Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen érzés ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen érzés ez nektek, hogyan hevertétek ki (már akivel ez már megtörtént), hogy megcsalt a volt barátnőtök egy idegen férfival és már azzal a férfival van? Nem éreztetek bosszúvágyat? Bár az rossz tanácsadó.

Figyelt kérdés
Sajnos én 30 éves férfiként jártam így, elvesztettem 3 hónapja a legfontosabb nőt az életemben, aki azt hitte, hogy az igazi. Megcsalt, elhagyott egy másik férfiért. Most meg büszkén látom, hogy mennek együtt ide-oda kézen fogva, mintha mi sem történt volna. Meg tudnám fojtani őket egy kanál vízben. Nekem nagyon gerinctelenség a megcsalás. Akkor legalább úgy tették volna, hogy velem előbb szakít, aztán összejön azzal az ürgével. Rossz belegondolni, hogy most már ez a fura férfi ügyködik az ágyban és dolgozza meg (vulgáris fogalmazás) azt a nőt, akiért tűzbe mentem volna.
2017. márc. 21. 21:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Van, akinek ez olyan könnyen megy. Megcsalta a párja, ráadásul a pasi legjobb barátjával. Ő meg azt mondja nekem, sz.rd el, keress mást. Van aki könnyen beszél...Én szerelmes voltam még 3 év után is a volt páromba. Van, aki azt mondta, hogy legyek boldog, hogy ő már boldog egy más hapsival. Ez sem megy nekem. Ez kb nekem olyan, vagy úgy hangzik, hogy ellopja a rabló a kocsidat, de legyél boldog, hogy már ő használja az autódat. Nekem ez nem megy és kész, hogy így fogjam fel. 1 hónap után még bosszút akartam, annyira el voltam kenődve. De ezt elmondtam, hogy visszaszerzem őt. Erre feljelentett a rendőrségen, hogy zaklatom. Nem lett semmi a dologból, de egyszerűen tehetetlen az ember, mert ő már boldog, nem veled, a hülye pasija boldog, te meg magányos, és nem tehetsz semmit, mert akkor komolyan rám szállna a rendőrség. Rossz vesztesnek lenni. De nem is ez, hanem a hiánya a legrosszabb. Hogy nincs már akivel este fekszel, reggel kelsz és mindennél fontosabb neked. Nagyon rossz. El vagyok keseredve.
2017. márc. 21. 21:07
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Ilyenek a nők, egyiket sem kell tisztelni, szeretni meg még kevésbé. Érzések vagy lojalitás egyikben sincs, amint jön egy jobb kan, már ugranak rá téged meg úgy dobnak el mint egy használt zsebkendőt.
2017. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnálom az életemet, hogy így elrontottam, kiment 3 év. Sajnos sok ismerős férfi számolt be nekem ilyesmiről, tudom, hogy a legtöbb nő ilyen. Ezért nem várok már sokat az élettől. Biztos sok férfi is ilyen, ilyet tesz a nőkkel, ez pedig arra bátorítja fel a nőket, hogy ők is ilyet tehetnek mindenféle lelkiismeret, megbánás, következmény nélkül. Nem tudnám őt bántani, a fél karomat odaadnám, hogy visszaszerezzem. De már elment a hajó. Könnyű mondani a haveroknak, hogy lépj túl. Már lassan 4 hónapja, és még ugyanolyan rossz. Lassan pszichológushoz kell majd mennem, ha nem javul.
2017. márc. 21. 21:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Én csak fájdalmat éreztem.

Mai napig úgy érzem, hogy nem ezt érdemeltem tőle(voltak hibáim, de azért...).

Mondjuk ezzel nem csak én vagyok így, a legjobb barátnője is összeveszett vele akkor.

Tény, hogy nagyon rossz volt, elég sokat alkoholizáltam akkor.

Utána mondjuk pofáraesett, de nem érdekelt, akkor már túl voltam rajta.

Ma már feleségem van, nem kell feladni.

2017. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtortent.Egyetlen vigaszom az volt,hogy ha ok ilyen remekul megvannak azota is(4eve),akkor megsem en voltam az "Igazi" neki.

2evvel a szakitas utan megismertem azt,akiert az egesz megerte.Gyaszold meg es hajra elore.

