Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen érzés ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen érzés ez nektek, hogyan hevertétek ki (már akivel ez már megtörtént), hogy megcsalt a volt barátnőtök egy idegen férfival és már azzal a férfival van? Nem éreztetek bosszúvágyat? Bár az rossz tanácsadó.

Figyelt kérdés
Sajnos én 30 éves férfiként jártam így, elvesztettem 3 hónapja a legfontosabb nőt az életemben, aki azt hitte, hogy az igazi. Megcsalt, elhagyott egy másik férfiért. Most meg büszkén látom, hogy mennek együtt ide-oda kézen fogva, mintha mi sem történt volna. Meg tudnám fojtani őket egy kanál vízben. Nekem nagyon gerinctelenség a megcsalás. Akkor legalább úgy tették volna, hogy velem előbb szakít, aztán összejön azzal az ürgével. Rossz belegondolni, hogy most már ez a fura férfi ügyködik az ágyban és dolgozza meg (vulgáris fogalmazás) azt a nőt, akiért tűzbe mentem volna.
2017. márc. 21. 21:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy másokat is így átvertek már. Legjobb haveromat is 8 év után hagyta ott a felesége. Holott a haverom felgyógyította (tehetős)a leukémiából 4 éves harc alatt. A nőnek örökké hálásnak kellett volna lennie. Ennek ellenére, mikor jobban volt, akkor megcsalta, még egy köszönöm sem volt a 4 éves harcra vonatkozóan. Nehéz hinni a nőknek. Édesanyám párja, akinek már volt 3 felesége, és vagy 40 barátnője mindig azt mondja nekem, nőnek akkor higgy, ha már ló legel a sírján. Kissé abszurd, de lehet igaz. Bár ne lenne az. A nő nem a tulajdonom, ilyet nem is mondtam.
2017. márc. 21. 23:36
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, bár ne kellett volna, mert akkor nem szembesülök ilyen szomorú történetekkel, mint amilyen az enyém is és itt jó pár emberé. Sajnálom. Én végre olyan nőt szeretnék, aki nem félrekefélős. De az a baj, hogy akik nekem tetszenek, azok pont olyanok, hogy nagyvilágiak, 100 barát meg barátnőjük van, legyeskednek a férfiak körülöttük. Akiknek meg én tetszem, azok meg nagyon apácák. Az arany középutat nem találom.
2017. márc. 21. 23:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki elhagy, előfordul. De, ha valaki megcsal, azt nem tudom megbocsájtani. Természetesen megbosszulnám a dolgot.
2017. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet kedves utolsó. Bennem is fortyogott a düh, hogy visszaadom neki. Amely férfiakkal szóba állt és ismerkedett velük, azoknak elmondtam, hogy milyen kis ribizli ez a lány. Ezért feljelentett, a volt párja, aki most már a párja, tehetős-nagy baráti társasággal rendelkező férfi (érdekes, legtöbbször tehetős férfival csalnak meg) az meg üldöztet engem, meg akar veretni lépten-nyomon. Így vesztes vagyok, bármit is teszek. Nincs mit tenni, erősebb kutya ... Nehéz beletörődni, de ez van.
2017. márc. 22. 06:53
 15/15 anonim ***** válasza:

Esetedben jó hírnév védelmének megsértése miatt perelhetne be, de ezzel kitenné saját magát annak, hogy ország-világ előtt kiderülne a jellembeli hiányossága. Úgy gondolom, hogy amit csináltál az még belefér a "bosszúba", mert nem állítottál valótlan, csak felhívtad az emberek figyelmét arra kivel állnak szóba.

Ha vette volna a fáradságot és leült volna Veled megbeszélni a történteket, esetleg bocsánatot kér, akkor már más lenne a helyzet, nem tudom hogy erre sor került-e.

Óva intelek attól, hogy bármiféle elégtételben gondolkodj, mert amíg ezzel a helyzettel foglalkozol addig sem fogsz kijönni a gödörből és keresel helyette mást.

Örülj, hogy nincs gyereked ettől Nőtől, így nem kell vele többet találkoznod. A bátyám nem volt olyan szerencsés mint Te,mert ott az Exe egy külföldi pasival szűrte össze a levet és vitte magával a kis gyereket, 1 évben jó ha kétszer látja őket személyesen. Fel a fejjel!!!

2017. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!