Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor megtörtént a lehetetlen kikerültem volna a friendzonából?

Figyelt kérdés

Egy éve az egyik társkeresőről randiztam egy lánnyal. A randi végén a csaj írta facén hogy nem vagyok az esete és max barátságot tud elképzelni. Mivel meg volt a közös hang barátok maradtunk. Neki közben voltak pasik. Tegnap rám írt facen hogy ő lebxeheben6nem vette észre hogy mekkora kincs vagyok és lehet el tudna többet is képzelni velem. Mondtam neki hogy ez nagyon meglepett de át kell gondolnom mert nálam már barátság alakult ki.

Szerintetek tudna ez változni? Érdemes találkoznom vele? Vajon valóban megváltozott az érzései egy év után?


2016. júl. 24. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy csak pánikol valami miatt :)
2016. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak ki akar használni... Pénzre van szüksége...
2016. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

lebxeheben6nem?? :D


Leqratta magát tucat tajparaszt macsóval ,akik jó átverték ,megcsalták,és most előkapar téged a szemetes aljáról.Jó nagy balek lennél ,ha erre igent mondanál.Legyen már kis önbecsülésed.

2016. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Amúgy nem hiszem hogy leállok vele ezek után.
2016. júl. 24. 11:47
 5/6 anonim válasza:
A gyakorin önbecsülést ne keress xD.
2016. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"LEHET el tudna többet is képzelni velem"


Még ha komolyan gondolná sem kezdenék ki vele az után, hogy egyszer nem kellettem neki. Esetleg ha nagyon látom, hogy tényleg komolyan gondolja és nincsenek hátsó szándékai, akkor talán.

2016. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!