2017. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"vagy úgy hangzik, hogy ellopja a rabló a kocsidat"


de a barátnőd egy ember és nem a tulajdonod! Lehet több sikered lenne, ha ennek megfelelően kezelnéd a kapcsolataid. Egyébként sajnálom, fájdalmas dolog a szakítás. De ahogy írták feljebb, neked nem ő volt az igazi. Lesz jobb is. A 3 év sok, de sokan 10 év után válnak. És biztos rengeteget tanultál ezalatt a 3 év alatt és a végén is.

2017. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van aki személyesre veszi a figurát, és jelenetet rendez, kiborul, én először fel sem fogtam mi történt. Az exem az előre megbeszélt találkozót lemondta munkahelyi problémákra hivatkozva, egyedül pedig nem volt kedvem elmenni az előre tervezett programra, amit ráadásul az exem szervezett le. Felhívtam néhány barátot, hogy van-e valami ötletük az estére és egy táncos rendezvényen(bálon) kötöttünk ki ami egy hajón volt, ráadásul elég drága és zárt körű. Nagyon jó volt a hangulat, jó társaság, jó zene, ittam pár koktélt,tök jól éreztem magam. Egyszer csak odajön az ismerősöm, hogy mintha a páromat látta volna a hajón, de nem merne rá megesküdni. Mondom az érdekes, mert állítólag a munkahelyén túlórázik. Ennyiben maradtunk és folytattuk a beszélgetést. 1 óra múlva a haver kiment a kétbetűsre és visszatérve közli Velem, hogy az én drága párom egy másik pasival éppen a felső fedélzeten "romantikázik". Mondom az felettébb érdekes....nézzük meg. Odavezetett és egy jó 20 méterről észre vettük egymást, a párom megijedt, a másik pasi azt sem tudta mi a szitu, én meg egy mosoly kíséretében sarkon fordultam és hazamentem. Közös albérletben éltünk, összepakoltam a cuccaimat és léptem. Nem voltam különösebben mérges, kicsit zavart, hogy tiszteletlen volt az exem, de ezt a fiatalságának tudtam be(10 év van köztünk). Ráadásként volt olyan aranyos ,hogy pár nappal később küldött egy SMS-t, hogy a kaucióból még járna nekem pénz, mire annyit válaszoltam, hogy menjenek el egy hangulatos helyre vacsorázni és én álltam a számlát. Azóta nem halottam felőlük. :)
2017. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Velem kétszer történt meg. Egyszer a feleségem 10 év után. Másodszor pedig a mennyasszonyom lépett le egy fazonnal, aki egy plázában leszólította és meghívta egy csésze kávéra. Beszélgettek, találkozgattak, aztán összejöttek. Minden esetben én jöttem rá, nem mondták el nekem. Baromi szar érzés. Felfoghatatlan. Azóta sem vagyok túl rajta. Nem tudok hinni a nőknek. Mind a kettő ígért nekem mindent hogy én vagyok a tökéletes és engem soha nem hagynának el. Mégis úgy léptek le, mintha nem is lettem volna. Kitettem a lábam és már ott volt az új faszi én meg pislogtam egyedül egy szobába. Mind a kettőért meghaltam volna. Ma már nem vagyok ennyire naiv. Soha semmit nem hiszek el nekik.


Ja és egy percig sem érezték magukat hibásnak!!! A másodiknál még az kerekedett ki a dologból, hogy az én hibám minden :D Amikor meg megkérdeztem tőle hogy mi volt az a ígéret hogy engem soha nem hagyna el, és hogy nélkülem nem tudna élni, meg hogy én vagyok a lelki társa akkor csak egy vállránditás mellett annyit mondott hogy akkor így gondolta, de most már nem :D

2017. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy non volt ilyen. Velem megcsalta a pasikat, azt mikor talált egy örökké izzadtsagszagu (rajtam keresztül ismerte meg) konditerem lakos gyereket, megcsalt és összejött vele. 9 éve vannak együtt boldogan.

Egy ideig zavart, majd fél év alatt tultettem magam rajta, és sszejottem egy nővel aki nem felrekefelos típus, és lett egy gyönyörű kislányom, ő meg egy albérletben hadd szagolja az izzadtsagot :)))

Röviden ennyi, jól alakult, pont úgy ahogy kellett.

2017. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vacak telefon szöveg javítása.szoval egy ilyen nom volt, velem megcsalta a pasijat. A többi talán érthető.
2017. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!