Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúk, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, ti mit szólnátok ha a barátnőtök így öltözne fel nyáron egy buliba, vagy fesztiválon, úgy hogy ti is ott vagytok vele?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Szép ruha.A farmer is legyen rövid.
2017. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
Pont ilyet úgyse tudsz szerezni. [link] Akit érdekelnek más képek erről a csajról.
2017. jún. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
2017. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy ez a kérdés miért a "társkeresési problémák' témakörben van, ha a kérdező boldog párkapcsolatban él, és nem az a célja a ruhával, hogy más férfiakat vonzzon magához?
2017. jún. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
34%
Túl hosszú a nadrág:) Szóval én kifejezetten azt szeretem ha mindenki engem irigyel milyen jó nő a csajom és a sok kan csorgatja utána a nyálat, miközben tudják hogy én dugom és ők csak ácsingózhatnak :) Szóval jó az öltözék,kissé még lehetne javítani rajta de jó!
2017. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:

05:25


Mert "irigy" vagy a latinos külsőjére, hát nem érted?

2017. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 Sunshinedoll ***** válasza:
21%

Ennyi lúzer féltékeny, komplexusos pasit lmao :DDD

Csak önbizalomhiányos kisfiú mond ilyeneket, hogy "ha tisztel engem, nem öltözik fel így" lmao az én pasim vigyorogva jönne mellettem, és ültetné a többi pasi szívébe a féltékenységet, hogy övé a szórakozóhely legjobb csaja :D

2017. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:

#64, teljesen igaz, én sem értem, sántít a dolog :-D van külön öltözködés kategória is :-)


És miért kell itt "hajba kapni"? A válaszolók nagy többsége (én sem) nem venné fel ilyen ruhát, itt a pasiknak nem tetszik, ezt el kellene fogadni.

Ha a környezeted így lát szexinek, azt veszel fel, amit akarsz, örülj, hogy így egymásra találtatok a barátoddal, ha ő is szívesen látná így.

Nem kell túlspirázni, meg a másikról ítélkezni. O:)


N

2017. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Ez a felső és farmer kombó nem előnyös egy körte alkatú nőnek, minden rossz indulat nélkül.Bekötve még oké a fűző,egy körte alkaton jól álló sorttal.
2017. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%

Soundra, fesztiválra egyébként tök mindegy, úgy is lesz pár nagyobbnál nagyobb rib.@ncnak felöltöző lány..


Másrészt, én is szeretem az alakomat, és mellem is van hozzá, de komolyan nem értem, miért jó CSORGÓ NYÁLÚ suttyók pásztázó bámulását és megelőlegezem bézsólasait végighallgatni??

Engem speciel inkább idegesít, szóval nem értem.


Inkább azon kellene elgondolkozni, hogy miért érzed szükségét mások bámulásának, meg az önbizalmad legyezgetésének, amikor ott van melletted a páros.. Nem foglalkozik veled eleget talán? Vagy ő megnéz más lányokat is, és szeretnéd felhívni a figyelmét magadra is?


Mert egyébként ez mind innen eredeztethető, én pl nem teszem ki sem a se.ggem sem a kellem köldökig már elég régóta, de főleg amióta párom van.

26N

2017. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!