszélünk" "majdtalálkozunk", miközben letilt/eltűnik/soha nem ér többé rá, nemhogy több...


Nem, elvileg nem neki kellene lenyűgöznie téged nőt, hanem EGYMÁST kéne lenyűgöznötök, hiszen PÁRkapcsolat lenne a cél, és nem szolgaság. De egy csöppet elfajultak a dolgok...

2017. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
45%
És igen, mellesleg állítólag nagy egyenlőség van :)
2017. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
83%
Ezt én sem értem, pedig férfi vagyok. Nálam alap, hogy az első randin/randikon én fizetek. Egyfajta hagyomány és ugyanakkor a tisztelet megadása is a nők felé ez a gesztus szerintem.
2017. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
34%

Sok oka van.


Egyrészt egy csomóan tényleg fillérb'szók.

Másrészt, a társkeresős randijaim 99%-a (úgy, hogy én a randin fizetős típus vagyok) úgy ér véget, hogy jobb esetben azt mondja a nő, hogy bocs nem, rosszabb esetben felszívódik. Ezt nem hiszem, hogy feltétlen a férfinek kellene finanszírozni.


Harmadrészt amit többen írtak már, hogy te ugyanúgy keresel pénzt, mint a férfi, nem hiszem, milyen okát látod annak, hogy neki kellene fizetnie a te fogyasztásod is? (főleg amikor már a randi közepén tudod, hogy bye-bye lesz a vége)

2017. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
63%

" elvileg ő a pasi, neki kellene lenyűgöznie a nőt nem?"


És lenyűgözni kizárólag pénzzel lehet téged? Veled is jó lehet randizni.


De ha a férfi azt mondja, hogy te meg a nő vagy, a konyhában a helyed, akkor marhára besértődsz mi? :)

2017. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 Lazy Lover ***** válasza:
43%
ebben az országban nem mindneki milliomos... gondold el randizol 10x és mindig te fizetsz az kb 10 e ft... meg úgye egyenjogúság van.........
2017. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

"gondold el randizol 10x és mindig te fizetsz az kb 10 e ft... meg úgye egyenjogúság van......"


te meg miről beszélsz?

Egy kávé 200-300 ft egy átlagos helyen.

Ezt csak kibírja egy mai pasi, nem?

vagy már ez is sok első randin, hogy a lányt meg kellene hívni egy kávéra, vagy üdítőre?

2017. júl. 2. 18:42
 9/75 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert a nők k_rvára szeretnének mindent ingyen. Néhányuk visszaél a helyzettel így aztán ma már nem lovagiasságról, hanem balekról beszélünk.
2017. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezt az összeget bármikor be tudja vállalni bárki.

Nekem nem lenne bőr az arcomon egy kávé árának a felét elkérni.

Akkor sem ha érzem, hogy ennek nem lesz folytatása.

28F

2017. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!